AK Parti’nin 81 İl’de Gösterdiği Adaylar

  • 19 Nisan 2015
  • 2.507 kez görüntülendi.

AK Parti Üst Komisyonu, seçim çalışmalarını bitirdi. Adaylar belli oldu. Milyonların beklediği liste YSK’ya teslim edildi. AK Parti’nin Yüksek Seçim Kurulu’na sunduğu listeye göre, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya’dan birinci sırada aday oldu.

Ak Parti

AK Parti’de 3 dönem kuralına takılan 70 vekil ile, 3 dönem kuralı dışında kalan 105 milletvekili yeniden aday olamadı.

550 ADAYDAN 99’U KADIN

Listeyi YSK’ya teslim eden AK Partili Mustafa Şentop, listeye dair şu aşıklamalarda bulundu: “550 adaydan 99’u kadın aday. 70 arkadaşımız 3 dönem kuralına takıldığı için başvuru yapmadı. 3 dönem kuralı dışında kalan 105 milletvekili yeniden aday olamadı. Geri kalan arkadaşlarımız değerlendirmeye alındı. Adaylardan 321 üniversite mezunu, 186 lisansüstü eğitim derecesinde.”

İŞTE AK PARTİ’NİN İL İL ADAY LİSTESİ

ADANA

1. NECDET ÜNÜVAR – DOKTOR
2. FATMA GÜLDEMET SARI – MİMAR
3. SADULLAH KISACIK – MÜHENDİS
4. TALİP KÜÇÜKCAN – ÖĞRETİM ÜYESİ
5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ – AVUKAT
6. ESRA YALVAÇ – DOKTOR
7. MEHMET CAN – AVUKAT
8. MUSTAFA ÇALIŞKAN – ECZACI
9. ASUMAN TEKİN – MİMAR
10. KASIM PAMUK – MALİ MÜŞAVİR
11. MEHMET FARUK BOZKURT – ÖĞRETMEN
12. RAMAZAN DEMİR – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
13. MEHMET AY – AVUKAT
14. HASAN BERZAN TOPRAK – AVUKAT

ADIYAMAN

1. AHMET AYDIN – AVUKAT
2. ADNAN BOYNUKARA – MÜHENDİS
3. İBRAHİM HALİL FIRAT – AVUKAT
4. SALİH FIRAT – DOKTOR
5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ – ECZACI

AFYONKARAHİSAR

1. HALİL ÜRÜN – AVUKAT
2. ALİ ÖZKAYA – AVUKAT
3. REMZİYE SIVACI – DOKTOR
4. AKİF ÖZKALDI – MÜHENDİS
5. FATİH BEDER – AVUKAT

AĞRI

1. ABDULLAH ATALAY – MÜHENDİS
2. YILMAZ ENSAROĞLU – İLAHİYATÇI
3. HALİL ÖZYOLCU – AVUKAT
4. ALİ KONYAR -YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

AKSARAY

1. İLKNUR İNCEÖZ – AVUKAT
2. NEVZAT PALTA – MÜHENDİS
3. HÜSEYİN HÜYÜK – AVUKAT

AMASYA

1. MEHMET NACİ BOSTANCI – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. SAİT YÜCE – İLAHİYATÇI
3. HASAN ALİ CESUR – MÜHENDİS

ANKARA 1. BÖLGE

1. YALÇIN AKDOĞAN – SİYASET BİLİMCİ
2. AHMET GÜNDOĞDU – EĞİTMEN
3. ALİ İHSAN ARSLAN – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
4. JÜLİDE SARIEROĞLU – EKONOMİST
5. MURAT ALPARSLAN – AVUKAT
6. ERTAN AYDIN – MÜŞAVİR
7. TÜLAY SELAMOĞLU – MİMAR
8. FATİH ŞAHİN – AVUKAT
9. MEHMET EMİN ZARARSIZ – MÜŞAVİR
10. HASAN ALBAYRAK – MÜŞAVİR
11. ERCAN KINACI – AVUKAT
12. BARIŞ AYDIN – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
13. MURAT KÖSE – MÜHENDİS
14. HASAN KARAGÖZ – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
15. HATİCE DEMİRTAŞ – AVUKAT
16. HAYDAR ŞAHİN – AVUKAT
17. FATMA COŞAR KARACAN – AVUKAT
18. MEHMET ALİ CANLI – AVUKAT

