CHP’den 81 İlde Genel Seçimlere Girecek İsimler

  • 07 Nisan 2015
  • 963 kez görüntülendi.

2015 Genel Seçimlerinde Chp’nin Milletvekili Aday Listesi Netleşti.

İl Bölge Sıra Ad-Soyad Öğrenim Durumu Meslek

Adana 1 Elif Doğan Türkmen Üniversite Avukat
Adana 2 Zülfikar İnönü Tümer Üniversite Serbest
Adana 3 İbrahim Özdiş Üniversite Mühendis
Adana 4 Aydın Uslupehlivan Üniversite Mühendis
Adana 5 Mustafa Kemal Özkan Üniversite Doktor
Adana 6 Müzeyyen Şevkin Üniversite Mühendis
Adana 7 Rıza Mete Üniversite Doktor
Adana 8 Ahmet Adıgüzel Üniversite Doktor
Adana 9 Abdullah Sedat Doğan Üniversite Mühendis
Adana 10 Rukiye Çinkılıç Üniversite Avukat
Adana 11 Akif Kemal Akay Üniversite Mühendis
Adana 12 Mustafa Bilgilioğlu Üniversite Diş Hekimi
Adana 13 Yüksel Karaaslan Üniversite Mali Müşavir
Adana 14 Orhan Sümer Lise Serbest

CHP'den 81 İlde Genel Seçimlere Girecek İsimler

Adıyaman 1 Mehmet Selçuk Tabak Üniversite Doktor
Adıyaman 2 Abdurrahman Tutdere Üniversite Avukat
Adıyaman 3 Fatma Ulubey Yüksekokul Gazeteci
Adıyaman 4 Mehmet Karahan İlkokul İşadamı
Adıyaman 5 Karip Bozkurt Lise Serbest

Afyonkarahisar 1 Burcu Kayıkcı Üniversite Avukat
Afyonkarahisar 2 Mehmet Ali Ecer Üniversite Doktor
Afyonkarahisar 3 Mehmet Tuğrul Akkuş Lise Ticaret
Afyonkarahisar 4 Yalçın Görgöz Lise Serbest
Afyonkarahisar 5 Bekir Kasap Üniversite Memur

Ağrı 1 Cemil Erhan Üniversite Avukat
Ağrı 2 Muhammed Nidai Özmen Üniversite Eğitimci
Ağrı 3 Mehmet Sıddık Yel İlkokul Emekli
Ağrı 4 Erkan Sayan Yüksekokul Esnaf
Aksaray 1 Mehmet Öztürk Üniversite Eczacı
Aksaray 2 Haşmet Tekin Ökçe Üniversite Emekli
Aksaray 3 Mehmet Ali Topaç İlkokul Emekli
Amasya 1 Mustafa Tuncer Üniversite Avukat
Amasya 2 Ramis Topal Lise İşadamı
Amasya 3 Devrim Ersoy Üniversite Ticaret
Ankara 1. Bölge 1 Ayşe Gülsün Bilgehan Üniversite Öğretim Görevlisi
Ankara 1. Bölge 2 Necati Yılmaz Üniversite Avukat
Ankara 1. Bölge 3 Tekin Bingöl Üniversite Doktor
Ankara 1. Bölge 4 Aylin Nazlıaka Üniversite İşkadını
Ankara 1. Bölge 5 Levent Gök Üniversite Avukat
Ankara 1. Bölge 6 Ali Haydar Hakverdi Üniversite Avukat
Ankara 1. Bölge 7 Bülent Kuşoğlu Üniversite Mali Müşavir
Ankara 1. Bölge 8 Hikmet Tepe Üniversite Avukat
Ankara 1. Bölge 9 Gamze Taşcıer Üniversite Eczacı
Ankara 1. Bölge 10 Emre Doğan Üniversite Avukat
Ankara 1. Bölge 11 Selahattin Emre Üniversite Avukat
Ankara 1. Bölge 12 Durdu Özbolat Lise İşadamı
Ankara 1. Bölge 13 Sema Aksoy Üniversite Avukat
Ankara 1. Bölge 14 Kazım Sönmez Üniversite Emekli
Ankara 1. Bölge 15 Faruk Özdemir Üniversite Sendikacı
Ankara 1. Bölge 16 Erdoğan Kılıç Üniversite Avukat
Ankara 1. Bölge 17 Birsen Temir Üniversite Eğitimci
Ankara 1. Bölge 18 İlyas Güven Eroğlu Üniversite Mühendis
Ankara 2. Bölge 1 Şenal Sarıhan Üniversite Avukat
Ankara 2. Bölge 2 Murat Emir Üniversite Avukat
Ankara 2. Bölge 3 Ahmet Haluk Koç Üniversite Doktor
Ankara 2. Bölge 4 Nihat Yeşil Üniversite Serbest
Ankara 2. Bölge 5 Alirıza Erbay Üniversite Doktor
Ankara 2. Bölge 6 Celalettin Koç Lise İşadamı
Ankara 2. Bölge 7 Semra Dinçer Üniversite Ekonomist
Ankara 2. Bölge 8 Barış Ozan Vural Üniversite Avukat
Ankara 2. Bölge 9 Ali Yılmaz Üniversite Avukat
Ankara 2. Bölge 10 Servet Ünsal Üniversite Doktor
Ankara 2. Bölge 11 Selma Ergen Üniversite Serbest
Ankara 2. Bölge 12 Haydar Doğan Yüksekokul Emekli
Ankara 2. Bölge 13 Abidin Şahin Yüksek Lisans Avukat
Ankara 2. Bölge 14 Ufuk Ataç Üniversite Mühendis
Antalya 1 Niyazi Nefi Kara Üniversite Doktor
Antalya 2 Deniz Baykal Yüksek Lisans Avukat
Antalya 3 Çetin Osman Budak Üniversite Yönetici
Antalya 4 Mustafa Akaydın Üniversite Doktor
Antalya 5 Devrim Kök Yüksekokul Turizmci
Antalya 6 Figen Çalıkuşu Üniversite Avukat
Antalya 7 Rafet Zeybek Üniversite Savcı
Antalya 8 Nusret Bayar Yüksekokul Eğitimci
Antalya 9 Deniz Filiz Üniversite Avukat
Antalya 10 Sultan Yegen Üniversite Avukat
Antalya 11 Sevindik Gizli Üniversite Doktor
Antalya 12 Cavit Arı Üniversite Avukat
Antalya 13 Gürkut Acar Üniversite Avukat
Antalya 14 İbrahim Keser Yüksek Lisans Öğretim Görevlisi

