Partilerin 24 Haziran Milletvekili Adayları Belli Oldu!

21.05.2018
305
A+
A-


24 Haziran seçimlerine gidilirken partiler adaylarını YSK’ya sundu. İşte kesinleşmiş adaylar…

Ak Parti’nin YSK’ya sunduğu listede adayların 126’sını kadınlar oluşturdu. Milletvekili adaylarının yaş ortalaması 44 olurken, 25 yaşın altında 57 adaya listelerde yer verildi.

Partilerin 24 Haziran Milletvekili Adayları Belli Oldu!

AK PARTİ ADAYLARI

AK Parti’nin en genç milletvekili adayı Kocaeli 11. sıradan aday gösterilen 18 yaşındaki Elif Nur Bayram oldu.

Listelerde 26. dönemden 167 milletvekili adayı tekrar yer buldu. Toplam engelli milletvekili aday sayısı ise 8 oldu. Milletvekili adaylarının 466 da evli.

Başbakan Binali Yıldırım, İzmir 1. Bölge 1. sıradan aday oldu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İstanbul 1. Bölge 1. sıradan aday gösterildi.

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal Kahramanmaraş 1. sıradan aday.

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok Erzurum’dan aday.

Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Rize’den aday.

Eski Bakan Taner Yıldız aday isimler arasında.

Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba Şanlıurfa milletvekili adayı olarak gösterildi.

Mehmet Ağar’ın oğlu Tolga Ağar Elazığ’dan aday.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Ankara 2. bölge 1. sıradan aday gösterildi.

İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu listede yok.

Bekir Bozdağ Yozgat 1. sıradan aday gösterildi.

Bülent Arınç’ın oğlu Ahmet Mücahit Arınç İstanbul 3. bölge 11. sıradan aday gösterildi.

LİSTEDE OLMAYAN KABİNE ÜYELERİ

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, AB Bakanı Ömer Çelik, Sanayi Bakanı Faruk Özlü, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi AK Parti listelerinde yer almadı. Şehit Ömer Halisdemir’in kardeşi Soner Halisdemir, Şamil Tayyar ve İbrahim Tatlıses listelerde yer almadı.

İSTANBUL 1. BÖLGE

BERAT ALBAYRAK
NURETTİN CANİKLİ
MUSTAFA ATAŞ
EROL KAYA
VEDAT DEMİRÖZ
RAVZA KAVAKCI KAN
OSMAN BOYRAZ
İSMET UÇMA
MİHRİMAH BELMA SATIR
AHMET BERAT ÇONKAR
HULUSİ ŞENTÜRK
MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT
EYÜP ÖZSOY
SERKAN BAYRAM
FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN
ŞEYMA DÖĞÜCÜ
AZMİ EKİNCİ
HURŞİT YILDIRIM
ALİ SEVİNÇ
TUĞBA ERCAN
SABRİ BALAMAN
ESMA ERSİN
MUSTAFA MİCAN
AHMET ÖZDİNÇ
İBRAHİM İLCİ
SEMANUR KOÇAL
RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ
FİDAN ERDOĞAN AVŞAR
FEYZULLAH TUNA
FUAT KİNSİZ
AHMET AYHAN KAYAOĞLU
SİNEM DEMİR
MUHAMMET ALİ KUMRU
LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU
OKTAY TAN

******************

ADANA

JÜLİDE SARIEROĞLU
TAMER DAĞLI
MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
AHMET ZENBİLCİ
ABDULLAH DOĞRU
SEVİL CAN
MUHAMMED AKSOY
SAMİR ALTUNKAYNAK
RAMAZAN ÇIRAK
EROL KAHRAMAN
REŞAN ARLIER
NECİP FAZIL CENGİL
MEHMET GAZİOĞLU
MUHAMMED ZEKİ AÇ
ZEKERİYE YILDIZOĞLU

**************

ADIYAMAN

AHMET AYDIN
İBRAHİM HALİL FIRAT
MUHAMMED FATİH TOPRAK
YAKUP TAŞ
ABDULAZİZ ASLAN

********************

AFYONKARAHİSAR

VEYSEL EROĞLU
ALİ ÖZKAYA
İBRAHİM YURDUNUSEVEN
RASİME KIPIRTI FEDAKAR
MEHMET ZEYBEK
İBRAHİM ÜNLÜER

**********************

AĞRI

EKREM ÇELEBİ
ABBAS AYDIN
DİLAN ÖZMEN ÖZGÜN
ERHAN TENEKECİ

********************

AKSARAY

İLKNUR İNCEÖZ
CENGİZ AYDOĞDU
MUSTAFA SERDENGEÇTİ
MUHAMMED AKTAŞ

**********************

AMASYA

MUSTAFA LEVENT KARAHOCAGİL
HASAN ÇİLEZ
ABDULKERİM BUĞRA ŞİMŞEK

*********************

ANKARA 1. BÖLGE

YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
FATİH ŞAHİN
YALÇIN AKDOĞAN
ALİ İHSAN ARSLAN
MURAT YILDIRIM
FATMA ÖNCÜ
FAHRİ USTA
GÖKÇER DOĞAN
FEVZİ AYDIN
BÜŞRA SOYLU
MUAMMER CEMALOĞLU
ELİF RABİA TOPTANCI
ADİL CAN YILDIRIM

*********************

ANKARA 2. BÖLGE

MUSTAFA DESTİCİ
LÜTFİYE SELVA ÇAM
EMRULLAH İŞLER
ORHAN YEGİN
ARİFE POLAT DÜZGÜN
ZEYNEP YILDIZ
AHMET FETHAN BAYKOÇ
ENES ŞİŞMAN
MÜZEHHER BELMA ERDOĞAN
İBRAHİM ENES DURUAY
ONUR ALP BAŞAYAR

*********************

ANKARA 3. BÖLGE

MEHMET NACİ BOSTANCI
ASUMAN ERDOĞAN
NEVZAT CEYLAN
BARIŞ AYDIN
HACI TURAN
MERYEM GÖKA
TUNA KOÇ
KURTCAN ÇELEBİ
SERHAT BAYAR
DİLARA TABAK
MEHMET GÜNDOĞDU
MÜCAHİT EFE

**********************
ANTALYA

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
MUSTAFA KÖSE
SENA NUR ÇELİK
İBRAHİM AYDIN
ATAY USLU
KEMAL ÇELİK
GÜLÇİN ÖZBOZ
SEYİT EMRE GÖYÜK
ERCAN MEKTEPLİOĞLU
MUSTAFA ERKAN
HASAN HÜSEYİN CENGİZ
ESMA BALABAN KARACAN
HASAN DEMİR
ÖMER AKBAŞ
CANBEY ÇETİN
HASAN KEREM ÜNSAL

************************

ARDAHAN

ORHAN ATALAY
HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU

******************

ARTVİN

ERTUNÇ ERKAN BALTA
MUZAFFER ÇORBACI

*********************

AYDIN

MUSTAFA SAVAŞ
BEKİR KUVVET ERİM
METİN YAVUZ
RIZA POSACI
ERSİN ESENLİK
AHMET TARIK SARI
SEDA KANAT
YASEMİ SARIÇİÇEK

********************
BALIKESİR

ADİL ÇELİK
BELGİN UYGUR
YAVUZ SUBAŞI
MUSTAFA CANBEY
PAKİZE MUTLU AYDEMİR
ÖMER ALAN
OSMAN BILDIR
ZEYNEP DENİZ
ENCAN AYDOĞDU

********************

BARTIN

YILMAZ TUNÇ
YAŞAR ARSLAN

***************

BATMAN

ZİVER ÖZDEMİR
MURAT GÜNEŞTEKİN
MEHMET ŞAT
MURAT ÇİÇEK
AYLA IŞIK

*************

BAYBURT

FETANİ BATTAL

****************

BİLECİK

SELİM YAĞCI
HALİL ELDEMİR

***************

BİNGÖL

CEVDET YILMAZ
FEYZİ BERDİBEK
ZEKİ KORKUTATA

***************

BİTLİS

CEMAL TAŞAR
VAHİT KİLER
FEVZİ TAŞDEMİR

*************

BOLU

ARZU AYDIN
FEHMİ KÜPÇÜ
METİN VURAL

***************

BURDUR

BAYRAM ÖZÇELİK
YASİN UĞUR
EMİNE AKTAŞ

***************

BURSA 1. BÖLGE

HAKAN ÇAVUŞOĞLU
MUSTAFA ESGİN
REFİK ÖZEN
EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ
AHMET KILIÇ
GÜLTEN KAPICIOĞLU
SADETTİN CANGÜL
ARİF ÇELENK
MUHAMMED ERDOĞAN
ARİF BEKİR DANGAÇ

********************

BURSA 2. BÖLGE

EFKAN ALA
OSMAN MESTEN
VİLDAN YILMAZ GÜREL
ZAFER IŞIK
MUHAMMET MÜFİT AYDIN
ATİLLA ÖDÜNÇ
AHMET YELİS
SELDA MERİÇ
BURCU YARAN
İSMAİL ÖZKAN

*******************

ÇANAKKALE

BÜLENT TURAN
JÜLİDE İSKENDEROĞLU
FURKAN SEZER
FIRAT AKGÜN

****************

ÇANKIRI

MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
SALİM ÇİVİTCİOĞLU

CHP ADAYLARI

CHP Sözcüsü Bülent Tezcan ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlı, İzmir 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan Abdullatif Şener Konya 1. sıradan aday oldu.

CHP’nin milletvekili aday listesi şöyle:

Adana CHP Milletvekili Adayları

AYHAN BARUT
ORHAN SÜMER
MÜZEYYEN ŞEVKİN
BURHANETTİN BULUT
RIZA METE
OYA TEKİN
OSMAN BERKE DUVAN
ERTAN KARAOĞLU
MUSTAFA KEMAL ÖZKAN
BÜLENT ÖĞRÜ
BÜLENT MARAKLI
BERFU SALICI YAKIT
SIDIKA HALICIOĞLU
ONUR AKPINAR
ÖZGÜR ULAŞ ILGIN

Adıyaman CHP Milletvekili Adayları

ABDURRAHMAN TUTDERE
MUSTAFA HAKKAN KILINÇ
MAHMUT NEDİM EVLİ
SONGÜL VARKİ YILDIRIM
MÜSLÜM ASLANOĞLU

Afyonkarahisar CHP Milletvekili Adayları

BURCU KÖKSAL
AHMET HAKAN UYAN
İSMAHAN NERGİZ
RAMAZAN AKGÖZ
ERTUĞRUL YILMAZ
HATİCE GÖKOĞLU

Ağrı CHP Milletvekili Adayları

KEMALETTİN KOÇAK
MUHAMMED ASLAN
MEHMET SIDDIK YEL
MURAT YILDIRIM

Aksaray CHP Milletvekili Adayları

ALİ ABBAS ERTÜRK
RAMAZAN FİDAN
PELİNSU YILDIRIM
ALİ EŞMEKAYA

Amasya CHP Milletvekili Adayları

MUSTAFA TUNCER
MEHMET GÖL
HÜSEYİN ACAR

Ankara 1. Bölge CHP Milletvekili Adayları

TEKİN BİNGÖL
LEVENT GÖK
ALİ HAYDAR HAKVERDİ
BÜLENT KUŞOĞLU
GAMZE TAŞCIER
EKREM KEREM OKTAY
MEHMET HADİMİ YAKUPOĞLU
HÜSEYİN TARIK ŞENGÜL
ALİ HİKMET AKILLI
AYLİN YAMAN
UMUT ERARSLAN
KAMER GÖZAÇIK ŞEN
CANSEL GÜVEN

Ankara 2. Bölge CHP Milletvekili Adayları

MURAT EMİR
YILDIRIM KAYA
SEMRA DİNÇER
KENAN NUHUT
MURAT KAVUNCU
BEKİR SAMİ DOĞAN
ALİBEY YÜKSEL
DENİZ ÇAKIR
MUSTAFA NADİR ER
SUNA KERİMOĞLU
BARIŞ CAN SARAÇOĞLU

Ankara 2. Bölge CHP Milletvekili Adayları

AHMET HALUK KOÇ
NİHAT YEŞİL
SERVET ÜNSAL
ALİ BAŞKARAAĞAÇ
AHMET ERSEN ÖZSOY
AHMET MEŞE
UMUT AKDOĞAN
BATTAL YILDIZ
GÜLŞAH DENİZ ATALAR
TEMEL BORGA BUDAK
İLKE ÇAKAR
BİLAL YILMAZ

Antalya CHP Milletvekili Adayları

DENİZ BAYKAL
ÇETİN OSMAN BUDAK
RAFET ZEYBEK
AYDIN ÖZER
CAVİT ARI
FİGEN ALBUGA ÇALIKUŞU
SEVGİ DOĞAN
NUSRET BAYAR
ŞENGÜL YEŞİLDAL
VAHAP TUNCER
KEMAL BİLAL ÖNER
ALİ TAKAVUT
SİBEL GEZEN
NAZMİ GÜNDÜZ
ÖZLEM ŞAHİN
İSMAİL HAKKI GÜL

Ardahan CHP Milletvekili Adayları

ÖZTÜRK YILMAZ
YUNUS DÜNDAR

Artvin CHP Milletvekili Adayları

UĞUR BAYRAKTUTAN
YALÇIN EMİRALİOĞLU

Aydın CHP Milletvekili Adayları

BÜLENT TEZCAN
HÜSEYİN YILDIZ
SÜLEYMAN BÜLBÜL
MUSTAFA İBERYA ARIKAN
ÖZLEM BURCU UĞAN SEVİM
KAAN ERÇETİN
KEMAL GÜNERİ
FULYA ÜSTÜNDAĞ