ANKARA 2. BÖLGE

1. EMRULLAH İŞLER – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. AHMET İYİMAYA – AVUKAT
3. LÜTFİYE SELVA ÇAM – MÜHENDİS
4. VEDAT BİLGİN – ÖĞRETİM ÜYESİ
5. AYDIN ÜNAL – GAZETECİ / YAZAR
6. AYHAN YILMAZ – SERBEST/ÖZEL
7. MAHMUT SAMİ MALLI – MÜHENDİS
8. NEVZAT CEYLAN – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
9. AHMET BABA – MALİ MÜŞAVİR
10. NURİ ELİBOL – GAZETECİ / YAZAR
11. ADEM CEYLAN – YÖNETİCİ – KAMU
12. SELİM CERRAH – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
13. BÜLENT YAĞMUR – AVUKAT
14. NESLİHAN CENK – MÜHENDİS

ANTALYA

1. LÜTFİ ELVAN – EKONOMİST
2. MUSTAFA KÖSE – AVUKAT
3. HÜSEYİN SAMANİ – MÜHENDİS
4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ – HALKLA İLİŞKİLER UZMANI
5. SENA NUR ÇELİK – AVUKAT
6. İBRAHİM AYDIN – MÜHENDİS
7. ATAY USLU – YÖNETİCİ – KAMU
8. İBRAHİM TÜRKİŞ – MALİ MÜŞAVİR
9. NEVİN KORKMAZ ZOR – AVUKAT
10. HAKKI BEŞKAZALI – AVUKAT
11. ERCAN MEKTEPLİOĞLU – SERBEST/ÖZEL
12. İZZET YILMAZ – DİŞ HEKİMİ
13. MURTAZA TAMYÜREK – YÖNETİCİ – KAMU
14. MUSTAFA AKDENİZ – VETERİNER HEKİMİ

ARDAHAN

1. ORHAN ATALAY – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. YUNUS BAYDAR – VETERİNER HEKİMİ

ARTVİN

1. İSRAFİL KIŞLA -YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2. VEDAT KİBAR – MALİ MÜŞAVİR

AYDIN

1. MEHMET SADIK ATAY – MÜHENDİS
2. ABDURRAHMAN ÖZ – AVUKAT
3. ZEYNEP ARMAĞAN USLU – ÖĞRETİM ÜYESİ
4. MUSTAFA SAVAŞ – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5. METİN YAVUZ – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6. ERSİN ESENLİK – MÜHENDİS
7. CENGİZ ALTINTAŞ – ÖĞRETMEN

BALIKESİR

1. MAHMUT POYRAZLI – AVUKAT
2. SEMA KIRCI – DANIŞMAN
3. ALİ AYDINLIOĞLU – ÖĞRETMEN
4. AYŞE KARDAŞ – SİYASET BİLİMCİ
5. KASIM BOSTAN – MEMUR
6. MEHMET BAYYİĞİT – ÖĞRETİM ÜYESİ
7. HİLAL DEMİRÖZER – SERBEST/ÖZEL
8. MUSTAFA CANBEY – GAZETECİ / YAZAR

BARTIN

1. YILMAZ TUNÇ – AVUKAT
2. MUSTAFA YELKENCİ -YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

BATMAN

1. ZİVER ÖZDEMİR – MÜHENDİS
2. MEHMET EMİN EKMEN – AVUKAT
3. MURAT GÜNEŞTEKİN – MÜHENDİS
4. ADİLE GÜRBÜZ – AVUKAT

BAYBURT

1. NACİ AĞBAL – YÖNETİCİ – KAMU
2. BÜNYAMİN ÖZBEK – MÜHENDİS

BİLECİK

1. HALİL ELDEMİR – MÜHENDİS
2. RAMAZAN KURTULMUŞ – EMEKLİ

BİNGÖL

1. ŞEBNEM KOCAKELÇİ – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2. ENVER FEHMİOĞLU – ÖĞRETMEN
3. FEYZİ BERDİBEK – SERBEST/ÖZEL

BİTLİS

1. VEDAT DEMİRÖZ – MALİ MÜŞAVİR
2. EDİP SAFTER GAYDALI – EKONOMİST
3. FATİH KADİRİOĞLU – MÜHENDİS

BOLU

1. ALİ ERCOŞKUN – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2. FEHMİ KÜPÇÜ – AVUKAT
3. MEHMET EMİN GÜZ – AVUKAT