Ardahan 1 Ensar Öğüt Üniversite İşadamı
Ardahan 2 Sezgin Kaya Üniversite İşadamı

Artvin 1 Uğur Bayraktutan Üniversite Avukat
Artvin 2 Musa Ulutaş Üniversite Mühendis

Aydın 1 Bülent Tezcan Üniversite Avukat
Aydın 2 Metin Lütfi Baydar Üniversite Doktor
Aydın 3 Hüseyin Yıldız Lise İşadamı
Aydın 4 Mehmet Fatih Atay Üniversite Avukat
Aydın 5 Tayfun Talipoğlu Üniversite Gazeteci
Aydın 6 Ferda Çağlar Erkut Yüksek Lisans İşletmeci
Aydın 7 Fulya Üstündağ Üniversite Biyolog

Balıkesir 1 Mehmet Tüm Yüksekokul İşadamı
Balıkesir 2 Ahmet Akın Lise Sanayici
Balıkesir 3 Namık Havutça Üniversite Avukat
Balıkesir 4 Fikret Şahin Üniversite Doktor
Balıkesir 5 Ali Kemal Deveciler Üniversite Mali Müşavir
Balıkesir 6 Ensar Aytekin Üniversite Mali Müşavir
Balıkesir 7 İrfan Barış Lise Emekli
Balıkesir 8 İsmail Aynur Yüksekokul Mali Müşavir
Bartın 1 Muhammet Rıza Yalçınkaya Üniversite Mühendis
Bartın 2 Aysu Bankoğlu Üniversite Avukat

Batman 1 Celal Ayhan Lise İşadamı
Batman 2 Ahmet Durmaz Ortaokul Müteahhit
Batman 3 Kemal Demir İlkokul Müteahhit
Batman 4 Mendüh Doğru İlkokul Serbest

Bayburt 1 Murat Bülbül Lise Yönetici
Bayburt 2 Önal Aşut İlkokul Çiftçi

Bilecik 1 Yaşar Tüzün Lise İşadamı
Bilecik 2 Ali Çağatay Karaahmet Üniversite Avukat

Bingöl 1 Ahmet Bazancir Lise Emekli
Bingöl 2 Kemal Satıcı Üniversite Emekli
Bingöl 3 Hüseyin Negüzel İlkokul İşçi

Bitlis 1 Nasip Uyğan Yüksekokul Operatör
Bitlis 2 Mehmet Kaçar Ortaokul Serbest
Bitlis 3 Mevlan Karabağ Ortaokul Esnaf

Bolu 1 Tanju Özcan Üniversite Avukat
Bolu 2 Yusuf Renkli Üniversite Avukat
Bolu 3 Mehmet Burak Cop Yüksek Lisans Öğretim Görevlisi

Burdur 1 Mehmet Göker Üniversite Doktor
Burdur 2 Kadir Koç Üniversite Öğretmen
Burdur 3 Okan Kurd Üniversite Eczacı

Bursa 1 Lale Karabıyık Yüksek Lisans Öğretim Görevlisi
Bursa 2 Ceyhun İrgil Üniversite Doktor
Bursa 3 Orhan Sarıbal Üniversite Mühendis
Bursa 4 Erkan Aydın Üniversite Eczacı
Bursa 5 Nurhayat Altaca Kayışoğlu Üniversite Avukat
Bursa 6 Mustafa Şenyurt Üniversite İşadamı
Bursa 7 Asüde Şenol Üniversite Avukat
Bursa 8 Nuray Çohan Üniversite Mimar
Bursa 9 İsmet Karaca Üniversite Turizmci
Bursa 10 Tahir Gürhan Akdoğan Üniversite Mühendis
Bursa 11 Deniz Baykal Üniversite Avukat
Bursa 12 Özgür Şahin Üniversite Mühendis
Bursa 13 Necati Şahin Üniversite Mühendis
Bursa 14 Şadi Özdemir Üniversite İşletmeci
Bursa 15 Erkan Dönmez Lise Yönetici
Bursa 16 Ayşe Şahin Üniversite Mali Müşavir
Bursa 17 İnan Keser Üniversite Mühendis
Bursa 18 Metin Çelik Lise Esnaf