Balıkesir CHP Milletvekili Adayları

AHMET AKIN
FİKRET ŞAHİN
ENSAR AYTEKİN
İRFAN BARIŞ
SEVAL BOZKURT
ENDER BİÇKİ
NEŞE ZENGİN
BERRİN GENÇOĞLU
OĞULCAN KOÇAK

Bartın CHP Milletvekili Adayları

AYSU BANKOĞLU
FAHRİ ÖZSOY

Batman CHP Milletvekili Adayları

AYHAN IŞIK
KAYAHAN KIRMIZITAŞ
NİHAT DEMİR
BÜNYAMİN NAYMAN
HAMİT KESKİN

Bayburt CHP Milletvekili Adayları

İKBAL OKUR

Bilecik CHP Milletvekili Adayları

YAŞAR TÜZÜN
FAİK AKARKARASU

Bingöl CHP Milletvekili Adayları

VAHDETTİN UZUNYAYLA
MEHMET EVRAN
ÇETİN SAĞSÖZ

Bitlis CHP Milletvekili Adayları

SIDDIK GÖZEGER
SÜLEYMAN BAŞTÜRK
TUFAN SUBAŞI

Bolu CHP Milletvekili Adayları

TANJU ÖZCAN
ÖZER ÖZCAN
HÜSEYİN CAHİT ÇINGI

Burdur CHP Milletvekili Adayları

MEHMET GÖKER
RECEP MUTLUCAN
OSMAN GÖK

Bursa 1. Bölge CHP Milletvekili Adayları

LALE KARABIYIK
ERKAN AYDIN
NURHAYAT ATLACA KAYIŞOĞLU
KAYIHAN PALA
ÖZGÜR ERDURSUN
GÜRKAN ESEN
DENİZ BAYKAL
SERKAN ÖZTÜRK
İBRAHİM MART
AYTAÇ ŞAHİN

Bursa 2. Bölge CHP Milletvekili Adayları

ORHAN SARIBAL
YÜKSEL ÖZKAN
MUSTAFA ŞENYURT
ERKAN DÖNMEZ
SÜLEYMAN AYYILMAZ
ŞAHİN SEVİNÇ
MERAL ALTUNTAŞ
KEMAL ATAN
BARAN GÜNEŞ
HÜLYA DİNK

Çanakkale CHP Milletvekili Adayları

MUHARREM ERKEK
ÖZGÜR CEYLAN
METİN ÜMİT URAL
SONGÜL ŞENTÜRKLÜ

Çankırı CHP Milletvekili Adayları

MURAT BERAT ATALAY
İBRAHİM GÖNÜLTAŞ

Çorum CHP Milletvekili Adayları

TUFAN KÖSE
BURÇİN SOLMAZ POLAT
GÜRSEL YILDIRIM
MEHMET TAHTASIZ

Denizli CHP Milletvekili Adayları

GÜLİZAR BİÇER KARACA
KAZIM ARSLAN
HAŞİM TEOMAN SANCAR
ÜNAL KARAOSMANOĞLU
ÖZGÜR SAVAŞ BAYAR
İLHAN ÖZCAN
ŞENİZ DOĞAN
BİLGEHAN BURGUL

Diyarbakır CHP Milletvekili Adayları

MAHMUT AZİZ USAL
TURGUT KILIÇ
MEHMET ŞERİF DOĞRU
AHMET ÖZGÜVERCİN
BERİVAN ALABALIK
HEBUN KAPLAN
DENİZCAN EŞİYOK
EMRAH ANLI
GÜLAY EMRE
UMUT YETİŞSİN
ABDURRAHMAN BERAT AKTAŞ
BEHİYE KÜDEN

Düzce CHP Milletvekili Adayları

ZAFER TEBER
İLKNUR BAŞAK TÜTÜNCÜ
HASAN SERVET ÖKTEM

Edirne CHP Milletvekili Adayları

OKAN GAYTANCIOĞLU
EDİZ ÜN
YAKUP ATALAY
ERDOĞAN GÜMÜLCİNELİ

Elazığ CHP Milletvekili Adayları

GÜRSEL EROL
EMRAH ÖZDEN
AYTEN ÇEKİL
NAZMİ GÜRBÜZ
MESUT BASKAN

Erzincan CHP Milletvekili Adayları

AYHAN DOĞAN
TUĞRUL YILDIRIM

Erzurum CHP Milletvekili Adayları

NACİ TURAN
NAMİYE SINIRKAYA
GENÇAY UĞRAŞ
SERHAT CAN EŞ
TACETTİN KIZILOĞLU
YUNUS POLAT

Eskişehir CHP Milletvekili Adayları

UTKU ÇAKIRÖZER
JALE NUR SÜLLÜ
NURAY AKÇASOY
MEHMET ENGİN ÇAKMAK
SİNAN ÖZKAR
SİBEL YEŞİLDAL
METİN TOMSUK

Gaziantep CHP Milletvekili Adayları

BAYRAM YILMAZKAYA
İRFAN KAPLAN
HÜSEYİN YALÇIN
ÖZGÜR YILMAZ
HASAN ÖZTÜRKMEN
HÜSEYİN CAHİT KARGINER
NACİ KILIÇ
ADİLE MERVE ALTINBAŞ YILMAZ
NESRİN TUNCEL
SELİM KARAHAN
ERDİNÇ TÜTÜNCÜLER
NERİN TÜRKMEN
YILMAZ DEMİRDELEN
MEHMET TURAN GÜNDOĞDU

Giresun CHP Milletvekili Adayları

NECATİ TIĞLI
REŞAT NURİ ÖZDEMİR
İBRAHİM AKGÜN
SUAT ÖNDAŞ

Gümüşhane CHP Milletvekili Adayları

MAHİR CAN
RAMAZAN AYAS

Hakkari CHP Milletvekili Adayları

NAZIM DEMİR
ERŞAT İNAN
NAZMİ KIZILBAN

Hatay CHP Milletvekili Adayları

MEHMET GÜZELMANSUR
SUZAN ŞAHİN
SERKAN TOPAL
İSMET TOKDEMİR
MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU
HASAN RAMİZ PARLAR
NERMİN YILDIRIM KARA
GÖKHAN ÖZER
BİLGEN DUMAN
HAMİDE VURAL
DÖNDÜ DİLAN KARTAL

Iğdır CHP Milletvekili Adayları

METİN OVA
İDRİS AKTAŞ

Isparta CHP Milletvekili Adayları

MUSTAFA CEYHAN
İSA ÖNDER DİNÇTÜRK
ZAFER SAĞLAM
EYUP ERSOY

İstanbul 1. Bölge CHP Milletvekili Adayları

İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU
MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ
GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ
ONURSAL ADIGÜZEL
FETHİ AÇIKEL
GÜRSEL TEKİN
İLHAN KESİCİ
OĞUZ KAAN SALICI
MAHMUT TANAL
SALİHA SERA KADIGİL SÜTLÜ
HÜSEYİN EMRE BAĞCE
MUSTAFA OKTAY AKSU
HASAN UZUNYAYLA
MUSTAFA ÖZTAŞKIN
TAHSİN USTA
HÜSEYİN SAĞ
BERİL ÖNER
YÜKSEL TAŞKIN
HASAN BASRİ ÖZBEK
DENİZ DOĞAN GÜNAY
ERTAN AKSOY
NURAY ÇEPNİ
DUYGU ÇELİK
ARZU ÖZALP
PINAR UZUN
TUBA TORUN
ALİ RIZA YILDIRIM
YÜCEL OTO
MURAT CİRAV
MELİS TİMUR
EMRE AKKUŞ
ÇETİN DÜZCE
AYLİN SARITAŞ
GAZİ KARAKURT
TİMUÇİN GÜLTEKİN

İstanbul 2. Bölge CHP Milletvekili Adayları

KADRİ ENİS BERBEROĞLU
AYKUT ERDOĞDU
AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ
MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU
YÜKSEL MANSUR KILINÇ
YUNUS EMRE
GÖKAN ZEYBEK
ALİ ŞEKER
DERYA ŞENTÜRK
MEHMET DİRİBAŞ
MERSİN BALKAN
BAHATTİN TURNALI
FERHAT EPÖZDEMİR
İSMAİL YÜKSEL
ADNAN AYBER
BURAK KAAN YILMAZSOY
CANAN SEZENLER
HACER FOGGO
GÜVEN KARATAŞ
YUSUF KENAN KOLAT
VEYSİ SİNAN BOZDEMİR
CEM CENGİZ YILMAZ
ECE BATUMLU TALAS
PELİN YURDAKUL
ŞEYMA DUMRUL
YUSUF ERGÜVEN
ÖZGÜR DÜZGÜN
DENİZ KAYA

İstanbul 3. Bölge CHP Milletvekili Adayları

ENGİN ALTAY
ERDOĞAN TOPRAK
MEHMET BEKAROĞLU
ZEYNEL EMRE
SİBEL ÖZDEMİR
ÖZGÜR KARABAT
TURAN AYDOĞAN
EMİNE GÜLİZAR EMECAN
NAZIR CİHANGİ İSLAM
TURAN HANÇERLİ
BAYRAMALİ ÇEŞMECİ
ALİ ULVİ GÖKBULAK
MEHMET SAİT YÜCEL
ALİ MUHİTTİN TIĞLI
SİNAN KARAHAN
SİNAN KARACA ÖZTÜRK
MAHFUZ YETÜT
ŞAHANIM METER
IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU
YAĞMUR GEYGEL
ENGİN ERTAÇ
CEMİL CAN DİNÇ
AYCAN ERİNSEL ÖZİSTEK
HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN
SEDA ÖNDER
BEKTAŞ DAVUTOĞLU
ARZU ATTEPE
HÜSEYİN DURAN
ERDAL SARIKAYA
ELİF KESKİNEL ÜLKER
ALİ OSMAN ÖZDİLEK
KEMAL ÖZKİRAZ
İLYAS DUMAN
OSMAN TELLİOĞLU
ŞEBNEM NUR ÇALIŞKAN

İzmir 1. Bölge CHP Milletvekili Adayları

AHMET TUNCAY ÖZKAN
MURAT BAKAN
ÖZCAN PURÇU
KANİ BEKO
MEHMET ALİ ÇELEBİ
TACETTİN BAYIR
EDNAN ARSLAN
SEFER İPEKLİ
KAZIM UMDULAR
NİLAY KÖKKILINÇ
EZGİ DENİZ DENİZ URUNGA
DEVRİM BARIŞ ÇELİK
ZEKİYE SEDA SÖNMEZ
ŞENER AKDEMİR

İzmir 2. Bölge CHP Milletvekili Adayları

KEMAL KILIÇDAROĞLU
SELİN SAYEK BÖKE
KAMİL OKYAY SINDIR
ATİLA SERTEL
SEVDA ERDAN KILIÇ
MAHİR POLAT
BEDRİ SERTER
İDRİS YAVUZYILMAZ
ALİ ENGİN
SALİH ÖZÇİFÇİ
MEHMET BİRLİK
ONUR KADİR ERYÜCE
HATİCE ZEYBEK
EBRU OKAY

Kahramanmaraş CHP Milletvekili Adayları

ALİ ÖZTUNÇ
SELİM SÜMEN
MEHMET ÇARMAN
FAİK KILINÇ
ONUR GÜRBÜZ
AYŞEGÜL YAYCIOĞLU
UĞUR ŞEVRAN
AZİZE ÇUHADAR

Karabük CHP Milletvekili Adayları

HÜSEYİN AVNİ AKSOY
SEDAT KARAOĞLU
GÜLSÜN BENİÇ

Karaman CHP Milletvekili Adayları

İSMAİL ATAKAN ÜNVER
HAKAN GÜRSEL AKBULUT
YUSUF BAŞTUĞ

Kars CHP Milletvekili Adayları

FATİH KAMİL ERKOÇ
HATİCE GÜVENSOY
AYSEL SADAK İLTAŞ

Kastamonu CHP Milletvekili Adayları

HASAN BALTACI
AYŞEGÜL SOYLU MUSLU
DEVRİM EZGİ ÖZALP

Kayseri CHP Milletvekili Adayları

ÇETİN ARIK
AHMET YILDIZ
AŞKIN GENÇ
İBRAHİM KAAN
MAZHAR OĞUZ ÖZSOY
GONCA YELDA ORHAN
RECEP BULUT
METİN KANTARCI
KADİM ŞAHİN
NİZAMETTİN TEMEL

Kırıkkale CHP Milletvekili Adayları

AHMET ÖNAL
GÜLLÜ AYKUT
ÜMİT COŞGUN

Kırklareli CHP Milletvekili Adayları

TÜRABİ KAYAN
VECDİ GÜNDOĞDU
İNCİ TUNÇ

Kırşehir CHP Milletvekili Adayları

METİN İLHAN
ÇAĞDAŞ GÖKALP

Kilis CHP Milletvekili Adayları

ALİ TUNA
MEHMET ALİ AĞCABAY

Kocaeli CHP Milletvekili Adayları

FATMA KAPLAN HÜRRİYET
HAYDAR AKAR
TAHSİN TARHAN
MÜHİP KANKO
OSMAN ANIL ACURMAN
EBRU KÜÇÜKAYDIN
YEŞİM AKPINAR
ORKUN UTKUBAŞ
İSMAİL DEMİR
MEHMET TAMER SOLAKOĞLU
SEZER NİLGÜN AYDIN
TUĞMAN KAYALI
ZEYNEP ÇİĞDEM CANBAZ