BURDUR

1. REŞAT PETEK -AVUKAT
2. İBRAHİM EKİCİ – SERBEST/ÖZEL
3. KAMİL ÖZCAN -SERBEST/ÖZEL

BURSA

1. MEHMET MÜEZZİNOĞLU – DOKTOR
2. EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ – AVUKAT
3. CEMALETTİN KANİ TORUN – DOKTOR
4. HÜSEYİN ŞAHİN – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5. İSMET SU – AVUKAT
6. HAKAN ÇAVUŞOĞLU – AVUKAT
7. ÖNDER MATLI – SERBEST/ÖZEL
8. ZEKERİYA BİRKAN – AVUKAT
9. BENNUR KARABURUN – SERBEST/ÖZEL
10. GÜRSEL DÖNMEZ – MEMUR
11. YÜKSEL YENİ – YÖNETİCİ – KAMU
12. NİHAT NASIR – GAZETECİ / YAZAR
13. HARUN AKIN – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
14. AHMET KILIÇ – DANIŞMAN
15. OSMAN MESTEN – AVUKAT
16. HALİDE SERPİL ŞAHİN – ECZACI
17. CEMİLE YİĞİT – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
18. SALİH BAŞPARMAK – EĞİTMEN

ÇANAKKALE

1. BÜLENT TURAN – AVUKAT
2. İSMAİL KAŞDEMİR – AVUKAT
3. JÜLİDE İSKENDEROĞLU – TEKNİKER
4. SEBAHATTİN GÜNER – AVUKAT

ÇANKIRI

1. MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU – AVUKAT
2. HÜSEYİN FİLİZ – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

ÇORUM

1. SALİM USLU – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2. CAHİT BAĞCI – SOSYOLOG
3. LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT – ECZACI
4. AHMET SAMİ CEYLAN – MÜHENDİS

DENİZLİ

1. NİHAT ZEYBEKCİ – İŞADAMI
2. MEHMET YÜKSEL – İŞADAMI
3. BİLAL UÇAR – AVUKAT
4. NURCAN DALBUDAK – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5. OSMAN YÜCELİŞ – MÜHENDİS
6. EMİN OKKAYA – VETERİNER HEKİMİ
7. PERAL ULUKÖY – ECZACI

DİYARBAKIR

1. CEVDET YILMAZ – BÜROKRAT
2. MEHMET SELİM ENSARİOĞLU – ÇİFTÇİ
3. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ – EMEKLİ
4. OYA ERONAT – MÜHENDİS
5. FAZIL HÜSNÜ ERDEM – ÖĞRETİM ÜYESİ
6. ABDURRAHMAN KURT – MÜHENDİS
7. ALİ İHSAN MERDANOĞLU – ÇİFTÇİ
8. MUSTAFA ELGÖRMÜŞ – İKTİSATÇI
9. NETİCE ARSLAN – ÖĞRETMEN
10. ALAATTİN PARLAK – SANATÇI
11. ABBAS BARIŞ – YÖNETİCİ – KAMU

DÜZCE

1. FARUK ÖZLÜ – MÜHENDİS
2. FEVAİ ARSLAN – İŞADAMI
3. AYŞE KEŞİR – MÜŞAVİR

EDİRNE

1. ŞEMSETTİN EMİR
2. FATMA AKSAL – EKONOMİST
3. MUSTAFA OKUR – SERBEST/ÖZEL

ELAZIĞ

1. ŞUAY ALPAY – AVUKAT
2. METİN BULUT – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
3. SERPİL BULUT – ÖĞRETİM ÜYESİ
4. ÖMER SERDAR – AVUKAT

ERZİNCAN

1. TALHA EROL DURMAZ – DOKTOR
2. SERKAN BAYRAM – AVUKAT

ERZURUM

1. EFKAN ALA – MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. ADNAN YILMAZ – BÜROKRAT
3. ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU – EKONOMİST
4. İBRAHİM AYDEMİR – MALİ MÜŞAVİR
5. ABDURRAHİM FIRAT – AVUKAT
6. ZAFER TARİKDAROĞLU – EĞİTMEN

ESKİŞEHİR

1. NABİ AVCI – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. SALİH KOCA – MÜHENDİS
3. EMİNE NUR GÜNAY – EKONOMİST
4. MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ – ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
5. YETKİN TETİK – SERBEST/ÖZEL
6. ALİ DEMİREL – SERBEST/ÖZEL