Çanakkale 1 Muharrem Erkek Üniversite Avukat
Çanakkale 2 Bülent Öz Lise Yönetici
Çanakkale 3 Ahmet Küçük Üniversite Mühendis
Çanakkale 4 Ali Sarıbaş Üniversite Mimar

Çankırı 1 Murat Berat Atalay Yüksek Lisans İşadamı
Çankırı 2 İlhan Tekin Lise Emekli

Çorum 1 Tufan Köse Üniversite Avukat
Çorum 2 Muharrem Bozdoğan Lise Antrenör
Çorum 3 Dinçer Solmaz Üniversite Avukat
Çorum 4 Saim Topgül İlkokul Serbest

Denizli 1 Melike Basmacı Üniversite Mühendis
Denizli 2 Kazım Arslan Üniversite Avukat
Denizli 3 Gülizar Biçer Karaca Üniversite Avukat
Denizli 4 Adil Demir Üniversite Avukat
Denizli 5 Ahmet Divarcı Üniversite Mühendis
Denizli 6 Halis Ödel Yüksek Lisans İşadamı
Denizli 7 Adnan Keskin Üniversite Avukat

Diyarbakır 1 Muhsin Koçyiğit Üniversite Ekonomist
Diyarbakır 2 Gündoğan Mermutluoğlu Üniversite Avukat
Diyarbakır 3 Gülabi Şimşek Üniversite Mimar
Diyarbakır 4 Murat Uzun Üniversite Eczacı
Diyarbakır 5 Mahmut Aziz Şeran Yüksekokul İşadamı
Diyarbakır 6 Aslı Açıkgöz Üniversite Mühendis
Diyarbakır 7 Mustafa Boz Üniversite Avukat
Diyarbakır 8 Ayşe Yelkovan Üniversite Emekli
Diyarbakır 9 Burhan Altay Lise Emekli
Diyarbakır 10 Veysi Ergün Yüksekokul Serbest

Düzce 1 Zafer Teber Üniversite Yönetici
Düzce 2 Ali Fuat Şaşoğlu Üniversite Doktor
Düzce 3 Ömer Taşlı Yüksek Lisans Emekli

Edirne 1 Okan Gaytancıoğlu Yüksek Lisans Öğretim Görevlisi
Edirne 2 Erdin Bircan Lise İşadamı
Edirne 3 Gürkan Güneser Üniversite Mühendis

Elazığ 1 Feyzi Septioğlu Lise Müteahhit
Elazığ 2 Yaşar Karabulut Üniversite Emekli
Elazığ 3 Mustafa Yavuz Lise Gazeteci
Elazığ 4 Fadime Yılmaz Üniversite Serbest

Erzincan 1 Erdoğan Özyalçın Üniversite Doktor
Erzincan 2 Yalçın Tanrıverdi Yüksek Lisans Memur

Erzurum 1 Gonca Aytaş Üniversite Avukat
Erzurum 2 İsmail İme Lise Emekli
Erzurum 3 Orhan Bozkurt Üniversite Gazeteci
Erzurum 4 Dilek Somun İlkokul Serbest
Erzurum 5 Şaban Oturgan Üniversite Serbest
Erzurum 6 Edip Cengiz Yüksekokul Emekli

Eskişehir 1 Gaye Usluer Üniversite Doktor
Eskişehir 2 Utku Çakırözer Üniversite Gazeteci
Eskişehir 3 Cemal Okan Yüksel Üniversite Avukat
Eskişehir 4 Erman Gölet Üniversite Mühendis
Eskişehir 5 Metin Tomsuk Üniversite Emekli
Eskişehir 6 Erdal Çakıcıer Lise İşadamı

Gaziantep 1 Mehmet Şeker Üniversite Doktor
Gaziantep 2 Mehmet Gökdağ Üniversite Avukat
Gaziantep 3 Ali Peri Üniversite Mühendis
Gaziantep 4 Ali Sayın Üniversite Diş Hekimi
Gaziantep 5 Erdal Geçit Üniversite Avukat
Gaziantep 6 Selim Karahan Üniversite Avukat
Gaziantep 7 Miray Çankaya Bulut Üniversite Avukat
Gaziantep 8 Mustafa Aslan Üniversite Mühendis
Gaziantep 9 Mahmut Kozbaş Üniversite Veteriner
Gaziantep 10 Adile Merve Altınbaş Üniversite Avukat
Gaziantep 11 Semra Harman Yüksekokul Emekli
Gaziantep 12 Ahmet Şahin Seyran Üniversite Mühendis

Giresun 1 Bülent Yener Bektaşoğlu Üniversite Eczacı
Giresun 2 Selahattin Karaahmetoğlu Üniversite Eczacı
Giresun 3 İbrahim Akgün Lise İşçi
Giresun 4 Basri Gürsoy Üniversite Eczacı

Gümüşhane 1 Mustafa Gültekin Üniversite Mühendis
Gümüşhane 2 Eda Çubukçu Üniversite Öğretmen

Hakkari 1 Yakup Samioğlu Yüksekokul Memur
Hakkari 2 Giyasettin Koç İlkokul İşadamı
Hakkari 3 Kerem Korkmaz Lise Serbest