Konya CHP Milletvekili Adayları

ABDULLATİF ŞENER
ABDÜLKADİR KARADUMAN
HASAN SARIMEHMETOĞLU
SAİM SEZEN
NİHAL EKEN
ALİ SAYAR
İSMAİL ÜNSAL
ORHAN KAYA
NAZİFE DEMİRHAN
MEMDUH ERDEN KÖKBUDAK
SEFER İPEK
HİKMET BALCI
ŞENİZ KURTULUŞ
MEHMET YURTSEVEN
HASAN PEKTEKİN

Kütahya CHP Milletvekili Adayları

ALİ FAZIL KASAP
ŞEREF HAN
ZELİHA AKSAZ ŞAHBAZ
MEHMET AYDIN UZUN
RIDVAN ÇAKIR

Malatya CHP Milletvekili Adayları

VELİ AĞBABA
HULİSİ PORGALI
SONER GÖKÇE
BERNA KARADAŞ
EMİN DÖNMEZ
MAHMUT AKBIYIK

Manisa CHP Milletvekili Adayları

ÖZGÜR ÖZEL
AHMET VEHBİ BAKIRLIOĞLU
BEKİR BAŞEVİRGEN
SABRİ TEMEL
ABDULLAH SAKA
HAYRİYE HACET
SANİYE AĞGÜL
ÇETİN KURTULUŞ
NURİTTİN DİNGAZ
LALE ERDOĞAN TUNÇER

Mardin CHP Milletvekili Adayları

MAHMUT DUYAN
ERKAN MEHMETOĞLU
ABDULVAHAP AY
ABDULKADİR TURAN
AYGÜL KILIÇ BAŞBOĞA
ENGİN ORAL

Mersin CHP Milletvekili Adayları

CENGİZ GÖKÇEL
ALPAY ANTMEN
ALİ MAHİR BAŞARIR
NEVİN ZAİMOĞLU
MEHMET SAYDAM
CAVİDAN DEMİRAĞ
SEYİT ÖZANANAR
ALPER TURNA
ALPTEKİN ESER
DİLARA ÖZKINA
KENAN HAZAR
HİDAYET OĞUZ
SİBEL GAZİ TABEL

Muğla CHP Milletvekili Adayları

MÜRSEL ALBAN
SUAT ÖZCAN
BURAK ERBAY
SÜLEYMAN GİRGİN
İBRAHİM ERTÜRK
EMİNE YENİLMEZ AYDEMİR
YAMAÇ KAYA

Muş CHP Milletvekili Adayları

YILMAZ ÇETİNKAYA
YILDIRIM PAÇAL
CEMAL KOÇHAN
NUR MUHAMMED KARAHAN

Nevşehir CHP Milletvekili Adayları

FARUK SARIASLAN
FULYA GÜLŞEN ALTINSOY
MEHMET BİLGİN

Niğde CHP Milletvekili Adayları

ÖMER FETHİ GÜRER
AHMET OĞUZ ÖZMEN
NAGİHAN ESKİOĞLU

Ordu CHP Milletvekili Adayları

SEYİT TORUN
MUSTAFA ADIGÜZEL
ONUR ÇAM
SEBANUR ÖZDEMİR
SAİT KAPICIOĞLU
NAZIM YİĞİT GÜNAY

Osmaniye CHP Milletvekili Adayları

BAHA ÜNLÜ
MEHMET ORHUN DÖĞÜŞCÜ
İRFAN ERDEM
HAKKI SAYMAN SAYGILI

Rize CHP Milletvekili Adayları

REMZİ KAZMAZ
AYSEL TAŞKIN
KEMAL ÖZGÜR KAHRAMAN

Sakarya CHP Milletvekili Adayları

ENGİN ÖZKOÇ
MEHMET SELÇUK
ELİF YAR
REFİK KARAKAŞ
MEHMET DERYA BAĞDAT
AYTÜL UŞAKLIGİL
GÖZDE NUR YILDIZ

Samsun CHP Milletvekili Adayları

KEMAL ZEYBEK
NESLİHAN HANCIOĞLU
HÜSEYİN ŞAHİN
MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN
MEHMET ÖZDAĞ
ARZU SABUNCU
MURAT ÇAN
YILMAZ KARAGÖZ
IŞIK ÖZKEFELİ

Siirt CHP Milletvekili Adayları

CAHFER SAKLAN
HİKMET AKAR
HASAN ALP

Sinop CHP Milletvekili Adayları

BARIŞ KARADENİZ
ERDİNÇ ŞİMŞEK

Sivas CHP Milletvekili Adayları

ULAŞ KARASU
SİNAN ÖZTÜRK
MALİKE EJDER YOLVEREN
ALİ BALTA
HASAN KILIÇ

Şanlıurfa CHP Milletvekili Adayları

AZİZ AYDINLIK
FETHİ YAMAÇ
CEM KARAKEÇİLİ
UĞUR MİZAN
BAKIR AYDOĞDU
HALAF AYYILDIZ
MAHMUT YAZAR
AHMET MÜSRİ
FARUK AKAN
SONGÜL ARSLAN
MUSTAFA EREN
AKİLE YEKTAŞ
İBRAHİM HALİL YARIŞ
KEMAL EŞSİZ

Şırnak CHP Milletvekili Adayları

SABRİ KUYTAN
ABDULKERİM VARLI
GÜNDÜZ ÖKTEN
OSMAN YEREN

Tekirdağ CHP Milletvekili Adayları

FAİK ÖZTRAK
İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
CANDAN YÜCEER
EMRE KÖPRÜLÜ
ADEM DALGIÇ
İSMAİL DOĞAROĞLU
GÜLFER ÜMİT

Tokat CHP Milletvekili Adayları

KADİM DURMAZ
HASAN EFE UYAR
ÇAĞDAŞ KURTGÖZ
DURAN BELENE
GÜLPERİ COŞAR

Trabzon CHP Milletvekili Adayları

AHMET KAYA
ABDÜL KADİR ÇELEBİ
HİKMET NURİ AYDIN
FERDA KUDUNOĞLU
İSMAİL KAYNAR
MERTCAN FERO

Tunceli CHP Milletvekili Adayları

POLAT ŞAROĞLU
MESUT COŞKUN

Uşak CHP Milletvekili Adayları

ÖZKAN YALIM
İSMET AKIN
ALİ KARAOBA

Van CHP Milletvekili Adayları

MEHMET KURUKCU
FAHREDDİN ÇUYRAK
HALUK TERZİOĞLU
ŞANEL GÜLOĞLU
ERKAN KAÇMAZ
NEVZAT KOÇ
NERİMAN KARTAL
ŞAHİN ÖZTEKİN

Yalova CHP Milletvekili Adayları

ÖZCAN ÖZEL
ERTAN ŞENER
MEHMET GÜREL

Yozgat CHP Milletvekili Adayları

ALİ KEVEN
NADİR ÜNAL
RAKİBE ÖZGÜR KARSLIOĞLU
ŞAHİN BOZDEMİR

Zonguldak CHP Milletvekili Adayları

ÜNAL DEMİRTAŞ
DENİZ YAVUZYILMAZ
UMUT BAŞOĞLU
MERVE KIR
ÇİĞDEM ŞEKERCİ

İYİ PARTİ ADAYLARI

ADANA
ADANA 1 İSMAİL KONCUK
ADANA 2 MEHMET METANET ÇULHAOĞLU
ADANA 3 ALİ AYDIN
ADANA 4 NİHAL AĞCA
ADANA 5 RECAİ MERCİMEK
ADANA 6 SİNEM ULUDAMAR
ADANA 7 MEHMET SERTAÇ DURAK
ADANA 8 VEDAT SABANCI
ADANA 9 EREN ÖZER
ADANA 10 HAMZA GÜLTEKİN
ADANA 11 ŞULE TÜDEŞ
ADANA 12 ERCAN ATALAY
ADANA 13 ALİ KABAKLI
ADANA 14 SİBEL ÇAKMAK
ADANA 15 İLKER KILINÇ

ADIYAMAN
ADIYAMAN 1 MAHMUT BOZKURT
ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN EROL ÖZBAY
ADIYAMAN 3 ZÜLFİKAR IŞIK
ADIYAMAN 4 FATİME ZEHRA AKBAŞ
ADIYAMAN 5 MAHMUT CİHAN GÜVENÇ

AFYONKARAHİSAR
AFYONKARAHİSAR 1 GÜLTEKİN UYSAL
AFYONKARAHİSAR 2 ABDÜLKADİR AKCAN
AFYONKARAHİSAR 3 OKŞAN ULUSOY EFE
AFYONKARAHİSAR 4 SELAHATTİN MÜHSÜRLER
AFYONKARAHİSAR 5 ALPER YAĞCI
AFYONKARAHİSAR 6 ÖMER ERYEŞİL

AĞRI
AĞRI 1 BEDRİ YAVUZ HATUNOĞLU
AĞRI 2 ADEM KILIÇ
AĞRI 3 MUSTAFA YAŞAR
AĞRI 4

AMASYA
AMASYA 1 AHMET FATİH COŞAR
AMASYA 2 GÖKHAN LAFÇI
AMASYA 3 MEDET EROĞLU

ANKARA
ANKARA-1 1 KORAY AYDIN
ANKARA-1 2 HALİL İBRAHİM ORAL
ANKARA-1 3 MESUT ÖZARSLAN
ANKARA-1 4 AYŞE SİBEL YANIKÖMEROĞLU
ANKARA-1 5 MİNE BAŞ
ANKARA-1 6 YETKİN ÖZTÜRK
ANKARA-1 7 KADRİYE ÜNLER
ANKARA-1 8 FEHMİ KANDEMİR
ANKARA-1 9 BARIŞ DOĞAN
ANKARA-1 10 ÇAĞLAR AY
ANKARA-1 11 İHSAN KOÇAK
ANKARA-1 12 KENAN TÜRÜDÜ
ANKARA-1 13 HATİCE KÜÇÜK

ANKARA-2 1 ŞENOL BAL
ANKARA-2 2 ERSÖNMEZ YARBAY
ANKARA-2 3 GÖKHAN BEKER
ANKARA-2 4 FARUK KÖYLÜOĞLU
ANKARA-2 5 HASAN SEYMEN
ANKARA-2 6 HEDİYE AKDERE
ANKARA-2 7 TUNCAY TEKAY
ANKARA-2 8 HÜSEYİN ÖZLÜK
ANKARA-2 9 BAHA CANKUT SARITAŞ
ANKARA-2 10 ÇİĞDEM BİNGÖL
ANKARA-2 11 BARIŞ ÇALIŞKAN

ANKARA-3 1 DURMUŞ YILMAZ
ANKARA-3 2 AYHAN ALTINTAŞ
ANKARA-3 3 REŞAT ERDOĞAN
ANKARA-3 4 TAMER KAYAALP
ANKARA-3 5 AYŞE SUCU
ANKARA-3 6 ÖMER KARAKAŞ
ANKARA-3 7 HÜSEYİN ŞİMŞEK
ANKARA-3 8 UMUTCAN GÜNERKAYA
ANKARA-3 9 AHMET CAN BUĞDAY
ANKARA-3 10 BÜLENT GÜRSOY
ANKARA-3 11 ALİ IŞINER HAMŞİOĞLU
ANKARA-3 12 BERİL GÜMÜŞ

ANTALYA
ANTALYA 1 FERİDUN BAHŞİ
ANTALYA 2 HASAN SUBAŞI
ANTALYA 3 TUBA VAROL ÇOKAL
ANTALYA 4 FULYA YASEMİN
ANTALYA 5 KADRİ LEVENT DİM
ANTALYA 6 MUSA ERTUĞAN
ANTALYA 7 BÜNYAMİN SEÇME
ANTALYA 8 NEŞE TOKER
ANTALYA 9 MERYEM AYDOĞAN
ANTALYA 10 CAFER ÜNAL
ANTALYA 11 CAHİT KOCABEYOĞLU
ANTALYA 12 BİROL ÜSTEM
ANTALYA 13 ÖNAL ÇAVUŞOĞLU
ANTALYA 14 ALPER TUNÇER
ANTALYA 15 YAKUP CEM ÇINAR
ANTALYA 16 LEYLİ KEMAL

ARTVİN
ARTVİN 1 FİLİZ AKYÜZ
ARTVİN 2 KAMİL AKSU

AYDIN
AYDIN 1 AYDIN ADNAN SEZGİN
AYDIN 2 BERNA SUKAS
AYDIN 3 HALİL İBRAHİM AKTEMUR
AYDIN 4 ŞULE TUNTAŞ
AYDIN 5 FEVZİ KÖSE
AYDIN 6 SÜLEYMAN DEMİRCİ
AYDIN 7 MUSTAFA ORHUN ÇETİN
AYDIN 8 SEMRA YÜCEL

BALIKESİR
BALIKESİR 1 İSMAİL OK
BALIKESİR 2 KAMİL GÜLTEKİN ÖZTÜRK
BALIKESİR 3 NEZAHAT SALON
BALIKESİR 4 YAŞAR GENÇ
BALIKESİR 5 BEGÜM KÜÇÜKOĞLU
BALIKESİR 6 KERİMAN KÜLTÜR
BALIKESİR 7 ÖZLEM URAL
BALIKESİR 8 EROL AYDEMİR
BALIKESİR 9 ONUR ŞENEL