GAZİANTEP

1. MEHMET ŞİMŞEK – EKONOMİST
2. ABDULHAMİT GÜL – AVUKAT
3. ŞAMİL TAYYAR – GAZETECİ / YAZAR
4. CANAN CANDEMİR ÇELİK – AVUKAT
5. ABDULLAH NEJAT KOÇER – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6. MEHMET ERDOĞAN – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
7. SERPİL KAVRAK – AVUKAT
8. ALİ ŞAHİN – ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI
9. FİKRET MURAT TURAL – ÖĞRETMEN
10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY – MİMAR
11. MEHMET MENDERES KARADUMAN – SERBEST/ÖZEL
12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER – MEMUR

GİRESUN

1. TURHAN ALÇELİK – DOKTOR
2. ADEM TATLI – VETERİNER HEKİMİ
3. MEHMET GELDİ – MÜHENDİS
4. HATİCE KOCAOĞLU – ECZACI

GÜMÜŞHANE

1. KEMALETTİN AYDIN – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. FERAMUZ ÜSTÜN – MALİ MÜŞAVİR

HAKKARİ

1. OSMAN KIZILBAN – SERBEST/ÖZEL
2. RÜSTEM ZEYDAN – DOKTOR
3. MEHMET ERTUŞ – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

HATAY

1. ADEM YEŞİLDAL – AVUKAT
2. ORHAN KARASAYAR – MÜHENDİS
3. MEHMET ÖNTÜRK – İŞADAMI
4. MEHMET ALĞAN – SERBEST/ÖZEL
5. HACI BAYRAM TÜRKOĞLU – İKTİSATÇI
6. TÜLİN DURGUN YETİM – DOKTOR
7. İBRAHİM NACİ YAPAR – MÜHENDİS
8. MEHMET HACIOĞLU – ÇİFTÇİ
9. CANAN KAHRAMAN – MÜHENDİS
10. AHMET DEMİRTAŞ – MÜHENDİS

IĞDIR

1. FERDİ TURAN – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2. CENGİZ ŞEYRAN – DANIŞMAN

ISPARTA

1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ – EKONOMİST
2. RECEP ÖZEL – AVUKAT
3. İSMAİL ÖZDEMİR – BÜROKRAT
4. AYŞE USTA – İŞKADINI

İSTANBUL 1. BÖLGE

1. İDRİS GÜLLÜCE – MÜHENDİS
2. MİHRİMAH BELMA SATIR – AVUKAT
3. EROL KAYA – SERBEST/ÖZEL
4. AHMET BERAT ÇONKAR – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5. OSMAN CAN – ÖĞRETİM ÜYESİ
6. BERAT ALBAYRAK – ÖĞRETİM ÜYESİ
7. İSMET UÇMA – GAZETECİ / YAZAR
8. METİN KÜLÜNK – MÜHENDİS
9. RAVZA KAVAKCI KAN – ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
10. ERKAN KANDEMİR – MÜHENDİS
11. ALEV DEDEGİL – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
12. MEHMET ALİ PULCU – DİŞ HEKİMİ
13. HASAN SERT – MÜHENDİS
14. HÜSEYİN YAYMAN – GAZETECİ / YAZAR
15. OSMAN BOYRAZ – MÜHENDİS
16. FAİK IŞIK – AVUKAT
17. HULUSİ ŞENTÜRK – MÜHENDİS
18. ŞEYMA DÖĞÜCÜ – AVUKAT
19. BİLAL TOPÇU – MUHASEBECİ
20. RABİA İLHAN – AVUKAT
21. FATMA VARANK – MİMAR
22. ADEM SEFER – MÜHENDİS
23. HURŞİT YILDIRIM – AVUKAT
24. FAHRİ YASİN ŞENER – İKTİSATÇI
25. PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU – AVUKAT
26. AYŞE KARTAL – MUHASEBECİ
27. MUSTAFA DEMİRAL – AVUKAT
28. MUSTAFA ÖZMEN – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
29. ESMA ERSİN – SERBEST/ÖZEL
30. ALİM ERDEMİR – YÖNETİCİ – KAMU
31. COŞKUN KOÇ – ECZACI