Hatay 1 Hilmi Yarayıcı Üniversite Öğretmen
Hatay 2 Mevlüt Dudu Üniversite Avukat
Hatay 3 Serkan Topal Üniversite Eğitimci
Hatay 4 Birol Ertem Üniversite Doktor
Hatay 5 Mehmet Riyat Kırmızıoğlu Üniversite Doktor
Hatay 6 Suzan Alhasoğlu Lise Muhasebeci
Hatay 7 Sonay Aykut Üniversite Mühendis
Hatay 8 Mehmet Gözel Lise Ticaret
Hatay 9 Bilgen Duman Üniversite Kimyager
Hatay 10 Döndü Dilan Bedir Üniversite Eczacı
Iğdır 1 Adil Aşırım Üniversite Mühendis

Isparta 1 İrfan Bakır Üniversite Mühendis
Isparta 2 İsa Önder Dinçtürk Üniversite Eczacı
Isparta 3 Mustafa Ceyhan Üniversite İşletmeci
Isparta 4 İzzet Beydoğan Ortaokul Çiftçi

İstanbul 1. Bölge 1 Şafak Pavey Yüksek Lisans Yönetici
İstanbul 1. Bölge 2 Gamze Akkuş İlgezdi Yüksek Lisans Diş Hekimi
İstanbul 1. Bölge 3 Gürsel Tekin Lise Yönetici
İstanbul 1. Bölge 4 Barış Yarkadaş Lise Gazeteci
İstanbul 1. Bölge 5 Mehmet Akif Hamzaçebi Yüksek Lisans Maliyeci
İstanbul 1. Bölge 6 Mahmut Tanal Üniversite Avukat
İstanbul 1. Bölge 7 İlhan Kesici Yüksek Lisans Mühendis
İstanbul 1. Bölge 8 Oğuz Kaan Salıcı Üniversite Siyaset Bilimci
İstanbul 1. Bölge 9 İhsan Özkes Yüksek Lisans Müftü
İstanbul 1. Bölge 10 Onursal Adıgüzel Üniversite Mühendis
İstanbul 1. Bölge 11 Ali Özcan Üniversite Mühendis
İstanbul 1. Bölge 12 Metin Ağırman Üniversite Mühendis
İstanbul 1. Bölge 13 Kadir Gökmen Öğüt Üniversite Diş Hekimi
İstanbul 1. Bölge 14 Cem Haydar Bektaş Yüksek Lisans Ekonomist
İstanbul 1. Bölge 15 Birsen Tursun Demirel Üniversite Doktor
İstanbul 1. Bölge 16 İrfan Karacan Üniversite Avukat
İstanbul 1. Bölge 17 Berhan Şimşek Yüksek Lisans Yönetmen
İstanbul 1. Bölge 18 Derya Şentürk Üniversite Ekonomist
İstanbul 1. Bölge 19 Mustafa Can Ataklı Üniversite Gazeteci
İstanbul 1. Bölge 20 Necdet Saraç Üniversite Gazeteci
İstanbul 1. Bölge 21 Hasan Uzunyayla Ortaokul İşadamı
İstanbul 1. Bölge 22 Osman Taney Korutürk Üniversite Emekli
İstanbul 1. Bölge 23 İlkay Orhan Üniversite Avukat
İstanbul 1. Bölge 24 Erkan Başboğa Üniversite Öğretim Görevlisi
İstanbul 1. Bölge 25 İrfan Hüseyin Yıldız Yüksek Lisans Mali Müşavir
İstanbul 1. Bölge 26 Nurettin Sarıbal Üniversite Mühendis
İstanbul 1. Bölge 27 Hüsniye Kaya Üniversite Turizmci
İstanbul 1. Bölge 28 Özgen Nama Üniversite Yönetici
İstanbul 1. Bölge 29 Süleyman Güzel Ortaokul Yönetici
İstanbul 1. Bölge 30 Yaşar Hasan Yalçınkaya Üniversite Doktor

İstanbul 1. Bölge 31 Doğan Çakmak Üniversite Mühendis
İstanbul 2. Bölge 1 Selina Doğan Üniversite Avukat
İstanbul 2. Bölge 2 Aykut Erdoğdu Üniversite Denetçi
İstanbul 2. Bölge 3 Mustafa Sezgin Tanrıkulu Yüksek Lisans Avukat
İstanbul 2. Bölge 4 Dursun Çiçek Yüksek Lisans Emekli
İstanbul 2. Bölge 5 Süleyman Sencer Ayata Yüksek Lisans Sosyolog
İstanbul 2. Bölge 6 Gülay Yedekci Arslan Üniversite Mimar
İstanbul 2. Bölge 7 Kadri Enis Berberoğlu Üniversite Ekonomist
İstanbul 2. Bölge 8 Didem Engin Yüksek Lisans Mühendis
İstanbul 2. Bölge 9 Mustafa Sarıgül Üniversite İşadamı
İstanbul 2. Bölge 10 Yüksel Mansur Kılınç Üniversite Yönetici
İstanbul 2. Bölge 11 Cengiz Alp Yüksek Lisans Doktor
İstanbul 2. Bölge 12 Çetin Soysal Lise Emekli
İstanbul 2. Bölge 13 Melda Onur Üniversite Yönetici
İstanbul 2. Bölge 14 Hülya Çiğdem Anad İbrahimhakkıoğlu Üniversite Gazeteci
İstanbul 2. Bölge 15 Gül Yüksel Üniversite Siyaset Bilimci
İstanbul 2. Bölge 16 Zeynel Öztürk Üniversite Avukat
İstanbul 2. Bölge 17 İnan Güney Yüksek Lisans Mali Müşavir
İstanbul 2. Bölge 18 Dursun Bulut Üniversite Mühendis
İstanbul 2. Bölge 19 Özgür Koçak Yüksekokul İşadamı
İstanbul 2. Bölge 20 Mehmet Ercan Karakaş Üniversite Mühendis
İstanbul 2. Bölge 21 Güven Karataş Üniversite Yönetici
İstanbul 2. Bölge 22 Seyfullah Beysülen Üniversite Emekli
İstanbul 2. Bölge 23 Mustafa Ozan Şer Üniversite İşadamı
İstanbul 2. Bölge 24 Tevfik Cem Tüzün Üniversite Mühendis
İstanbul 2. Bölge 25 Mehmet Sevigen Lise İşadamı
İstanbul 2. Bölge 26 Hülya Güntaş Yüksekokul Öğretmen

