CHP’de Haydar Baş Sürprizi

 • 17 Şubat 2015
 • 3.460 kez görüntülendi.

10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, MHP ve CHP’nin çatı adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu, CHP’den milletvekili adayı oluyor. İstanbul 1. bölgeden, Ekmeleddin İhsanoğlu, Mehmet Bekaroğlu ve Enis Berberoğlu, İstanbul 3. bölgeden ise Haydar Baş gibi sürpriz isimler milletvekili adayı olacak.

CHP'de Haydar Baş Sürprizi

EKMELEDDİN İHSANOĞLU, SİYASETE GİRİYOR

Çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, İstanbul 1. bölgeden milletvekili adayı oluyor. Cumhurbaşkanlığı seçimleri süresince adaylığı büyük tartışma yaratan ve kırdığı potlarla büyük tepkiler çeken Ekmeleddin İhsanoğlu, siyasette şansını yeniden deneyecek.

HAYDAR BAŞ CHP’DEN ADAY OLUYOR

Asıl sürpriz ise 3. bölgede yaşanacak. Bağımsız Türkiye Partisi’nin kurucularından Haydar Baş CHP’den milletvekili adayı olacak.

CHP SEÇMENİ ŞOKTA!

Milletvekili adaylığı için adı geçen Ekmeleddin İhsanoğlu, Mehmet Bekaroğlu, Enis Berberoğlu, Haydar Baş gibi isimlerin CHP cephesinde tartışma yaratıp yaratmayacağı merak konusu. Son seçimlerde birbiri ardına soldan uzak isimleri partiye dahil eden ve aday gösteren CHP yönetimine teşkilatın bu kez nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor. (Hür Haber)


- sponsor reklam -
YORUMLAR (TOPLAM 7 YORUM)
 1. purut diyor ki:

  hayatımda sag partıye oy vermemiş birisi olarak haydar baş ın partiye gelmesınden son derece mutluyum..

  (0)
 2. ahmet diyor ki:

  haydar başı mhp den aday olarak görmek isterdim chp isabetli karar vermiş yolun açık olsun haydar hocam

  (0)
 3. hakan diyor ki:

  benim anlamadığım elin gavuru haydar hocadan akıl alıyor ruslar meclisine davet ediyor yunanıstanın siriza iktidar olan partisi istanbula gelip milli ekonomi modelini uygulamak için lzin lstiyor
  kitabı istiyor bizimkilerde tık yok isallah chp de haydar hoca meclise girecek chp ye hiç oy vermedim 35 oyum var hepsi hoca için chpye

  (0)
 4. Kemal ÇELİK diyor ki:

  SN. Haydar Baş beyin chp den aday olması beni baya mutlu etti milli ekonomi tezi mutlaka ama mutlaka meclise girmeli haydar baş bey büyük bir siyasetci ve ilim adamıdır … şimdiden hayırlı olsun

  (0)
 5. eşref derin diyor ki:

  şu yapılan haberde bile chp seçmeni ne der …?yahu chp seçmeni başka ülkenin mi seçmeni bu ülkenin her alanda kalkınmasını her insan istemesi belkide zprunluluktur o halde çözüm üreten devlet millet güçlü bir türkiye diyen her ferd haydar başın düşüncelerine katılması gerek olduğunun kanatindeyim dilerim haydar baş hocanın adaylığı hep chp ye hemde ülkeye hayırlı olur saygılar..

  (0)
 6. Derya Aşık diyor ki:

  Haydar Başı ne zaman dinlesem . Beni herzaman etkiler. Çok doğru bir karar olur. Seçilirse. Her konuşmasında çözüm sunması çok önemli. Haydar Baş gerçekten aday olursa chp ye oy atarım.

  (0)
 7. ahmet mithat diyor ki:

  sayın haydar baş chp den aday gösterılecek..haberi bile bir çok kesimde memnuniyet oluşturdu.akıllı bir chp idarecisi internet haberlerin yorumlarını analiz etsin durum %90 olumlu olduğu nu görülür.sorum şu!!sayın haydar baş ın chp den aday gosterılmesı herkesın olurunu alırken neden chp seçmeni şokta oluyor anlayamıyorum!!bu birazda kıskançlık göstergesi gibi geliyor bana..keşke bize gelseydi!!şimdi eyvah!!serzenisleri olmasın!!?şimdi diğer önemli sorum şu sayın haydar baş şartlarını kabul ettirebilecek mi?bağımsız milli ekonomi modelini chp uygulamaya karar verebilir mi?ab ve abd den çark etmeyi göze alabilecekmi?

  (0)
YORUM YAZ

* Yazılan yorumların tüm sorumluluğu sahibine aittir.
* Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.
  * LÜTFEN YUKARIDAKİ ALANA BİR İSİM GİRİNİZ.