İSTANBUL 2. BÖLGE

1. VOLKAN BOZKIR – DİPLOMAT
2. AYŞE NUR BAHÇEKAPILI – AVUKAT
3. EKREM ERDEM – SERBEST/ÖZEL
4. AZİZ BABUŞCU – MALİ MÜŞAVİR
5. DURMUŞ ALİ SARIKAYA – MÜŞAVİR
6. ETHEM TOLGA – ÖĞRETİM ÜYESİ
7. ŞİRİN ÜNAL – ORDU MENSUBU
8. FATMA BENLİ – AVUKAT
9. HÜSEYİN BÜRGE – ÖĞRETMEN
10. SEVİM SAVAŞER – ÖĞRETİM ÜYESİ
11. HAYDAR ALİ YILDIZ – AVUKAT
12. MARKAR ESEYAN – GAZETECİ / YAZAR
13. OKTAY SARAL – MÜHENDİS
14. AHMET HALDUN ERTÜRK – DOKTOR
15. AHMET BAHA ÖĞÜTKEN – MALİ MÜŞAVİR
16. AHMET HAMDİ ÇAMLI – GAZETECİ / YAZAR
17. HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ – GAZETECİ / YAZAR
18. İBRAHİM SOLMAZ – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
19. BEDRİ BAŞ – SERBEST/ÖZEL
20. İSMAİL ERGÜNEŞ – AVUKAT
21. MEHMET ER – SERBEST/ÖZEL
22. PERİHAN TOĞAY – SERBEST/ÖZEL
23. MUHARREM BALTACI – SERBEST/ÖZEL
24. REŞİDE YÜKSEL – DOKTOR
25. MAHMUT DOĞAN – ÖĞRETİM ÜYESİ
26. SÜLEYMAN ENES KILIÇ – MÜHENDİS

İSTANBUL 3. BÖLGE

1. MUSTAFA ŞENTOP – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. ÖZLEM ZENGİN – AVUKAT
3. FEYZULLAH KIYIKLIK -AVUKAT
4. MEHMET MUŞ – EKONOMİST
5. MEHMET DOĞAN KUBAT – AVUKAT
6. TÜLAY KAYNARCA – GAZETECİ / YAZAR
7. ABDURRAHİM BOYNUKALIN – ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
8. HARUN KARACA -MUHASEBECİ
9. UĞUR IŞILAK – SANATÇI
10. MUSTAFA YENEROĞLU – AVUKAT
11. MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU – MÜHENDİS
12. MEHMET METİNER -GAZETECİ / YAZAR
13. HALİS DALKILIÇ – İKTİSATÇI
14. MAHMUT ÖVÜR – GAZETECİ / YAZAR
15. YILDIZ SEFERİNOĞLU – AVUKAT
16. FATMA BETÜL SAYAN KAYA – MÜHENDİS
17. TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE – DİŞ HEKİMİ
18. MEHMET BAYKAN – AVUKAT
19. RESUL KURT – ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
20. BETÜL BİRER – SERBEST/ÖZEL
21. ABDULLAH BAŞCI – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
22. ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER – SAĞLIK GÖREVLİSİ
23. CELAL BABAYİĞİT – AVUKAT
24. HAKAN BAHADIR – ÖĞRETİM ÜYESİ
25. HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK – GAZETECİ / YAZAR
26. YEŞİL AYTULUM TURUT – SERBEST/ÖZEL
27. YASİN ZÜLBAHAROĞLU – SERBEST/ÖZEL
28. ABDULLAH SADIKSOY – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
29. ARİF KALMAZ – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
30. FATMA NUR YAVUZ – SERBEST/ÖZEL
31. FEVZİ DURMUŞ – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

İZMİR 1. BÖLGE

1. VEYSEL EROĞLU – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR – ÖĞRETİM ÜYESİ
3. CEMİL ŞEBOY – MİMAR
4. HÜSEYİN KOCABIYIK – GAZETECİ / YAZAR
5. OZAN CEYHUN – SERBEST/ÖZEL
6. NECİP NASIR – MÜHENDİS
7. CEMAL BEKLE – SOSYOLOG
8. MAHMUT ATİLLA KAYA – AVUKAT
9. BEDİHA TÜRKYILMAZ – DOKTOR
10. TALİP UZUN – MEMUR
11. KAZIM ERTEN – MEMUR
12. ÖMER SERTBAŞ – MÜHENDİS
13. GÜRBÜZ AKBULUT – YÖNETİCİ/KAMU

İZMİR 2. BÖLGE

1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
2. NESRİN ULEMA – ECZACI
3. HAMZA DAĞ – AVUKAT
4. KEREM ALİ SÜREKLİ – AVUKAT
5. DURMUŞ BOZTUĞ – ÖĞRETİM ÜYESİ
6. MEHMET BAYINDIR – DOKTOR
7. SAVCI SAYAN – EKONOMİST
8. NEŞE GÜRÇAY – SERBEST/ÖZEL
9. TANSU KAYA – MÜHENDİS
10. BİLAL KIRKPINAR – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
11. ESRA ALADAĞ – DİŞ HEKİMİ
12. ALİ HADİM – ÇİFTÇİ
13. MÜJDE ÇELİK – SERBEST/ÖZEL