İstanbul 3. Bölge 1 Bihlun Tamaylıgil Üniversite Ekonomist
İstanbul 3. Bölge 2 İlhan Cihaner Üniversite Avukat
İstanbul 3. Bölge 3 Engin Altay Üniversite Eğitimci
İstanbul 3. Bölge 4 Ali Şeker Üniversite Doktor
İstanbul 3. Bölge 5 Erdoğan Toprak Yüksekokul Yönetici
İstanbul 3. Bölge 6 Eren Erdem Lise Gazeteci
İstanbul 3. Bölge 7 Murat Özçelik Üniversite Emekli
İstanbul 3. Bölge 8 Zeynel Emre Üniversite Avukat
İstanbul 3. Bölge 9 Mehmet Bekaroğlu Üniversite Doktor
İstanbul 3. Bölge 10 Sibel Özdemir Yüksek Lisans Öğretim Görevlisi
İstanbul 3. Bölge 11 Emine Gülizar Emecan Üniversite Mühendis
İstanbul 3. Bölge 12 Efkan Bolaç Üniversite Avukat
İstanbul 3. Bölge 13 Özgür Karabat Üniversite Mali Müşavir
İstanbul 3. Bölge 14 Süleyman Çelebi İlkokul Sendikacı
İstanbul 3. Bölge 15 Hüseyin Özkahraman Üniversite Diş Hekimi
İstanbul 3. Bölge 16 Erhan Bozan Üniversite İşadamı
İstanbul 3. Bölge 17 Tülay Ateş Üniversite Avukat
İstanbul 3. Bölge 18 Mehtap Albayrak Üniversite Mühendis
İstanbul 3. Bölge 19 Rıza Akpolat Üniversite Turizmci
İstanbul 3. Bölge 20 Hüseyin Aydoğdu Üniversite İşadamı
İstanbul 3. Bölge 21 Kemal Çebi Üniversite İktisatçı
İstanbul 3. Bölge 22 Nurcan Şanlı Yüksekokul İşkadını
İstanbul 3. Bölge 23 Şahanım Meter Üniversite Mühendis
İstanbul 3. Bölge 24 Taşkan Uysal Lise Serbest
İstanbul 3. Bölge 25 İbrahim Yener Üniversite Öğretmen
İstanbul 3. Bölge 26 Yegâne Güley Yüksek Lisans Avukat
İstanbul 3. Bölge 27 Hüseyin Aksu Üniversite Yönetici
İstanbul 3. Bölge 28 Kemal Deniz Bozkurt Üniversite Mühendis
İstanbul 3. Bölge 29 Selami Değirmenci Üniversite Mali Müşavir
İstanbul 3. Bölge 30 Selçuk Müsnat Hazinedar Lise Serbest
İstanbul 3. Bölge 31 Ali Ulvi Gökbulak Üniversite Ekonomist

İzmir 1. Bölge 1 Selin Sayek Böke Üniversite İktisatçı
İzmir 1. Bölge 2 Musa Çam Üniversite Eğitimci
İzmir 1. Bölge 3 Ahmet Tuncay Özkan Üniversite Gazeteci
İzmir 1. Bölge 4 Tacettin Bayır Lise İşadamı
İzmir 1. Bölge 5 Özcan Purçu Üniversite Yönetici
İzmir 1. Bölge 6 Ali Yiğit Lise İşletmeci
İzmir 1. Bölge 7 Murat Bakan Üniversite Avukat
İzmir 1. Bölge 8 Muhsin Kurt Lise İşadamı
İzmir 1. Bölge 9 Ali Hıdır Uludağ Üniversite Avukat
İzmir 1. Bölge 10 Ednan Arslan Üniversite Mühendis
İzmir 1. Bölge 11 Sabri Ergül Üniversite Avukat
İzmir 1. Bölge 12 Sevda Erdan Kılıç Üniversite Avukat
İzmir 1. Bölge 13 Turgay Bozoğlu Yüksek Lisans Ekonomist