BİLECİK
BİLECİK 1 MESUT TEKİN
BİLECİK 2 BATUHAN ATALAY

BİNGÖL
BİNGÖL 1 MEHMET SAİT YAZICI
BİNGÖL 2 ABDURRAHİM ARİÇ
BİNGÖL 3 SELAHETTİN EKİNCİ

BİTLİS
BİTLİS 1- ZİYA YOLDAŞ
BİTLİS 2- HİKMET TUNALI
BİTLİS 3- YUSUF DENİZ

BOLU
BOLU 1 MEHMET AYDIN
BOLU 2 İRFAN BAYAR
BOLU 3 NİMET İNCE

BURDUR
BURDUR 1 OSMAN KURT
BURDUR 2 HÜSEYİN ERDEM
BURDUR 3 HATİCE FUNDA BÜLBÜL

BURSA
BURSA-1 1 İSMAİL TATLIOĞLU
BURSA-1 2 SAMİ BİLGE
BURSA-1 3 YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU
BURSA-1 4 YÜKSEL YILMAZ
BURSA-1 5 ABDULLAH ALAGÖZ
BURSA-1 6 SERMİN ÖZENSOY
BURSA-1 7 ÜSTÜN TUNALIGİL
BURSA-1 8 ÖZGÜR ŞİMŞEK
BURSA-1 9 AYHAN TAYFUR
BURSA-1 10 MERVE ASA
BURSA-2 1 AHMET KAMİL EROZAN
BURSA-2 2 HASAN TOKTAŞ
BURSA-2 3 ADNAN İSLAMOĞULLARI
BURSA-2 4 SERPİL ARSLANTÜRK
BURSA-2 5 ALİ EKBER CAN
BURSA-2 6 BETÜL BAYRAKTAR ORHAN
BURSA-2 7 İSMAİL ŞENOL
BURSA-2 8 YAVUZ BÜLBÜL
BURSA-2 9 FAZLI SEYİS
BURSA-2 10 ÖZGEHAN KOÇER

ÇANAKKALE
ÇANAKKALE 1 RIDVAN UZ
ÇANAKKALE 2 İSMET BALKAN
ÇANAKKALE 3 İKBAL AYTAÇ
ÇANAKKALE 4 MEHMET TAMER ERGÜN

ÇANKIRI
ÇANKIRI 1 AYDIN AYANOĞLU
ÇANKIRI 2 GAMZE ATALAY
ÇORUM 1 FATİH MEHMET ARSLAN
ÇORUM 2 ABDULLAH KARAMAN
ÇORUM 3 SEFER YILMAZ
ÇORUM 4 SİNEM SARI

DENİZLİ
DENİZLİ 1 YASİN ÖZTÜRK
DENİZLİ 2 ŞULE TÜRKARSLAN
DENİZLİ 3 NAFİZ ÖZ
DENİZLİ 4 TEMEL BAŞBUĞ
DENİZLİ 5 MEHMET ALİ UZAKGİDER
DENİZLİ 6 ZEYNEP SÖZERİ
DENİZLİ 7 MURAT GÜNGÖR
DENİZLİ 8 HÜSEYİN KÖSEOĞLU

DİYARBAKIR
DİYARBAKIR 1 MEHMET SALİM ENSARİOĞLU
DİYARBAKIR 2 AHMET YİĞİT
DİYARBAKIR 3 HANDAN KAÇMAZ
DİYARBAKIR 4 CEVDET DEMİR
DİYARBAKIR 5 NAZIM KAYA
DİYARBAKIR 6 FERHAT ALTINDAĞ
DİYARBAKIR 7 DOĞAN YONTÜRK
DİYARBAKIR 8 ENGİN KONAKÇI
DİYARBAKIR 9 NİHAT ARİF TEKİN
DİYARBAKIR 10 SELMA TANİN
DİYARBAKIR 11 ABDÜLBAKİ ÇAKMAK
DİYARBAKIR 12 ABDÜLKADİR ÇELEBİ

EDİRNE
EDİRNE 1 MEHMET AKALIN
EDİRNE 2 ORHAN ÇAKIRLAR
EDİRNE 3 DİLEK KIRMIZI
EDİRNE 4 İSMET ERSÖZ

ELAZIĞ
ELAZIĞ 1 YAVUZ TEMİZER
ELAZIĞ 2 ABDÜLKERİM EFLATUN
ELAZIĞ 3 ALİ YÜCEL UYGUR
ELAZIĞ 4 MUSTAFA KEMAL ATİKELER
ELAZIĞ 5 ENİS GİRAY

ERZİNCAN
ERZİNCAN 1 AYŞE ŞÜKRAN ALPTEKİN
ERZİNCAN 2 CENANİ DAĞHAN ÇAKMAK

ERZURUM
ERZURUM 1 MUHAMMET NACİ CİNİSLİ
ERZURUM 2 ZEKAİ KAYA
ERZURUM 3 FATMA CANAN UÇAR
ERZURUM 4 YILMAZ CEYRAN
ERZURUM 5 ALPASLAN KÜNİ
ERZURUM 6 DENİZ SİNİCİ

ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR 1 ARSLAN KABUKÇUOĞLU
ESKİŞEHİR 2 ÖMER İBRAHİM SAYIN
ESKİŞEHİR 3 EREN EKMEN
ESKİŞEHİR 4 EBRU SERVİ
ESKİŞEHİR 5 EMRE DEMİR
ESKİŞEHİR 6 ARİF GEÇKALAN
ESKİŞEHİR 7 GÖKÇE YATMAZ

GAZİANTEP

GAZİANTEP 1 İMAM HÜSEYİN FİLİZ
GAZİANTEP 2 MEHMET CAN TUĞSUZ
GAZİANTEP 3 CELAL YILDIRIM
GAZİANTEP 4 MEHMET ÖMER ARPACIOĞLU
GAZİANTEP 5 İSMET KILIÇ
GAZİANTEP 6 İBRAHİM KESKİN
GAZİANTEP 7 LİNA OCAK
GAZİANTEP 8 OĞUZ HOCAOĞLU
GAZİANTEP 9 SANEM KASAPSEÇKİN
GAZİANTEP 10 İZETTİN ŞAHİN
GAZİANTEP 11 İLKER BAY
GAZİANTEP 12 CEREN SOYLU
GAZİANTEP 13 ÜNVER BÜLENT GÖKSEVEN
GAZİANTEP 14 MEHMET ÇELİK

GİRESUN
GİRESUN 1 ORHAN ERZURUM
GİRESUN 2 ÜNZİLE YÜKSEL
GİRESUN 3 AHSEN TÜRK
GİRESUN 4 OSMAN ÇALIŞKAN

GÜMÜŞHANE
GÜMÜŞHANE 1 ALİ ATEŞ
GÜMÜŞHANE 2 NECDET İLHAN

HAKKARİ
HAKKARİ 1 DİLEK TANRIKULU
HAKKARİ 2 YILDIRIM ÖRNEK
HAKKARİ 3 Ayşe Tezel

HATAY
HATAY 1 BİLAL KARACA
HATAY 2 MEHMET BİÇER
HATAY 3 MEHMET KORMAN
HATAY 4 MEHMET ALİ YILDIRIM
HATAY 5 HATİCE GÜZEL
HATAY 6 ZEKİ TOPRAK
HATAY 7 İLKER ÇALIŞKAN
HATAY 8 KEVSER EKER
HATAY 9 ERTUĞRUL GAZİ DENER
HATAY 10 ŞAHİZAR SEBER
HATAY 11 ALİ KEMAL KÖMÜR

ISPARTA
ISPARTA 1 AYLİN CESUR
ISPARTA 2 MUSTAFA ŞİMŞEK
ISPARTA 3 SÜLEYMAN SAMİ ALTINKAYA
ISPARTA 4 ŞÜKRÜ LEVENT BAŞYİĞİT

MERSİN
MERSİN 1 BEHİÇ ÇELİK
MERSİN 2 ZEKİ HAKAN SIDALI
MERSİN 3 ÖZER ÖZEL
MERSİN 4 ÜLKÜ SİNCAR
MERSİN 5 VOLKAN ALKAN
MERSİN 6 HASAN DOYDU
MERSİN 7 OSMAN YILMAZ
MERSİN 8 ÜLKÜ CENGİZ
MERSİN 9 SÜLEYMAN ÇETİN
MERSİN 10 HÜSNİYE EKİNGEN
MERSİN 11 AYDIN RIFAT KOCABAŞ
MERSİN 12 MUSTAFA KUNT
MERSİN 13 ASPORÇA MELİS KESER

İSTANBUL
İSTANBUL-1 1 HAYRETTİN NUHOĞLU
İSTANBUL-1 2 AHMET ÇELİK
İSTANBUL-1 3 YAVUZ AĞIRALİOĞLU
İSTANBUL-1 4 MERAL ALEMDAR
İSTANBUL-1 5 YÜCEL COŞKUN
İSTANBUL-1 6 ONUR AYDIN
İSTANBUL-1 7 MUSTAFA VEYSEL GÜLDOĞAN
İSTANBUL-1 8 EMİNE KÜÇÜKALİ
İSTANBUL-1 9 ADİL ERKOÇ
İSTANBUL-1 10 ARİF TEVETOĞLU
İSTANBUL-1 11 DURSUN ÇOLAK
İSTANBUL-1 12 SULTAN NESLİHAN SEVEN
İSTANBUL-1 13 OĞUZ SARUL
İSTANBUL-1 14 MİTHAT BORA BULUT
İSTANBUL-1 15 NAZLI ASPAY CEBECİ
İSTANBUL-1 16 OKTAY ERÇAKAR
İSTANBUL-1 17 ŞENTÜRK DEMİRAL
İSTANBUL-1 18 FUAT ONBAŞILI
İSTANBUL-1 19 KUBİLAY PEYİK
İSTANBUL-1 20 HİLAL TUNCER
İSTANBUL-1 21 UFUK ÜNAL
İSTANBUL-1 22 SAYGIN ÖZYILDIRIM
İSTANBUL-1 23 MEHMET ALİ ÖZDEMİR
İSTANBUL-1 24 SEVGİ ŞAHİN
İSTANBUL-1 25 BARIŞ TAVLAŞOĞLU
İSTANBUL-1 26 TUBA ALAYLI
İSTANBUL-1 27 AYSEL KIRALİ
İSTANBUL-1 28 YELDA GARGUN
İSTANBUL-1 29 MURAT AĞIREL
İSTANBUL-1 30 ONUR HANLIOĞLU
İSTANBUL-1 31 ÖNDER FARUK PARMAK
İSTANBUL-1 32 BÜLENT ASLAN
İSTANBUL-1 33 YÜKSEL KARAÇAM
İSTANBUL-1 34 YÜKSEL BAT
İSTANBUL-1 35 CANER YILMAZ

İSTANBUL-2 1 ÜMİT ÖZDAĞ
İSTANBUL-2 2 FATİH MEHMET ŞEKER
İSTANBUL-2 3 ÖZCAN PEHLİVANOĞLU
İSTANBUL-2 4 İLAY AKSOY
İSTANBUL-2 5 COŞKUN YILDIRIM
İSTANBUL-2 6 MEHMET ASLAN
İSTANBUL-2 7 BİNNUR KARADAĞLI
İSTANBUL-2 8 ALİ DİNÇER ÇOLAK
İSTANBUL-2 9 VEDAT YENERER
İSTANBUL-2 10 ABDULLAH İLKER SUNGUR
İSTANBUL-2 11 NURİ YILMAZ
İSTANBUL-2 12 CEMİLE ALBAŞ
İSTANBUL-2 13 RÜSTEM FIRAT
İSTANBUL-2 14 AYCAN GÜLEÇLİLER
İSTANBUL-2 15 SEMİH İLHAN SÖYLEMEZOĞLU
İSTANBUL-2 16 GÖKHAN KARGI
İSTANBUL-2 17 ALİ AKER
İSTANBUL-2 18 ERTAN VAROL
İSTANBUL-2 19 MUAMMER DEMİRCİ
İSTANBUL-2 20 HÜSEYİN ÖNDEŞ
İSTANBUL-2 21 YAŞAR KIZILKUM
İSTANBUL-2 22 BURÇİN GÖKÇE
İSTANBUL-2 23 ÖMER LÜTFÜ ÖZENÇ
İSTANBUL-2 24 FİSUN MEHLİKA TOCA
İSTANBUL-2 25 MUSTAFA AKAY
İSTANBUL-2 26 AYDIN EGEMEN
İSTANBUL-2 27 MUSTAFA YAZICI
İSTANBUL-2 28 UĞUR ŞEFİK BEKDEMİR

İSTANBUL-3 1 AHAT ANDİCAN
İSTANBUL-3 2 ÜMİT BEYAZ
İSTANBUL-3 3 HAYATİ ARKAZ
İSTANBUL-3 4 MELTEM ÜNAL ERZEN
İSTANBUL-3 5 KEMAL NİZİPLİOĞLU
İSTANBUL-3 6 HÜSEYİN ÜLGER
İSTANBUL-3 7 ÖZDEMİR POLAT
İSTANBUL-3 8 ELMAS GRAĞOS
İSTANBUL-3 9 AYHAN BÖLÜKBAŞI
İSTANBUL-3 10 İSKENDER DURİÇ
İSTANBUL-3 11 MERRİN HASİPOĞLU
İSTANBUL-3 12 CELAL KARAPINAR
İSTANBUL-3 13 SUAT SARI
İSTANBUL-3 14 ZEKİ BULGAN
İSTANBUL-3 15 OSMAN ERUSTA
İSTANBUL-3 16 EVRİM TOK
İSTANBUL-3 17 MERYEM GÖKTAŞ TANRIVERDİ
İSTANBUL-3 18 MUSTAFA BİLGİLİ
İSTANBUL-3 19 MEHMET PÜTÜN
İSTANBUL-3 20 RUHİYE AYLA DEMİR
İSTANBUL-3 21 MURAT TOLGAR ERDOĞMUŞ
İSTANBUL-3 22 ZİHNİYE GÜRKAN
İSTANBUL-3 23 ALİ HAYDAR GÜVEN
İSTANBUL-3 24 MELİHA APAYDIN
İSTANBUL-3 25 SİBEL KAYA
İSTANBUL-3 26 TAYFUN SİLİVRİ
İSTANBUL-3 27 MEHTAP NAZAN GÖKTAŞ
İSTANBUL-3 28 NAZMİYE İZGİN
İSTANBUL-3 29 KÜRŞAT ÖZER
İSTANBUL-3 30 YUSUF YAVUZCAN
İSTANBUL-3 31 MURAT KUDRET
İSTANBUL-3 32 ARDIL AKIL
İSTANBUL-3 33 SEZER ÖZSOY
İSTANBUL-3 34 HAKAN AKSU
İSTANBUL-3 35 PENBE BOLAT