KAHRAMANMARAŞ

1. MAHİR ÜNAL – BÜROKRAT
2. NURSEL REYHANLIOĞLU – ECZACI
3. VEYSİ KAYNAK – AVUKAT
4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR – İŞ KADINI
5. MEHMET UĞUR DİLİPAK – MÜHENDİS
6. MEHMET İLKER ÇİTİL – DOKTOR
7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ – AVUKAT
8. İMRAN KILIÇ – İLAHİYATÇI

KARABÜK

1. OSMAN KAHVECİ – MÜHENDİS
2. SEDAT NAMAL – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

KARAMAN

1. RECEP KONUK – ÖĞRETMEN
2. RECEP ŞEKER – DOKTOR

KARS

1. MEHMET UÇUM – AVUKAT
2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY – DOKTOR
3. ENSAR ERDOĞDU – AVUKAT

KASTAMONU

1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN – ECZACI
2. METİN ÇELİK – AVUKAT
3. ZAFER NALBANTOĞLU – MÜHENDİS

KAYSERİ

1. MEHMET ÖZHASEKİ – AVUKAT
2. AHMET DOĞAN – ÖĞRETİM ÜYESİ
3. YAŞAR KARAYEL – MÜŞAVİR
4. KEMAL TEKDEN – DOKTOR
5. HAVVA TALAY ÇALIŞ – DOKTOR
6. HALİL ERGEN – MEMUR
7. İSMAİL TAMER – DOKTOR
8. AVŞAR ASLAN – YÖNETİCİ/KAMU
9. AYDIN KALKAN – ÖĞRETMEN

KIRIKKALE

1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL – MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. RAMAZAN CAN – AVUKAT
3. ABDULLAH ÖZTÜRK – SERBEST/ÖZEL

KIRKLARELİ

1. HAMDİ IRMAK – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
2. VOLKAN GÖÇ – MÜHENDİS
3. AYTAÇ AKSOY – MÜHENDİS

KIRŞEHİR

1. SALİH ÇETİNKAYA – AVUKAT
2. HACI TURAN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

KİLİS

1. REŞİT POLAT – ECZACI
2. AHMET SALİH DAL – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

KOCAELİ

1. FİKRİ IŞIK – ÖĞRETMEN
2. RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
3. ZEKİ AYGÜN – MÜHENDİS
4. İLYAS ŞEKER – MÜHENDİS
5. MEHMET AKİF YILMAZ – ÖĞRETMEN
6. CEMALETTİN KAFLI – AVUKAT
7. SAMİ ÇAKIR – SERBEST/ÖZEL
8. AYŞE MÜGE OLŞEN – ECZACI
9. HALİT ÇOKAN – AVUKAT
10. YALÇIN COŞTUR – MALİ MÜŞAVİR
11. YAHYA COŞKUN – GAZETECİ / YAZAR

KONYA

1. AHMET DAVUTOĞLU – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. MUSTAFA BALOĞLU – DOKTOR
3. HÜSNÜYE ERDOĞAN – DOKTOR
4. ZİYA ALTUNYALDIZ – MÜSTEŞAR
5. MUHAMMET UĞUR KALELİ – YÖNETİCİ/KAMU
6. LEYLA ŞAHİN USTA – DOKTOR
7. MEHMET BABAOĞLU – ÖĞRETİM ÜYESİ
8. ABDULLAH AĞRALI – DOKTOR
9. HALİL ETYEMEZ – EĞİTMEN
10. RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK – PİSİKOLOG
11. HACI AHMET ÖZDEMİR/ÖĞRETİM ÜYESİ
12. ÖMER ÜNAL – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
13. MUSTAFA KAYA – MEMUR
14. ÖMER FARUK KANIK – MÜHENDİS

KÜTAHYA

1. MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI – MÜHENDİS
2. VURAL KAVUNCU – ÖĞRETİM ÜYESİ
3. İSHAK GAZEL – AVUKAT
4. AHMET TAN – MALİ MÜŞAVİR

MALATYA

1. ÖZNUR ÇALIK – ECZACI
2. TAHA ÖZHAN – MÜŞAVİR
3. MUSTAFA ŞAHİN – EĞİTMEN
4. NURETTİN YAŞAR – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
5. BÜLENT TÜFENKCİ – AVUKAT
6. BAYRAM TAŞKIN – AVUKAT