İzmir 2. Bölge 1 Zeynep Altıok Üniversite Yazar
İzmir 2. Bölge 2 Kemal Kılıçdaroğlu Üniversite Hesap Uzmanı
İzmir 2. Bölge 3 Zekeriya Temizel Üniversite Ekonomist
İzmir 2. Bölge 4 Mustafa Ali Balbay Üniversite Gazeteci
İzmir 2. Bölge 5 Aytun Çıray Üniversite Doktor
İzmir 2. Bölge 6 Atila Sertel Üniversite Gazeteci
İzmir 2. Bölge 7 Kamil Okyay Sındır Üniversite Öğretim Görevlisi
İzmir 2. Bölge 8 Ali Engin Üniversite İşadamı
İzmir 2. Bölge 9 Hüseyin Sezer Üniversite Mühendis
İzmir 2. Bölge 10 Ülkümen Rodoplu Üniversite Doktor
İzmir 2. Bölge 11 Ali Kemal Elitaş Üniversite Teknisyen
İzmir 2. Bölge 12 Taha Okan Üniversite Doktor
İzmir 2. Bölge 13 Nurgül Uçar Aktuğ Üniversite Gazeteci
Kahramanmaraş 1 Kamil Dalkara Lise Sanayici
Kahramanmaraş 2 Ayşe Nilden Bayazıt Postalcı Üniversite Öğretim Görevlisi
Kahramanmaraş 3 Eylem Çağraş Üniversite Avukat
Kahramanmaraş 4 Hilmi Emre Kazancı Üniversite Mali Müşavir
Kahramanmaraş 5 Kibar Özdemir Lise İşletmeci
Kahramanmaraş 6 Selim Sümen Üniversite Avukat
Kahramanmaraş 7 Fatih Vicdan Lise Muhasebeci
Kahramanmaraş 8 Duran Özdal Üniversite İşadamı

Karabük 1 Cevdet Akay Yüksek Lisans İşadamı
Karabük 2 Mustafa Akay Yüksekokul Gazeteci

Karaman 1 Mustafa Cem Kağnıcı Üniversite Mühendis
Karaman 2 Uygar Talay Üniversite Eczacı

Kars 1 Zeki Nacitarhan Üniversite İşletmeci
Kars 2 Erkan Karagöz Üniversite Hukukçu
Kars 3 Aysel Sadak İltaş Yüksek Lisans Gazeteci

Kastamonu 1 Ahmet Caner Yenidünya Üniversite Öğretim Görevlisi
Kastamonu 2 Hasan Şen Yüksekokul Emekli
Kastamonu 3 Yılmaz Karakoç Üniversite İktisatçı

Kayseri 1 Çetin Arık Yüksek Lisans Doktor
Kayseri 2 Ali Paşa Tan Üniversite Maliyeci
Kayseri 3 Aşkın Genç Üniversite İşadamı
Kayseri 4 Feyzullah Keskin Üniversite Serbest
Kayseri 5 Tülin Temel Üniversite Mühendis
Kayseri 6 Mustafa Aslan Üniversite Avukat
Kayseri 7 Ayhan Gülsoy Üniversite Emekli
Kayseri 8 Mustafa Utku Sarı Üniversite Avukat
Kayseri 9 Nahide Sevgi Yalçın Yüksekokul Emekli
Kırıkkale 1 Murat Çakırca Üniversite Avukat
Kırıkkale 2 Ziya Kavlak Üniversite Avukat
Kırıkkale 3 Hacı Arap Karadurmuş Yüksekokul Emekli
Kırklareli 1 Türabi Kayan Üniversite Mimar
Kırklareli 2 Vecdi Gündoğdu İlkokul Esnaf
Kırklareli 3 Mehmet Tuna Soykan Üniversite Diş Hekimi
Kırşehir 1 Yılmaz Zengin İlkokul İşadamı
Kırşehir 2 Rifat Ertem Üniversite Noter

Kilis 1 Mehmet Akif Perker Üniversite Esnaf
Kilis 2 Ökkaş Aslantaş Ortaokul Emekli

Kocaeli 1 Fatma Kaplan Hürriyet Üniversite Avukat
Kocaeli 2 Haydar Akar Üniversite Yönetici
Kocaeli 3 Tahsin Tarhan Yüksekokul İşadamı
Kocaeli 4 Turan Dumlu Üniversite Eczacı
Kocaeli 5 Cuma Karavar Lise İşadamı
Kocaeli 6 Mehmet Tamer Solakoğlu Üniversite Avukat
Kocaeli 7 Ayhan Mutlu Üniversite Doktor
Kocaeli 8 Rasim Meriç Üniversite Yönetici
Kocaeli 9 Asude Fırat Özkan Lise İşletmeci
Kocaeli 10 Kemal Nişancı Üniversite Mühendis
Kocaeli 11 Sabriye Şahin Lise Emekli

Konya 1 Mustafa Hüsnü Bozkurt Üniversite Doktor
Konya 2 Gülsüm Filorinalı Üniversite Mali Müşavir
Konya 3 Mehmet Turgay Bilge Üniversite Avukat
Konya 4 Ali Cemal Cömert Üniversite Veteriner
Konya 5 Mehmet Ali Ünal Üniversite Mühendis
Konya 6 Ali Sayar Üniversite Doktor
Konya 7 Deniz İndibi Çelik Üniversite İşletmeci
Konya 8 Hüseyin Yağcı Üniversite Ticaret
Konya 9 Saim Sezen Yüksek Lisans Emekli
Konya 10 Ali Tekiş Üniversite Mühendis
Konya 11 Musa Gökçe Lise Teknisyen
Konya 12 Emine Balık Üniversite Avukat
Konya 13 Mehmet Gayretli Lise Yönetici
Konya 14 Mehmet Topbaş Üniversite Avukat
Kütahya 1 Ali Fazıl Kasap Üniversite Doktor
Kütahya 2 Mehmet Aydın Uzun Ortaokul İşadamı
Kütahya 3 Fisun Yıldız Lise Ev Hanımı
Kütahya 4 İbrahim Solmaz Yüksek Lisans Emekli