İZMİR
İZMİR-1 1 DURSUN MÜSAVAT DERVİŞOĞLU
İZMİR-1 2 YILDIRIM ULUPINAR
İZMİR-1 3 MEHMET TEZKAN
İZMİR-1 4 ÇİĞDEM ÖZER
İZMİR-1 5 OSMAN ERTÜRK ÖZEL
İZMİR-1 6 OSMAN VAROL
İZMİR-1 7 BÜLENT KIRILMAZ
İZMİR-1 8 SERAP ÖZÖKTEM
İZMİR-1 9 ÜLKÜ DOĞAN
İZMİR-1 10 HÜSEYİN HAKAN IŞIK
İZMİR-1 11 BURCU BOSTANCIOĞLU
İZMİR-1 12 İBRAHİM DÖNERTAŞ
İZMİR-1 13 KADİR GÜREL
İZMİR-1 14 GİZEM ALBAŞ

İZMİR-2 1 AYTUN ÇIRAY
İZMİR-2 2 MUSTAFA KERPİŞCİ
İZMİR-2 3 ŞENGÜL HABLEMİTOĞLU
İZMİR-2 4 HÜSMEN KIRKPINAR
İZMİR-2 5 BEHİCE YILDIZ ÜNSAL
İZMİR-2 6 METİN DÖKMECİLER
İZMİR-2 7 ANIL SELEK
İZMİR-2 8 NADİR GERGİN
İZMİR-2 9 İLKER GÜL
İZMİR-2 10 SALİH ATAKAN DURAN
İZMİR-2 11 HAYRI KÖSEOĞLU
İZMİR-2 12 ÜLKÜ DOĞAN
İZMİR-2 13 MURAT CEM ÖZDEMİR
İZMİR-2 14 PELİN YETKİN YAZICI

KARS
KARS 1 YÜKSEL AKBABA
KARS 2 AHMET AKÜZÜM
KARS 3 HİKMET ŞİMŞEK

KASTAMONU
KASTAMONU 1 İLHAN ENGİN
KASTAMONU 2 SEYFİ SARIOĞLU
KASTAMONU 3 MEHMET MURAT AŞCI

KAYSERİ
KAYSERİ 1 DURSUN ATAŞ
KAYSERİ 2 FATİH ERYILMAZ
KAYSERİ 3 HÜSEYİN TEKİN
KAYSERİ 4 BERRİN EYİDEMİR
KAYSERİ 5 METİN SOYLU
KAYSERİ 6 SERAP DURMUŞ
KAYSERİ 7 MESUT UÇAN
KAYSERİ 8 HASAN AYDIN
KAYSERİ 9 KAMİL KARAMETE
KAYSERİ 10 BETÜL TOSUN

KIRKLARELİ
KIRKLARELİ 1 KÜRSAD YAMANER
KIRKLARELİ 2 SİBEL PİŞKİN
KIRKLARELİ 3 MUSTAFA KÖSEOĞLU

KIRŞEHİR
KIRŞEHİR 1 MUSTAFA HAKAN ÜNSER
KIRŞEHİR 2 ASAF KAYAOĞLU

KOCAELİ
KOCAELİ 1 LÜTFÜ TÜRKKAN
KOCAELİ 2 ALİ TÜRKŞEN
KOCAELİ 3 HARUN DEMİRKAYA
KOCAELİ 4 RUHİTTİN SÖNMEZ
KOCAELİ 5 DİJLE AKIN
KOCAELİ 6 ADİL GÜLEZ
KOCAELİ 7 AHMET YEŞİL
KOCAELİ 8 FUAT BERNA
KOCAELİ 9 İBRAHİM ÖMER TOYRAN
KOCAELİ 10 RENAN KIRAN
KOCAELİ 11 AYŞEGÜL BABACAN
KOCAELİ 12 ALPER BİRCANOĞLU
KOCAELİ 13 AYLA İLGÜN

KONYA
KONYA 1 FAHRETTİN YOKUŞ
KONYA 2 ORHAN TULUKÇU
KONYA 3 SEVİL SARGIN
KONYA 4 MEHMET İLKER YİĞİT
KONYA 5 ŞAKİR BERBER
KONYA 6 SÜLEYMAN ŞENOL
KONYA 7 GÖKHAN TOZOĞLU
KONYA 8 OSMAN FEDAİ
KONYA 9 MUSTAFA RIDVAN PEKER
KONYA 10 NAZMİ SIRIT
KONYA 11 RANA ERARSLAN
KONYA 12 MEHMET ALİ ÖNAL
KONYA 13 NAZAN KAYA
KONYA 14 HULUSİ KOÇAK
KONYA 15 FARUK ÇÖKLÜ

KÜTAHYA
KÜTAHYA 1 NİHAT KULA
KÜTAHYA 2 İBRAHİM EMRE KARAA
KÜTAHYA 3 HÜSEYİN ÇAKIR
KÜTAHYA 4 MEHMET EMİN BAŞ
KÜTAHYA 5 AYNUR SEZER

MALATYA
MALATYA 1 ALİ BİLİCİ
MALATYA 2 HACI MEHMET TURFANDA
MALATYA 3 ŞULE GÜRSOY
MALATYA 4 SAHRA KARAHAN ERGUVAN
MALATYA 5 MUHAMMET AFŞİN ARIKAN
MALATYA 6 ÖZGÜR BOZKURT

MANİSA
MANİSA 1 TAMER AKKAL
MANİSA 2 GÖKHAN KARAÇOBAN
MANİSA 3 HASAN ERYILMAZ
MANİSA 4 ASLI ÖZ
MANİSA 5 ŞAHAP YARALI
MANİSA 6 KADİR CENK ÖZATICI
MANİSA 7 SERKAN SERDAR ADIGÜZEL
MANİSA 8 ÖMER GERİTER
MANİSA 9 SELCEN ŞEKERCİOĞLU
MANİSA 10 AHMET KAĞAN AVCI

KAHRAMANMARAŞ
KAHRAMANMARAŞ 1 FARUK ATLI
KAHRAMANMARAŞ 2 MUSTAFA BASTIRMACI
KAHRAMANMARAŞ 3 BÜLENT MEŞE
KAHRAMANMARAŞ 4 AYŞE KIRAÇ
KAHRAMANMARAŞ 5 SADİ GÜNEN
KAHRAMANMARAŞ 6 MÜJGAN ÖZDARENDELİ
KAHRAMANMARAŞ 7 AHMET ÇABUKEL
KAHRAMANMARAŞ 8 İRFAN MERT YIKAN

MARDİN
MARDİN 1 HAKAN ERDEM
MARDİN 2 ATLAFUN AYDOĞDU
MARDİN 3 AZİZ RODAN SAROHAN
MARDİN 4 TUNA IŞIKHAN
MARDİN 5 BURHAN İLHAN
MARDİN 6 UĞURHAN ARAS

MUĞLA
MUĞLA 1 METİN ERGÜN
MUĞLA 2 ERTAN KÜÇÜKAY
MUĞLA 3 KORAY HAYVACI
MUĞLA 4 PEYAMİ CİNAZ
MUĞLA 5 NESRİN AŞTI
MUĞLA 6 CAHİT KARAÖZ
MUĞLA 7 İZEL KUŞKUN

MUŞ
MUŞ 1 ERKAN KEMALOĞLU
MUŞ 2 ZİHNİ SAYAN
MUŞ 3 BAHRİYE KILIÇ
MUŞ 4 ERKAN ÇELİKOĞLU

NEVŞEHİR
NEVŞEHİR 1 MUSA ERTAŞ
NEVŞEHİR 2 FATİH MEHMET ŞAHİN
NEVŞEHİR 3 HÜSEYİN SEVİNDİK

NİĞDE
NİĞDE 1 VEDAT BAYRAM
NİĞDE 2 NAİM OSMAN EREM
NİĞDE 3 DÖNDÜ GÖKMEN

ORDU
ORDU 1 YENER YILDIRIM
ORDU 2 GÜNAY KARAAĞAÇ
ORDU 3 FERHAT ÇAKIROĞLU
ORDU 4 MUKADDER KORKMAZ
ORDU 5 ŞAHİN YILMAZ
ORDU 6 BARIŞ CANDAN

RİZE
RİZE 1 HIZIR KESKİN
RİZE 2 KÜRŞAT HACISÜLEYMANOĞLU
RİZE 3 AYŞEGÜL ÖZYANIK

SAKARYA
SAKARYA 1 ÜMİT DİKBAYIR
SAKARYA 2 AYDOĞAN ARSLAN
SAKARYA 3 MEHMET KIR
SAKARYA 4 NURGÜL ÇAKAR
SAKARYA 5 İLKER ÖZBUDAK
SAKARYA 6 ZEYNEP ULUSİNAN
SAKARYA 7 ASENA ASLAN BURAK

SAMSUN
SAMSUN 1 BEDRİ YAŞAR
SAMSUN 2 İBRAHİM ÖZYER
SAMSUN 3 HÜSEYİN ACAR
SAMSUN 4 BİRSEN ÖZTÜRK
SAMSUN 5 AKIN ÜNER
SAMSUN 6 ÖNDER FATİH ŞENOL
SAMSUN 7 HAKAN KİPER
SAMSUN 8 AYŞE AYAN
SAMSUN 9 FURKAN ÖZDEMİR

SİİRT
SİİRT 1 EMİN TEZ
SİİRT 2
SİİRT 3

SİNOP
SİNOP 1 CEYHAN DEMİR
SİNOP 2 SEZGİN ŞİMŞEK

SİVAS
SİVAS 1 ÜNAL POLAT
SİVAS 2 ÜNAL YILMAZ
SİVAS 3 ÇAĞLAYAN DİKMEN
SİVAS 4 BETÜL KILIÇKAYA
SİVAS 5 HÜSEYİN GÜLHAN

TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ 1 ENEZ KAPLAN
TEKİRDAĞ 2 MUHTAR MAHRANLI
TEKİRDAĞ 3 HAZIM TAMER DODURKA
TEKİRDAĞ 4 BELMA KUVANCI
TEKİRDAĞ 5 OĞUZHAN AYDIN
TEKİRDAĞ 6 TUNCAY KIRMIZIGÜL
TEKİRDAĞ 7 NURCAN BALCI EROL

TOKAT
TOKAT 1 HÜSEYİN ERKAN İKİKAT
TOKAT 2 FATİH DEMİRKOL
TOKAT 3 İRFAN ALPAT
TOKAT 4 ŞULE ORUÇ
TOKAT 5 ALİ TURAN TOKGÖZ

TRABZON
TRABZON 1 HÜSEYİN ÖRS
TRABZON 2 HÜSEYİN KOLOĞLU
TRABZON 3 TUĞBA BAYRAKTAR AYDIN
TRABZON 4 TUNA TAŞKIN
TRABZON 5 MURAT KELEŞ
TRABZON 6 NEŞE AY

TUNCELİ
TUNCELİ 1 DÜZGÜN DEMİR
TUNCELİ 2 ALMILA MARAŞ

ŞANLIURFA
ŞANLIURFA 1 ZUHAL ÇİFTKAYA
ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL
ŞANLIURFA 3 MEHMET ÇADIRCI
ŞANLIURFA 4 İMAM BADILLI
ŞANLIURFA 5 MEHMET FEDAİ ÇAKMAKLI
ŞANLIURFA 6 ABDULLAH TÜYSÜZ
ŞANLIURFA 7 MEHMET GANİM BAŞAR
ŞANLIURFA 8 VEYSEL DEMİR
ŞANLIURFA 9 MEMDUH DOĞRU
ŞANLIURFA 10 OSMAN ESAD BUCAK
ŞANLIURFA 11 MURAT KAÇAK
ŞANLIURFA 12 İBRAHİM HALİL AGIRTAŞ
ŞANLIURFA 13 FUAT AKSOY
ŞANLIURFA 14 ÖZGÜR GENGEÇ YAŞAR

UŞAK

UŞAK 1 NEŞE YILMAZ
UŞAK 2 ALİ KURT
UŞAK 3 ÖZDEMİR KOÇYİĞİT

VAN
VAN 1 SELİM ÖZGÖKÇE
VAN 2 FUAT GÖÇER
VAN 3 TÜLAY ÇİVİ
VAN 4 BAYRAM TARIK ÖZELER
VAN 5 TANER BABACANOĞLU
VAN 6 M.SALİH ALBAYRAK
VAN 7 FUAT BAKAN
VAN 8 ALPASLAN DENİZ

YOZGAT
YOZGAT 1 SEYİT YÜCEL
YOZGAT 2 DERVİŞ VURAL
YOZGAT 3 GÖKHAN GENÇASLAN
YOZGAT 4 AKIN UYAR

ZONGULDAK
ZONGULDAK 1 AYDIN TÜMEN
ZONGULDAK 2 MEHMET BATU MÜFTÜOĞLU
ZONGULDAK 3 FEHİME ÇAKIR
ZONGULDAK 4 HAVA ÇİÇEK
ZONGULDAK 5 MUSTAFA ADİL ÖZKAN