MANİSA

1. RECAİ BERBER – MALİ MÜŞAVİR
2. UĞUR AYDEMİR – MALİ MÜŞAVİR
3. SELÇUK ÖZDAĞ – ÖĞRETİM ÜYESİ
4. MURAT BAYBATUR – SERBEST/ÖZEL
5. ŞULE TUNALI – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
6. İSMAİL BİLEN – AVUKAT
7. MUSA YILMAZ – YÖNETİCİ – KAMU
8. GÜZİDE İÇEN KASAP – MİMAR
9. BİLAL TEMEL – AVUKAT

MARDİN

1. ORHAN MİROĞLU – ÖĞRETMEN
2. GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY – ECZACI
3. MEHMET VEJDİ KAHRAMAN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
4. ABDULLAH ERİN – YÖNETİCİ/KAMU
5. CENGİZ DEMİRKAYA – EĞİTMEN
6. MEHMET EMİN DENİZ – SERBEST/ÖZEL

MERSİN

1. MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK – ECZACI
2. YILMAZ TEZCAN – DOKTOR
3. MUHSİN KIZILKAYA – GAZETECİ/YAZAR
4. ZEYNEP GÜL YILMAZ – AVUKAT
5. İBRAHİM GÜL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL
6. ARİF YILDIRIM – YÖNETİCİ/KAMU
7. MEHMET EMİN KAPLAN – AVUKAT
8. PINAR NAR YÜKSEK AVUKAT
9. CEMAL BALKAYA – SERBEST/ÖZEL
10. ABDULLAH KUZ – ÖĞRETMEN
11. MEHMET TAŞKIRAN – MALİ MÜŞAVİR

MUĞLA

1. HASAN ÖZYER – SERBEST/ÖZEL
2. HASAN KÖKTEN – MÜHENDİS
3. ELVAN GÖÇER – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
4. MEHMET YAVUZ DEMİR – YÖNETİCİ – KAMU
5. MUHİTTİN KAYABAŞ – MÜHENDİS
6. ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

MUŞ

1. MEHMET EMİN ŞİMŞEK – MÜHENDİS
2. ABDULSELAM ER – EĞİTMEN
3. HALİS SALTIK – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

NEVŞEHİR

1. MUSTAFA AÇIKGÖZ – ECZACI
2. MURAT GÖKTÜRK – AVUKAT
3. EBUBEKİR GİZLİGİDER – AVUKAT

NİĞDE

1. ALPASLAN KAVAKLIOĞLU – MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. ERDOĞAN ÖZEGEN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
3. YAŞAR ATAÇ – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

ORDU

1. NUMAN KURTULMUŞ – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. OKTAY ÇANAK – AVUKAT
3. İHSAN ŞENER – YÖNETİCİ/KAMU
4. AYŞE NİLGÜN TOMAKİN – AVUKAT
5. ŞAKİR ÇOBAN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

OSMANİYE

1. SUAT ÖNAL – MÜHENDİS
2. MÜCAHİT DURMUŞOĞLU – YÖNETİCİ – KAMU
3. MEHMET SARI – EMEKLİ
4. EMİR HASAN ARSLANTAŞ – AVUKAT

RİZE

1. HASAN KARAL – İLAHİYATÇI
2. HİKMET AYAR – MALİ MÜŞAVİR
3. OSMAN AŞKIN BAK – MÜHENDİS

SAKARYA

1. AYŞENUR İSLAM – ÖGRETİM ÜYESİ
2. MUSTAFA İSEN – ÖĞRETİM ÜYESİ
3. ALİ İHSAN YAVUZ – AVUKAT
4. RECEP UNCUOĞLU – MÜHENDİS
5. ALİ İNCİ – ÖĞRETMEN
6. RECEP HACIEYÜPOĞLU – AVUKAT
7. BİLGEHAN DOĞRU – DOKTOR

SAMSUN

1. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ – SİYASET BİLİMCİ
2. AHMET DEMİRCAN – DOKTOR
3. FUAT KÖKTAŞ – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
4. ÇİĞDEM KARAASLAN – MİMAR
5. HASAN BASRİ KURT – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
6. KAMURAN ÖZDEN – MÜSTEŞAR
7. YILMAZ HOCAOĞLU – AVUKAT
8. HÜSEYİN AVNİ ÇATAL – MÜHENDİS
9. ADEM TUNCER – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