Malatya 1 Veli Ağbaba Üniversite İşadamı
Malatya 2 Hulisi Porgalı Lise İşadamı
Malatya 3 Berna Karadaş Üniversite Avukat
Malatya 4 Memba Kuşcu Üniversite Avukat
Malatya 5 Yusuf Sürücü Üniversite Avukat
Malatya 6 Etem Körükmez Lise İşadamı

Manisa 1 Özgür Özel Üniversite Eczacı
Manisa 2 Mazlum Nurlu Üniversite Avukat
Manisa 3 Tur Yıldız Biçer Üniversite Doktor
Manisa 4 Mustafa Başgülşen Üniversite Mühendis
Manisa 5 Sabri Temel Lise Esnaf
Manisa 6 Sakine Öz Üniversite Mimar
Manisa 7 Abdullah Saka Üniversite Mali Müşavir
Manisa 8 Hasan Ören Lise İşadamı
Manisa 9 Saniye Ağgül Üniversite Öğretim Görevlisi

Mardin 1 Mehmet Çiftsüren Lise Esnaf
Mardin 2 Muhammed Olğaç Üniversite Öğretmen
Mardin 3 Özlem Karaman Yüksekokul Emekli
Mardin 4 Mehmet Fırat İnal Üniversite Serbest
Mardin 5 Hamze Efe İlkokul Emekli
Mardin 6 Aydın Paksak Ortaokul Esnaf

Mersin 1 Hüseyin Çamak Üniversite Doktor
Mersin 2 Durmuş Fikri Sağlar Üniversite Yönetici
Mersin 3 Aytuğ Atıcı Üniversite Doktor
Mersin 4 Mustafa Baysan Lise Sanayici
Mersin 5 Serdal Kuyucuoğlu Yüksek Lisans Mühendis
Mersin 6 Sibel Gazi Tabel Yüksek Lisans Şehir Plancısı
Mersin 7 Ebru Çalışkan Üniversite Avukat
Mersin 8 Seyit Özananar Üniversite Mühendis
Mersin 9 Ali Koç Ortaokul İşadamı
Mersin 10 Nevin Zaimoğlu Üniversite Avukat
Mersin 11 Celal Çelik Yüksek Lisans Emekli

Muğla 1 Akın Üstündağ Üniversite Avukat
Muğla 2 Ömer Süha Aldan Üniversite Hukukçu
Muğla 3 Nurettin Demir Üniversite Doktor
Muğla 4 Burak Erbay Üniversite Avukat
Muğla 5 Emrah Doğu Ortaokul Turizmci
Muğla 6 Süleyman Girgin Üniversite İşçi

Muş 1 Şemsettin Onuler Lise Esnaf
Muş 2 Fevzi Gümüş Üniversite Avukat
Muş 3 Yıldırım Paçal Lise Serbest

Nevşehir 1 Hilmi Bülent Tekiner Üniversite Serbest
Nevşehir 2 Cuma Yorgancı Üniversite Doktor
Nevşehir 3 Osman Fahri Ertik Üniversite Emekli

Niğde 1 Doğan Şafak Üniversite Turizmci
Niğde 2 Sevgi Özbek Üniversite Diş Hekimi
Niğde 3 Ramazan Ertan Lise İşadamı

Ordu 1 Seyit Torun Üniversite İktisatçı
Ordu 2 Mustafa Adıgüzel Üniversite Doktor
Ordu 3 İdris Yıldız Üniversite Mühendis
Ordu 4 İsa Yazıcı Lise İşletmeci
Ordu 5 Osman Güngör Yüksekokul İşadamı

Osmaniye 1 Nihat Çerçi Yüksek Lisans Öğretmen
Osmaniye 2 Murat Koluçolak Yüksek Lisans Mühendis
Osmaniye 3 Serpil Düzgün Lise Ev Hanımı
Osmaniye 4 Hatice Erdur Yüksekokul Emekli

Rize 1 Kenan Bıyık Üniversite Mühendis
Rize 2 Tahsin Ocaklı Üniversite Mühendis
Rize 3 Candan Eyüboğlu Üniversite Emekli
Sakarya 1 Engin Özkoç Üniversite İşadamı
Sakarya 2 Hüseyin Avni Şahin Lise Müteahhit
Sakarya 3 Erdoğan Isır Üniversite Esnaf
Sakarya 4 Ayhan Bal Üniversite Serbest
Sakarya 5 Elif Asiye Başer Yüksek Lisans Uluslararası İlişkiler
Sakarya 6 Ayşe Kılıç Üniversite Emekli
Sakarya 7 Enis Ceylan Üniversite Mühendis