AKSARAY
AKSARAY 1 AYHAN EREL
AKSARAY 2 NURİ KOÇAŞ
AKSARAY 3 RAHİM AYDIN
AKSARAY 4 FATMA PINAR İZGÜ

BAYBURT
BAYBURT 1 SÜLEYMAN BURÇ

KARAMAN
KARAMAN 1 İSMET İLMİ HATİPOĞLU
KARAMAN 2 ATİLLA ZORLU
KARAMAN 3 MERVE UÇAR

KIRIKKALE
KIRIKKALE 1 BÜLENT ŞÜKRÜ ALTINIŞIK
KIRIKKALE 2 MUSTAFA AKYÜREK
KIRIKKALE 3 ŞEVKET ÖZSOY

BATMAN
BATMAN 1 KISMET ÇELİK
BATMAN 2 HASAN ÖLÜK
BATMAN 3 TANSU GÖRKEM
BATMAN 4 BEYHAN ÖZGENER
BATMAN 5

ŞIRNAK
ŞIRNAK 1 HASAN TATAR
ŞIRNAK 2 ABDULLAH GÜLÇE
ŞIRNAK 3 HACI ÖZER
ŞIRNAK 4 AHMET NURÇOK

BARTIN
BARTIN 1 HAMİT ERHAN ALDATMAZ
BARTIN 2 FATMA SİNEM ÖZÜOKLU

ARDAHAN
ARDAHAN 1 LEVENT PEHLİVAN
ARDAHAN 2 ÇELİK DEMİR

IĞDIR
IĞDIR 1 GÜNDÜZ GÜNEŞ
IĞDIR 2 İBRAHİM AKKUŞ

YALOVA
YALOVA 1 ÜNLEM ÜSTEL
YALOVA 2 ELİF AKYOL TOSUN
YALOVA 3 NUR GEMALMAZ AYAZ

KARABÜK
KARABÜK 1 DURSUN ALTIPARMAK
KARABÜK 2 HAKKI ÖZDEK
KARABÜK 3 TENZİLE ÇELİK

KİLİS
KİLİS 1 MUHAMMET BALCI
KİLİS 2 DİLEK AKKÖZ

OSMANİYE
OSMANİYE 1 MEHMET TEMEL
OSMANİYE 2 NİHAT ÇERÇİ
OSMANİYE 3 MUHAMMET KAYA
OSMANİYE 4 VAHİDE ÖNER

DÜZCE
DÜZCE 1 ERCAN KATIRCIOĞLU
DÜZCE 2 YUNUS ÖZAY ER
DÜZCE 3 REYHAN ATASEVEN

SAADET PARTİSİ ADAYLARI

ADANA 1 MUHAMMET ÇELEBİ KEYHIDIR SERBEST
ADANA 2 AHMET BEYAZ YÖNETİCİ
ADANA 3 AYŞE TOPAL EĞİTİMCİ
ADANA 4 SÜLEYMAN ŞENOĞUL SERBEST
ADANA 5 İBRAHİM ŞAHİN EMEKLİ
ADANA 6 MUSTAFA ÇEKİLARIZ İNŞAATÇI
ADANA 7 CUMA ŞAHİN YÖNETİCİ
ADANA 8 YASEMİN KAPUKAYA YAYINCI
ADANA 9 SELİM BİLGEN İŞ ADAMI
ADANA 10 ABDULLAH KAYA MÜTEAHHİT
ADANA 11 İBRAHİM KARA SERBEST
ADANA 12 CENGİZ KAYADAN EMLAKÇI
ADANA 13 OĞUZ GÜÇÜK TURİZİMCİ
ADANA 14 ABDULLAH ÜMMETOĞLU ESNAF
ADANA 15 UĞUR MURAT BUĞDAY SERBEST
ADIYAMAN 1 HAŞİM ASNUK YÖNETİCİ
ADIYAMAN 2 ABDULKADİR GÖZLEYİCİ SERBEST
ADIYAMAN 3 CEMAL KILAVUZ EĞİTİMCİ
ADIYAMAN 4 ABUZER TURHAN EĞİTİMCİ
ADIYAMAN 5 FEHİM AYDIN ÖĞRENCİ
AFYONKARAHİSAR 1 SEFA ŞENEL İŞ ADAMI
AFYONKARAHİSAR 2 MUSTAFA TAŞKAPI İŞLETMECİ
AFYONKARAHİSAR 3 HASAN BASRİ KANTAR
AFYONKARAHİSAR 4 HASAN HÜSEYİN UĞURLU MALİ MÜŞAVİR
AFYONKARAHİSAR 5 HALİT KUŞ İŞ ADAMI
AFYONKARAHİSAR 6 YAŞAR KARAKAYA TÜCCAR
AKSARAY 1 LEVENT SERDAR ŞAHİN MAKİNE MÜHENDİSİ
AKSARAY 2 AHMET BÜLBÜL İNŞAAT TEKNİKERİ
AKSARAY 3 YUSUF KENAN DURMUŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ
AKSARAY 4 MUSTAFA AYHAN ESNAF
AMASYA 1 MAHMUT ÇAKAR AVUKAT
AMASYA 2 LEVENT ŞENOL EMEKLİ SUBAY
AMASYA 3 NOĞMAN YÜKSEL TEKNİKER
ANKARA-1 1 TANJU GÜVENDİREN EMEKLİ HAKİM
ANKARA-1 2 FATİH BEYAZIT AVUKAT
ANKARA-1 3 AHMET ÖZKÖK SERBEST
ANKARA-1 4 HALİL ADIGÜZEL SERBEST
ANKARA-1 5 İBRAHİM SAYIN ESNAF
ANKARA-1 6 FARUK BELCİ SERBEST
ANKARA-1 7 HATİCE NİHAL KORKUTAN AVUKAT
ANKARA-1 8 HALİS BAL ESNAF
ANKARA-1 9 MEHMET İNCİ İNŞAAT TEKNİKERİ
ANKARA-1 10 EMRE AYGÜNOĞLU ESNAF
ANKARA-1 11 AZİZE SAĞLAMYAŞAR
ANKARA-1 12 MUSTAFA TOSUNER AVUKAT
ANKARA-1 13 DİLARA ERANIL SERBEST
ANKARA-2 1 İLYAS TONGÜÇ EĞİTİMCİ
ANKARA-2 2 ALİ AKTAŞ AVUKAT
ANKARA-2 3 ERSAN BİLGİN SERBEST
ANKARA-2 4 MEHMET BALOĞLU TÜCCAR
ANKARA-2 5 MUHAMMET FURKAN KAMALAK AVUKAT
ANKARA-2 6 MERVE AYDINKÜÇÜK EV HANIMI
ANKARA-2 7 BURHAN KIRMAN TÜCCAR
ANKARA-2 8 BURHAN GÜMRÜKÇÜ SERBEST
ANKARA-2 9 OSMAN OKTAY ZİRAAT MÜHENDİSİ
ANKARA-2 10 TUGAY KARABULUT YÖNETİCİ
ANKARA-2 11 İLYAS ŞEKER ÖĞRENCİ
ANKARA-3 1 FATİH AYDIN EĞİTİMCİ
ANKARA-3 2 PINAR GÖKMEN MÜHENDİS
ANKARA-3 3 MEHMET FETHİ ÖZTÜRK İNŞAAT MÜHENDİSİ
ANKARA-3 4 MUSTAFA AYDIN EĞİTİMCİ
ANKARA-3 5
ANKARA-3 6 MUAMMER GÜLAP EMEKLİ
ANKARA-3 7 ÖMER GÜNAYDIN EĞİTİMCİ
ANKARA-3 8 MÜZEYYEN SİMİT EV HANIMI
ANKARA-3 9 YUSUF SUNAR YÖNETİCİ
ANKARA-3 10 AHMET AVCI AVUKAT
ANKARA-3 11 İSLAM MERTOĞLU YÖNETİCİ
ANKARA-3 12 MEHMET ENES ŞAHİN SERBEST
ANTALYA 1 HASAN BURGAN AVUKAT
ANTALYA 2 ADEM SARICALAR AVUKAT
ANTALYA 3 MEHMET FATİH TEKİN İŞ ADAMI
ANTALYA 4 MEHMET EMİN GÖZÜKARA EĞİTİMCİ
ANTALYA 5 ZÜBEYDE GÜLER EV HANIMI
ANTALYA 6 RUKİYE GÜLŞEN EV HANIMI
ANTALYA 7 DÖNAY UYAR PEDEGOJİ
ANTALYA 8 SEYYİT HALİL TUNÇ ESNAF
ANTALYA 9 RUMEYSA NUR ÇETECİ MİMAR
ANTALYA 10 SERVET YILMAZ EV HANIMI
ANTALYA 11 HAMZA KARAAĞAÇ EMEKLİ
ANTALYA 12 MUSTAFA SİR YÖNETİCİ
ANTALYA 13 ERGÜN EREN İŞLETMECİ
ANTALYA 14 SÜLEYMAN AKINCI EMEKLİ
ANTALYA 15 SEMİH SERDAR DEMİR ZİRAAT MÜHENDİSİ
ANTALYA 16 SÜMEYYE GÜLDAL MİMAR
ARDAHAN 1 HAKAN ÇAPAN EĞİTİMCİ
ARDAHAN 2 MEHMET ŞİMŞEK SERBEST
ARTVİN 1 SALİH BERBER AVUKAT
ARTVİN 2 GÜLTEKİN SOYDAN MAKİNE TEKNİKERİ
AYDIN 1 MEHMET İHSAN AYAYDIN İŞ ADAMI
AYDIN 2 ALİ SÖĞÜT MÜHENDİS
AYDIN 3 MUSA MUÇA SERBEST
AYDIN 4 ÖZLEM ÖZTÜRK HEMŞİRE
AYDIN 5 MEHMET YÖRÜK İŞLETMECİ
AYDIN 6 SÜLEYMAN ATEŞ OPERATÖR
AYDIN 7 FATİH KARAHAN İŞ ADAMI
AYDIN 8 GÜLTEN HANÇER EV HANIMI
AĞRI 1 MEHMET ZİYATTİN TOKAR MÜHENDİS
AĞRI 2
AĞRI 3
AĞRI 4
BALIKESİR 1 MUSTAFA YILMAZ GAZETECİ
BALIKESİR 2 EYÜP SABRİ SOLMAZ EĞİTİMCİ
BALIKESİR 3 SEYFETTİN ÇÖZEL EMEKLİ ÖĞRETMEN
BALIKESİR 4 RAMAZAN YILDIRIM AVUKAT
BALIKESİR 5 ÖMER TAŞKIN EMEKLİ ÖĞRETMEN
BALIKESİR 6 İBRAHİM HIDIR BESİCİ
BALIKESİR 7 AHMET PINAR EMEKLİ
BALIKESİR 8 SİNAN BAŞARAN TÜCCAR
BALIKESİR 9 SALİH ORAL ÖVÜÇ YÖNETİCİ
BARTIN 1 ÜNAL YURTBAY ESNAF
BARTIN 2 MÜCAHİT ABDULLAH MEKEÇ SERBEST
BATMAN 1 FARİS ÖZDEMİR EMEKLİ VEKİL
BATMAN 2 MUSTAFA YILDIZ SERBEST
BATMAN 3 MEHMET FIRAT EMEKLİ
BATMAN 4
BATMAN 5
BAYBURT 1 MURAT GÜRBÜZ YÖNETİCİ
BİLECİK 1 SEYFETTİN TIKIZ YÖNETİCİ
BİLECİK 2 ETHEM ERSÖZ MÜHENDİS
BİNGÖL 1 SUAT İŞCEN ELEKTRİKÇİ
BİNGÖL 2 MUHAMMED FATİH TİRYAKİ VETERİNER
BİNGÖL 3 VURAL KOŞUNKARTAY ÖĞRENCİ
BİTLİS 1 ZİYA KALMACİ EMEKLİ
BİTLİS 2
BİTLİS 3 MUHAMMED MEHDİ PERTEKLİ SERBEST
BOLU 1 İSA SAYIN İNŞAAT MÜHENDİSİ
BOLU 2 VEYSEL AYEROĞLU ESNAF
BOLU 3 DAVUT KARAHAYDAR SERBEST
BURDUR 1 FATİH TUNÇ ESNAF
BURDUR 2 RAMAZAN KAYABAŞ DİN GÖREVLİSİ
BURDUR 3 FETHİ SEMİZ İKTİSATÇI
BURSA-1 1 GÖKHAN GERÇEK MÜHENDİS
BURSA-1 2 BURAK ÇELİK VETERİNER
BURSA-1 3 ELİF SULTAN ŞENDÖL ÖĞRENCİ
BURSA-1 4 ALİ ÖNCEL ESNAF
BURSA-1 5 HAMZA GÜRSEL ÖĞRETMEN
BURSA-1 6 CENGİZ ARSLAN TİCARET
BURSA-1 7 DOĞAN ÖZBÜYÜK İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
BURSA-1 8 GÖKSEL RÜSTEM KARAKUZU SERBEST
BURSA-1 9 RABİA IMAMAJ ÖĞRENCİ
BURSA-1 10 YUNUS EMRE ÖZBİLEN ÖĞRENCİ
BURSA-2 1 MEHMET ATMACA İNŞAAT MÜHENDİSİ
BURSA-2 2 FİKRET BAYRAM GAZETECİ
BURSA-2 3 EBRAR GÜLSÜM AYGÜN EĞİTİMCİ
BURSA-2 4 HAMZA AYGÜN TÜCCAR
BURSA-2 5 SALİH KOCATEPE YÖNETİCİ
BURSA-2 6 KARYAĞDI BERKELİ VETERİNER
BURSA-2 7 SELAHATTİN AFŞAR SERBEST