SİİRT

1. YASİN AKTAY – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. HAŞİM TAŞKIRAN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
3. ALİ İLBAŞ – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

SİNOP

1. CENGİZ TOKMAK – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
2. NAZIM MAVİŞ – SERBEST/ÖZEL

SİVAS

1. İSMET YILMAZ – AVUKAT
2. HİLMİ BİLGİN – AVUKAT
3. SELİM DURSUN – MÜHENDİS
4. ADEM YILDIRIM – AVUKAT
5. YALÇIN ÖZDEMİR – SERBEST / ÖZEL

ŞANLIURFA

1. NUREDDİN NEBATİ – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
2. MEHMET KASIM GÜLPINAR – ÇİFTÇİ
3. SEYİT EYYÜPOĞLU – ÇİFTÇİ
4. MAZHAR BAĞLI – SOSYOLOG
5. HALİL ÖZCAN – ÖĞRETİM ÜYESİ
6. HAMİDE SÜRÜCÜ – MÜHENDİS
7. AHMET EŞREF FAKIBABA – DOKTOR
8. MEHMET AKYÜREK – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
9. MAHMUT KAÇAR – MÜHENDİS
10. YUSUF EĞİLMEZ – AVUKAT
11. YILDIZ KONAL SÜSLÜ – PİSİKOLOG
12. ABDULLAH YEŞİL – MALİ MÜŞAVİR

ŞIRNAK

1. ARSLAN TATAR – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
2. ADNAN ŞIK ORTA SERBEST/ÖZEL
3. LEZGİN ADIYAMAN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
4. RİZGİN BİRLİK – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

TEKİRDAĞ

1. MUSTAFA YEL – MÜLKİ İDARE AMİRİ
2. AYŞE DOĞAN – DİŞ HEKİMİ
3. METİN AKGÜN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
4. EYÜP KANAR – SERBEST/ÖZEL
5. HAKAN SUNAL – DOKTOR
6. AHMET ÜZGÜN – ÖĞRETMEN

TOKAT

1. COŞKUN ÇAKIR – ÖĞRETİM ÜYESİ
2. CELİL GÖÇER – DOKTOR
3. FATMA GAYE GÜLER – SERBEST/ÖZEL
4. FATİH AKGÜN – AVUKAT
5. MUSTAFA ARSLAN – AVUKAT

TRABZON

1. SÜLEYMAN SOYLU – SERBEST/ÖZEL
2. MUHAMMET BALTA – MÜHENDİS
3. AYŞE SULA KÖSEOĞLU – AVUKAT
4. ADNAN GÜNNAR – DİŞ HEKİMİ
5. NİHAT TOSUN – DOKTOR
6. SALİH CORA – AVUKAT

TUNCELİ

1. MEHMET TUNÇ – MÜHENDİS
2. ALİ ULVİ SEYREK – AVUKAT

UŞAK

1. MEHMET ALTAY – AVUKAT
2. EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN – MİMAR
3. HÜSEYİN KESKİN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR

VAN

1. BURHAN KAYATÜRK – MÜHENDİS
2. ÖMER ÇAHA – ÖĞRETİM ÜYESİ
3. NAHİDE HAKAN – AVUKAT
4. FARUK ALPASLAN – YÖNETİCİ/ÖZEL SEKTÖR
5. HAMDULLAH ŞEVLİ – ÖĞRETİM ÜYESİ
6. ÖZGE BURAK DEGER – EĞİTMEN
7. YAKUP ALADAĞ – ÖĞRETMEN
8. NİZAMETTİN AĞAR – MÜŞAVİR

YALOVA

1. FİKRİ DEMİREL – ÖĞRETMEN
2. MEHMET DEMİRHAN – SERBEST/ÖZEL

YOZGAT

1. ABDULKADİR AKGÜL – SERBEST/ÖZEL
2. ERTUĞRUL SOYSAL – DOKTOR
3. YUSUF BAŞER – AVUKAT
4. İSKENDER MİNAR – AVUKAT

ZONGULDAK

1. HÜSEYİN ÖZBAKIR – SAVCI
2. FARUK ÇATUROĞLU – EKONOMİST
3. ÖZCAN ULUPINAR – SERBEST/ÖZEL
4. EMİNE ÇİFT – YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR
5. AKIN KAYMAK – EKONOMİST


- sponsor reklam -
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

YORUM YAZ

* Yazılan yorumların tüm sorumluluğu sahibine aittir.
* Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.
  * LÜTFEN YUKARIDAKİ ALANA BİR İSİM GİRİNİZ.