Samsun 1 Kemal Zeybek Lise İşadamı
Samsun 2 Hayati Tekin Üniversite Mimar
Samsun 3 Neslihan Hancıoğlu Üniversite Emekli
Samsun 4 Müşfik Veysel Erdoğan Üniversite Mühendis
Samsun 5 Şaban Sevinç Üniversite Gazeteci
Samsun 6 Fatma Necile Çokay Üniversite Diş Hekimi
Samsun 7 Atıf Tomrukçu Yüksek Lisans Mühendis
Samsun 8 Şevki Yılmaz İlkokul Müteahhit
Samsun 9 Mehmet Atalay Üniversite Yönetici

Siirt 1 Fırat Soysal Lise Serbest
Siirt 2 Cindi Eren Lise Emekli
Siirt 3 Kamile Balcı Lise Antrenör

Sinop 1 Barış Karadeniz Üniversite Ekonomist
Sinop 2 Mustafa Acun Lise Emekli

Sivas 1 Ali Akyıldız Üniversite Mühendis
Sivas 2 Haydar Gölbaşı Yüksek Lisans Öğretim Üyesi
Sivas 3 Ulaş Karasu Üniversite Mühendis
Sivas 4 Baki Çoban Üniversite Doktor
Sivas 5 İsmail Şahin Üniversite Avukat

Şanlıurfa 1 Ali Murat Bucak Lise Ticaret
Şanlıurfa 2 Hasan Oğul Üniversite Öğretmen
Şanlıurfa 3 Resul Bebe Üniversite Öğretmen
Şanlıurfa 4 Sedat Sağır Üniversite İşadamı
Şanlıurfa 5 İsmail Bahçacı Üniversite Emekli
Şanlıurfa 6 Mahmut Han Şahin Lise Serbest
Şanlıurfa 7 Akile Yektaş Lise Hemşire
Şanlıurfa 8 Muzaffer Yiğitbaşı Lise Gazeteci
Şanlıurfa 9 Kemal Eşsiz Lise Esnaf
Şanlıurfa 10 Ahmet Helvacı Lise Serbest
Şanlıurfa 11 Lütfü Küçükbayrak Lise Çiftçi
Şanlıurfa 12 Caner Çamlıbel Ortaokul Serbest

Şırnak 1 Abdullah Gükçe Ortaokul Serbest
Şırnak 2 Agit Aykut İlkokul Serbest
Şırnak 3 Hava Adiyaman İlkokul Ev Hanımı
Şırnak 4 Şahin Zirek İlkokul Serbest

Tekirdağ 1 Faik Öztrak Üniversite Ekonomist
Tekirdağ 2 Candan Yüceer Üniversite Doktor
Tekirdağ 3 Emre Köprülü Üniversite Avukat
Tekirdağ 4 İlhami Özcan Aygun Yüksek Lisans Mühendis
Tekirdağ 5 Arzu Mandalı Sucu Yüksek Lisans Yönetici
Tekirdağ 6 Şerafetdin Terzi Üniversite Emekli

Tokat 1 Orhan Düzgün Üniversite Doktor
Tokat 2 Gülperi Coşar Üniversite Emekli
Tokat 3 Mine Baş Üniversite Avukat
Tokat 4 Sinan Yavuz Yavaş Yüksek Lisans Mühendis
Tokat 5 Tahir Yıldırım Lise Emekli

Trabzon 1 Haluk Pekşen Üniversite Avukat
Trabzon 2 Ali Türen Öztürk Yüksek Lisans Mühendis
Trabzon 3 Ahmet Kaya Üniversite Mühendis
Trabzon 4 Murat Özçilingir Üniversite Esnaf
Trabzon 5 Yavuz Karan Üniversite İşletmeci
Trabzon 6 Mustafa Aydın Üniversite Uzman

Tunceli 1 Saniye Barut Üniversite Avukat
Tunceli 2 Gürsel Erol Lise Serbest
Uşak 1 Özkan Yalım Lise Serbest
Uşak 2 İsmet Akın Üniversite İşadamı
Uşak 3 Mustafa Aydın Üniversite Veteriner

Van 1 Nadir Kartal Üniversite Eczacı
Van 2 Erkan Nükte Üniversite Eczacı
Van 3 Gürgin Aslan Yüksekokul Tekniker
Van 4 Hatice Gülenoğlu Lise Serbest
Van 5 Gülcan İnce Lise Serbest
Van 6 Hayrullah Irtak Lise Esnaf
Van 7 Abubekir Yeşilova Üniversite Sosyolog
Van 8 Muhtar Erdoğan Lise Serbest

Yalova 1 Muharrem İnce Üniversite Öğretmen
Yalova 2 Murat Ocak Ortaokul Serbest

Yozgat 1 Hasan Aslan Nurdoğdu Üniversite İşadamı
Yozgat 2 Zeynep Kılınçarslan Lise İşkadını
Yozgat 3 Gülhanım Ceylan Yüksekokul Emekli
Yozgat 4 Hatice Açıkgöz Lise Ev Hanımı

Zonguldak 1 Şerafettin Turpcu Üniversite Mimar
Zonguldak 2 Ünal Demirtaş Üniversite Avukat
Zonguldak 3 Deniz Yavuzyılmaz Üniversite Mühendis
Zonguldak 4 Harun Akın Lise İşadamı
Zonguldak 5 Ali İhsan Köktürk Üniversite Avukat


- sponsor reklam -
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

YORUM YAZ

* Yazılan yorumların tüm sorumluluğu sahibine aittir.
* Küfür ve hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.
  * LÜTFEN YUKARIDAKİ ALANA BİR İSİM GİRİNİZ.