BURSA-2 8 RABİA ÖRNEK HALKLA İLİŞKİLER
BURSA-2 9 CUMA YILDIRAK
BURSA-2 10 CAN TATAR SERBEST
DENİZLİ 1 AHMET ERYILMAZ İŞ ADAMI
DENİZLİ 2 TANER İZGİ MİMAR
DENİZLİ 3 SEVİL AKTAŞ YÖNETİCİ
DENİZLİ 4 ABDULLAH ÖZEREN AVUKAT
DENİZLİ 5 HALİL İBRAHİM VAROL AVUKAT
DENİZLİ 6 MEHMET ALİ SEZER AVUKAT
DENİZLİ 7 MEHMED SAİD TOPUZ ÖĞRENCİ
DENİZLİ 8 KUDRET İLHAN TİCARET
DİYARBAKIR 1 SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ İŞ ADAMI
DİYARBAKIR 2 BÜLENT KAYA AVUKAT
DİYARBAKIR 3 FESİH BOZAN YÖNETİCİ
DİYARBAKIR 4 ALAADDİN TAN İŞ ADAMI
DİYARBAKIR 5 HÜSEYİN İHSAN YENİCE AVUKAT
DİYARBAKIR 6 MEHMET ÖCAL SERBEST
DİYARBAKIR 7 ABDURRAHMAN ERGİN YÖNETİCİ
DİYARBAKIR 8 MUHAMMET MUHYETTİN KAYAN İNŞAAT MÜHENDİSİ
DİYARBAKIR 9
DİYARBAKIR 10
DİYARBAKIR 11
DİYARBAKIR 12
DÜZCE 1 MUSTAFA ZORLU İKTİSATÇI
DÜZCE 2 AHMET SERDAR ERDEM ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
DÜZCE 3 FATİH MEHMET GÜNER ESNAF
EDİRNE 1 ALİ ERHAN DEMİRKIRAN EMEKLİ
EDİRNE 2 AYHAN ÖZKAN SERBEST
EDİRNE 3 MANSUR İRİŞ SERBEST
EDİRNE 4 RECAİ TAŞKIN EMEKLİ
ELAZIĞ 1 İBRAHİM HACIBEKİROĞLU TÜCCAR
ELAZIĞ 2 MUHAMMED NEDİM SADAK SERBEST
ELAZIĞ 3 MUSTAFA EMRE İŞÇİ
ELAZIĞ 4 ÖZKAN ERGEN İMAM HATİP
ELAZIĞ 5 ABOBEKİR TANYILDIZI EMEKLİ
ERZİNCAN 1 ALİ CEBECİ İŞ ADAMI
ERZİNCAN 2 HALİL İBRAHİM KUTLU MAKİNE MÜHENDİSİ
ERZURUM 1 FAİK ÇALIK ESNAF
ERZURUM 2 ABDULLAH POLAT SERBEST
ERZURUM 3 MURAT OZAN ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ
ERZURUM 4 NİZAMETTİN AKÇIL SERBEST
ERZURUM 5 AYHAN ERKEM ESNAF
ERZURUM 6 YUSUF KOLİKISA MÜHENDİS
ESKİŞEHİR 1 FESİH BİNGÖL İNŞAAT MÜHENDİSİ
ESKİŞEHİR 2 NAZİF AYAZ YÖNETİCİ
ESKİŞEHİR 3 SERAP DEMİR SERBEST
ESKİŞEHİR 4 MUHAMMET GÜNEY EMEKLİ
ESKİŞEHİR 5 MUHAMMED ALİ KÖSE MUHASEBE UZMANI
ESKİŞEHİR 6 YASİN YENTÜRK MÜTEAHHİT
ESKİŞEHİR 7 ADİL KESER AVUKAT
GAZİANTEP 1 AHMET FARUK ÜNSAL MÜHENDİS
GAZİANTEP 2 HALİL KILIÇ AVUKAT
GAZİANTEP 3 ŞIHMÜSLÜM BULANIK MÜTEAHHİT
GAZİANTEP 4 MURAT ŞENEL AVUKAT
GAZİANTEP 5 ALİ MULLAOĞLU SERBEST
GAZİANTEP 6 MUSTAFA YAKUT SERBEST
GAZİANTEP 7 MUSTAFA ÖZTÜRK TİCARET
GAZİANTEP 8 ARZU KARTAL YÖNETİCİ
GAZİANTEP 9 AHMET NECATİ SARI NAKLİYECİ
GAZİANTEP 10 MEHMET HAYRİ GÖREN ÇİFTÇİ
GAZİANTEP 11 ZEYNEL ABİDİN DARĞIN ESNAF
GAZİANTEP 12 ADİLE GÜLAY İNGEL EV HANIMI
GAZİANTEP 13 MUSTAFA AKAR ESNAF
GAZİANTEP 14 HASAN KOCAMAN ESNAF
GİRESUN 1 BEKİR DEMİRKAYA İŞ ADAMI
GİRESUN 2 GÖKSEL GÜNEŞ AVUKAT
GİRESUN 3 HAYATİ FİKRİ TOPKAR EMEKLİ
GİRESUN 4 BEKİR TOSUN İŞ ADAMI
GÜMÜŞHANE 1 AKIN DEMİR AVUKAT
GÜMÜŞHANE 2 CELALETTİN KARAKOÇ EĞİTİMCİ
HAKKARİ 1 ABDÜLVAHİT ÇİFTÇİ ESNAF
HAKKARİ 2 YAVUZ DALGIÇ EMLAKÇI
HAKKARİ 3 YUSUF KESKİN ESNAF
HATAY 1 NECMETTİN ÇALIŞKAN İŞ ADAMI
HATAY 2 MUSTAFA EĞE SİGORTACI
HATAY 3 HALİL ÇELİK ESNAF
HATAY 4 ABDULLAH AYDIN DEMİR YÖNETİCİ
HATAY 5 AYŞEGÜL KÜÇÜK YÖNETİCİ
HATAY 6 ATİLA EROL İŞ ADAMI
HATAY 7 YUSUF ÇİÇEK İŞÇİ
HATAY 8 RAMAZAN ÖKSÜZ İŞ ADAMI
HATAY 9 FATİH DÖKMECİ TÜCCAR
HATAY 10 MEHMET AYDOĞAN MUHASEBECİ
HATAY 11 UĞUR URAL ZİRAAT TEKNİKERİ
ISPARTA 1 CEVAT GENÇAY MOBİLYACI
ISPARTA 2 DİNÇER DEMİREZEN SERBEST
ISPARTA 3 İBRAHİM ATEŞ ESNAF
ISPARTA 4 HÜSEYİN EROĞLU İNŞAAT TEKNİKERİ
IĞDIR 1 ALİ GÜNER EĞİTİMCİ
IĞDIR 2 SEYİT ZAHİR KOŞİK SERBEST
İSTANBUL-1 1 ABDULLAH SEVİM EĞİTİMCİ
İSTANBUL-1 2 YILMAZ BAYAT MÜHENDİS
İSTANBUL-1 3 DİCLE ŞİT EV HANIMI
İSTANBUL-1 4 AHMET TÜRKCAN YÖNETİCİ
İSTANBUL-1 5 MEHMET ALİ ÖZGÜR
İSTANBUL-1 6 PAKİZE YÜZBAŞIOĞLU İŞLETMECİ
İSTANBUL-1 7 MEHMET FATİH AKDAĞOĞLU İNŞAAT TEKNİKERİ
İSTANBUL-1 8 ABDULHALİM MEŞE YÖNETİCİ
İSTANBUL-1 9 CEM KAYA KARATÜN AVUKAT
İSTANBUL-1 10 ALEV SEZEN AVUKAT
İSTANBUL-1 11 ADEM BOZ LOJİSTİK
İSTANBUL-1 12 FEHİM HAVA TÜCCAR
İSTANBUL-1 13 YUSUF YÜKSEL TÜCCAR
İSTANBUL-1 14 ŞEREF KAÇMAZ İŞLETMECİ
İSTANBUL-1 15 RESUL KILIÇ ESNAF
İSTANBUL-1 16 ABDÜLKADİR ARSLAN TÜCCAR
İSTANBUL-1 17 AHMET BARAN
İSTANBUL-1 18 AYSUN BAYRAKTAR EV HANIMI
İSTANBUL-1 19 RECEP KARAKOÇ İŞLETMECİ
İSTANBUL-1 20 FAHRETTİN COŞKUN
İSTANBUL-1 21 FESİH TAYBAR
İSTANBUL-1 22 MUSTAFA KOCABEY AVUKAT
İSTANBUL-1 23 TURGUT DANACI ESNAF
İSTANBUL-1 24 ALİ KEMAL DERİN
İSTANBUL-1 25 GONCA NUR ASLAN EV HANIMI
İSTANBUL-1 26 MUHAMMET DUMAN AVUKAT
İSTANBUL-1 27 MUAMMER KOÇ İLAHİYATÇI
İSTANBUL-1 28 HALİL İBRAHİM SERBEST
İSTANBUL-1 29 NAFİYE SAÇI ÖĞRENCİ
İSTANBUL-1 30 ERDOĞAN USLU TÜCCAR
İSTANBUL-1 31 MURAT ÇEKER
İSTANBUL-1 32 SELAHATTİN ASLAN
İSTANBUL-1 33 HAKAN AKTAŞ İKTİSATÇI
İSTANBUL-1 34
İSTANBUL-1 35
İSTANBUL-2 1 BİROL AYDIN EĞİTİMCİ
İSTANBUL-2 2 SAMET SAMİ TEMEL ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
İSTANBUL-2 3 MUSTAFA KAYA EĞİTİMCİ
İSTANBUL-2 4 BİLAL AY
İSTANBUL-2 5 FATMA NEVİN GÖKÇE
İSTANBUL-2 6 MUHAMMED EMİN TOPSAKAL BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
İSTANBUL-2 7 MUSTAFA YAMAN AVUKAT
İSTANBUL-2 8 BİLAL AYDIN İKTİSATÇI
İSTANBUL-2 9 MİKAİL KABAK DOKTOR
İSTANBUL-2 10 TUĞRUL YALÇINKAYA İŞLETMECİ
İSTANBUL-2 11 ZEYNEP ŞULE RIDVANOĞLU
İSTANBUL-2 12 EROL URHAN
İSTANBUL-2 13 ADEM AKBULUT
İSTANBUL-2 14 ÖZGÜR ATAK İKTİSATÇI
İSTANBUL-2 15 İLKER ÇİFTÇİ İŞLETMECİ
İSTANBUL-2 16 RECEP POLAT İKTİSATÇI
İSTANBUL-2 17 NİHAT ŞADOĞLU TÜCCAR
İSTANBUL-2 18 MUHAMMED GAZİ KILIÇ
İSTANBUL-2 19 YASEMİN BİLNUR ERENCİ
İSTANBUL-2 20 HÜSEYİN AYDOĞAN TÜCCAR
İSTANBUL-2 21 MEHMET FATİH AKYÜZLÜ
İSTANBUL-2 22 MAHİR SEZGİN AVUKAT
İSTANBUL-2 23 TÜLAY VIZVIZ
İSTANBUL-2 24 MUSTAFA UĞUR DOĞAN
İSTANBUL-2 25 NURSENA ULUSOY
İSTANBUL-2 26 SELİM BAŞPINAR MÜHENDİS
İSTANBUL-2 27 HABİBE ERDOĞAN
İSTANBUL-2 28
İSTANBUL-3 1 ALTAN TAN MÜHENDİS
İSTANBUL-3 2 HASAN BİTMEZ EĞİTİMCİ
İSTANBUL-3 3 NAGEHAN GÜL ASİLTÜRK YÖNETİCİ
İSTANBUL-3 4 İBRAHİM YILDIZ AVUKAT
İSTANBUL-3 5 MESUT ÖZLEM MÜHENDİS
İSTANBUL-3 6 EBRAR BEZCİ İŞLETMECİ
İSTANBUL-3 7 YAŞAR AVCI
İSTANBUL-3 8 OSMAN BAŞ ESNAF
İSTANBUL-3 9 YUNUS AKSOY MAKİNE MÜHENDİSİ
İSTANBUL-3 10 MESUDE DÖNMEZ EV HANIMI
İSTANBUL-3 11 NEŞET ÇEVİK TÜCCAR
İSTANBUL-3 12 ADNAN HACIABDULLAHOĞLU KİMYAGER
İSTANBUL-3 13 TUNCER KOĞA
İSTANBUL-3 14 ENDER ESİNER
İSTANBUL-3 15 KADİR TOKALI
İSTANBUL-3 16 CANER BİTİŞ
İSTANBUL-3 17 EMİNE ÖZTÜRK ULUSLARARASI ILIŞKİLER
İSTANBUL-3 18 HASAN KARA
İSTANBUL-3 19 ADNAN ŞAHİN EMEKLİ SUBAY
İSTANBUL-3 20 AHMET ÖZSEVEN
İSTANBUL-3 21 İLKNUR GÖKDEMİR TARİHÇİ
İSTANBUL-3 22 SUAT KOÇYİĞİT AVUKAT
İSTANBUL-3 23 FUNDA YALÇIN BOZKURT
İSTANBUL-3 24 MUHAMMED TAHA KILIÇOĞLU EĞİTİMCİ
İSTANBUL-3 25 FERİT DURBİN AVUKAT
İSTANBUL-3 26 ÖMER KOÇAK TEKNİKER
İSTANBUL-3 27 BİLAL TATAR TÜCCAR
İSTANBUL-3 28 MEVLÜT İRFAN BAHADIR AVUKAT
İSTANBUL-3 29 FEYZA GÜRBÜZ ULUSLARARASI ILIŞKİLER
İSTANBUL-3 30 MUHAMMED MUSAB DEMİRER AVUKAT
İSTANBUL-3 31 KENAN KARAGÜZEL ESNAF
İSTANBUL-3 32 MUSTAFA ÇALKAN
İSTANBUL-3 33
İSTANBUL-3 34
İSTANBUL-3 35
İZMİR-1 1 ZEKERİYE HAZIRBULAN MÜHENDİS
İZMİR-1 2 OZAN GANİÜSMEN DOKTOR
İZMİR-1 3 TURHAN TUTUMLU AVUKAT
İZMİR-1 4 MÜMİN BAŞTÜRK ELEKTRİK TEKNİSYENİ
İZMİR-1 5 SELÇUK KAVUŞAN PAZARLAMA
İZMİR-1 6 SUNA CANITEZ EMEKLİ
İZMİR-1 7 UĞUR TÜRKER MÜHENDİS
İZMİR-1 8 HAMZA DEMİR MÜHENDİS
İZMİR-1 9 İBRAHİM DEMİR AVUKAT
İZMİR-1 10 BEKİR ÇALIŞKAN MALİ MÜŞAVİR
İZMİR-1 11 HALİL YALÇINKAYA ESNAF
İZMİR-1 12 KASIM OCAK BANKACI
İZMİR-1 13 FURKAN TURGUT ÖĞRENCİ
İZMİR-1 14 MEHMET EMİN ALTINBAŞ ESNAF
İZMİR-2 1 ŞERAFETTİN KILIÇ MALİ MÜŞAVİR
İZMİR-2 2 CEREN KARA YÖNETİCİ
İZMİR-2 3 VEDAT KOLUKISA AVUKAT
İZMİR-2 4 MESUT DAĞ MİMAR
İZMİR-2 5 ZEKİ KAYA MÜHENDİS
İZMİR-2 6 MEHMET EMRE BOZABA DİŞ HEKİMİ
İZMİR-2 7 ALİ ÇAKIR İŞ ADAMI
İZMİR-2 8 ŞAHAP BOZKURT ÇİFÇİ
İZMİR-2 9 MUHSİN GİRCUDE SERBEST
İZMİR-2 10 SERVET YILDIZ ESNAF
İZMİR-2 11 SÜMEYYE ORHAN EV HANIMI
İZMİR-2 12 MAHMUT DOST İLAHİYATÇI
İZMİR-2 13 ERDEM YILMAZ ESNAF
İZMİR-2 14 İSMET TOPAL EMEKLİ
KAHRAMANMARAŞ 1 ÖKKEŞ NARLI TEKSTİL MÜHENDİSİ
KAHRAMANMARAŞ 2 VAHAP KARPINAR ÖĞRETMEN
KAHRAMANMARAŞ 3 İSHAK KÖROĞLU İŞ ADAMI
KAHRAMANMARAŞ 4 SULTAN KAMALAK EV HANIMI
KAHRAMANMARAŞ 5 CİHAT DİNLER YÖNETİCİ
KAHRAMANMARAŞ 6 MANSUR ÖZCAN TEKNİKER
KAHRAMANMARAŞ 7 BURAK DOLUZENGİN AVUKAT
KAHRAMANMARAŞ 8 AHMET ZOR SERBEST
KARABÜK 1 MUHSİN ÇEBİ ESNAF
KARABÜK 2 MEHMET YÜCE İNŞAAT MÜHENDİSİ
KARABÜK 3 İSMAİL KİRENLİ EMEKLİ
KARAMAN 1 ORHAN SOYDAN YÖNETİCİ
KARAMAN 2 ALİ ÇİFTÇİ EMEKLİ
KARAMAN 3 MELEKHAN KAVAS EV HANIMI
KARS 1 SEZGİN YILDIZ EĞİTİMCİ
KARS 2 BÜLENT ALTUN OTOMOTİV
KARS 3 TAHİR TAHİROĞLU İKTİSATÇI
KASTAMONU 1 BİLAL ÇODUR SERBEST
KASTAMONU 2 NECATİ YAVUZ EMEKLİ
KASTAMONU 3 HULUSİ ÖZBEK SERBEST
KAYSERİ 1 MAHMUT ARIKAN İNŞAAT MÜHENDİSİ
KAYSERİ 2 HAŞİM ÖZÇELİK HARİTA MÜHENDİSİ
KAYSERİ 3 AHMET ULUSOY SİGORTA ACENTESİ
KAYSERİ 4 HATİCE SÜMEYYE BOZKURT PSİKOLOG
KAYSERİ 5 İSMAİL ÇELEBİ EMEKLİ
KAYSERİ 6 BAKİ COŞKUN AVUKAT
KAYSERİ 7 İBRAHİM BIYIKLIOĞLU MÜHENDİS
KAYSERİ 8 ASİYE ÇAKIRLI ESNAF
KAYSERİ 9 ÖZKAN YÜREK AVUKAT
KAYSERİ 10 RABİA ÇAĞRICI ÖĞRENCİ
KIRIKKALE 1 FARUK VURGUN TEKNİKER
KIRIKKALE 2 SELAMİ ÇAKIR İŞÇİ
KIRIKKALE 3 MÜİN YILDIZ EMEKLİ
KIRKLARELİ 1 SALİH MEHMET AYDIN YÖNETİCİ
KIRKLARELİ 2 GÜNER AYDIN İŞ ADAMI
KIRKLARELİ 3 BÜŞRA SAVAŞ ÖĞRETMEN
KIRŞEHİR 1 MUSTAFA ÇAKIR MAKİNE MÜHENDİSİ
KIRŞEHİR 2 HÜSEYİN ESERER İMAM HATİP
KİLİS 1 ŞERİF KARAKURT İKTİSATÇI
KİLİS 2 MEHMET SALİH ÖZOĞUZ SERBEST
KOCAELİ 1 SİNAN EJDEROĞLU MAKİNE MÜHENDİSİ
KOCAELİ 2 RECEP SARIDOĞAN ESNAF
KOCAELİ 3 REYHAN ŞENGÜN GİYİM TASARIM
KOCAELİ 4 VOLKAN GEMİKSİZ TİCARET
KOCAELİ 5 İBRAHİM BIYIKLI İŞLETMECİ
KOCAELİ 6 NİHAT YILDIZ İŞ ADAMI
KOCAELİ 7 SİNAN YOLCU SERBEST
KOCAELİ 8 ÖMER FARUK YILDIRIM AVUKAT
KOCAELİ 9 SEDAT USLU YÖNETİCİ
KOCAELİ 10 FAHRETTİN TAŞKAYA TÜCCAR
KOCAELİ 11 FATMA BETÜL ULUDAĞ EV HANIMI
KOCAELİ 12 FATİH KARAMAN PAZARLAMA
KOCAELİ 13 LATİF GÖKHAN DURTAŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ
KONYA 1 MUSTAFA ÖZKAFA YÖNETİCİ
KONYA 2 HASAN HÜSEYİN UYAR AVUKAT
KONYA 3 MUSTAFA DERBENTLİ AVUKAT
KONYA 4 SİNAN TOPRAK MÜHENDİS
KONYA 5 MUHAMMET UZUN TİCARET
KONYA 6 AHMET BÜYÜKTERMİYECİ TİCARET
KONYA 7 YAVUZ AYDIN EMEKLİ
KONYA 8 KENAN ÖZCAN MÜHENDİS
KONYA 9 İSMAİL HAKKI BACAK SANAYİCİ
KONYA 10 İSMAİL AYDİLEK EĞİTİMCİ
KONYA 11 MAHMUT SAMİ BÜYÜKYILMAZ AVUKAT
KONYA 12 İSMAİL BULUT MÜHENDİS
KONYA 13 ÖMER MÜCEVHER MÜHENDİS
KONYA 14 SEFA YILMAZ ÖĞRENCİ
KONYA 15 KERİM ŞENEL EMEKLİ
KÜTAHYA 1 ÖMER FARUK EVREN ÖZEL DANIŞMAN
KÜTAHYA 2 FATİH BOZAN İŞLETMECİ
KÜTAHYA 3 NURULLAH GÜNGÖR ÖĞRENCİ
KÜTAHYA 4 HASAN ÖZBAL ÖĞRENCİ
KÜTAHYA 5 RÜMEYSA POYRAZ ÖĞRENCİ
MALATYA 1 MEHMET KAYA ASİLTÜRK İŞ ADAMI
MALATYA 2 ABUZER GÖGÜS VETERİNER
MALATYA 3 YUNUS SAVAŞ SERBEST
MALATYA 4 MUSTAFA PARLAKYILDIZ ESNAF
MALATYA 5 MUHAMMET İKBAL YILDIZ ÖĞRENCİ
MALATYA 6 ADNAN ÖZDEMİR EMEKLİ
MANİSA 1 MEHMET ÖNAL İŞ ADAMI
MANİSA 2 MUSTAFA ARİF AYSU SERBEST
MANİSA 3 ZEKAYİ YILMAZ ESNAF
MANİSA 4 BİLAL KİŞEÇOK MÜTEAHHİT
MANİSA 5 ABDULLAH YILMAZ EMEKLİ
MANİSA 6 MEHMET TONBALAK DİN GÖREVLİSİ
MANİSA 7 OLGUN OKTAY DEMİRCAN EMEKLİ ASKER
MANİSA 8 MUSTAFA ERKAN İŞÇİ
MANİSA 9 MUHAMMET FATİH KAYA ÖĞRENCİ
MANİSA 10 NİHAT KOCAÇAKIR ÖĞRENCİ
MARDİN 1 MEHMET ALİ KILIÇ EĞİTİMCİ
MARDİN 2 MEHMET YILDIZ ÖĞRETMEN
MARDİN 3 SUUT CEVHEROĞLU ZİRAAT MÜHENDİSİ
MARDİN 4 AHMET İLETMİŞ TÜCCAR
MARDİN 5 HALİME DABAKOĞLU EV HANIMI
MARDİN 6 ÖMER ÇİFÇİ TEKNİKER
MERSİN 1 SONER ÇONTAR VETERİNER
MERSİN 2 NURBAKİ ŞAHİN DIŞ TİCARET
MERSİN 3 AYHAN BAYRAM MUHASEBECŞ
MERSİN 4 ESAT GÜNEŞ SERBEST
MERSİN 5 BURAK CANLI AVUKAT
MERSİN 6 BEKİR AYDIN REKLAMCI
MERSİN 7 HASİBE YILDIZ EV HANIMI
MERSİN 8 REMZİ YİĞİTALP SERBEST
MERSİN 9 GÖKHAN ALAGÖZ MÜHENDİS
MERSİN 10 MUSTAFA CAN SERBEST
MERSİN 11 ARİF ŞAHBAZ SERBEST
MERSİN 12 AYŞE GÜLİZ YENEN EV HANIMI
MERSİN 13 YUSUF GÜLMEZ DEKORASYON
MUĞLA 1 ÖMER ULUDAĞ TASARIMCI
MUĞLA 2 İLHAN ÖZLER ESNAF
MUĞLA 3 FURKAN DUMAN MİMAR
MUĞLA 4 MUHAMMED NECİP GENCER SERBEST
MUĞLA 5 SALİHA GÜZEL EV HANIMI
MUĞLA 6 MUSA ERGİN SERBEST
MUĞLA 7 SAYİT AYDIN EMEKLİ
MUŞ 1 NAZIM ÇELİK TÜCCAR
MUŞ 2 MEHMET ŞAH SABAK SERBEST
MUŞ 3 KEMAL İNDİÇ ÇİFTÇİ
MUŞ 4 HUDEYDA BOZYEL İŞÇİ
NEVŞEHİR 1 MUSTAFA AYDEMİR İLAHİYATÇI
NEVŞEHİR 2 ABBAS BÜKEN SERBEST
NEVŞEHİR 3 MUAMMER KEÇE SERBEST
NİĞDE 1 AHMET BİNİCİ SERBEST
NİĞDE 2 TAKİ KUZHAN
NİĞDE 3 NEDİME FATMA KOÇER EV HANIMI
ORDU 1 ERKAN TEMİZ AVUKAT
ORDU 2 MUAMMER BİLGİÇ EĞİTİMCİ
ORDU 3 AHMET TOKLUCUOĞLU HALKLA İLİŞKİLER
ORDU 4 HALİT DUYAR MÜHENDİS
ORDU 5 ERHAN KAYA VETERİNER
ORDU 6 AHMET TOPALOĞLU İKTİSATÇI
OSMANİYE 1 İSLAM KORKMAZ İŞLETMECİ
OSMANİYE 2 MAHMUT USTAHALİLOĞLU AVUKAT
OSMANİYE 3 ORHAN İLENGİZ YÖNETİCİ
OSMANİYE 4 ÖKKEŞ DAĞLI SERBEST
RİZE 1 MUHAMMET KAÇAR AVUKAT
RİZE 2 GÜLHAN HAFIZOĞLU EĞİTİMCİ
RİZE 3 BURAK UZUN SERBEST
SAKARYA 1 EYÜP YILDIRIM SERBEST
SAKARYA 2 ALİ SEYYAR İKTİSATÇI
SAKARYA 3 ŞEREF TAN İŞ ADAMI
SAKARYA 4 ALİ FETHİ GÜRLER AVUKAT
SAKARYA 5 AYŞE GÜÇLÜ SERBEST
SAKARYA 6 KERİM ALİ AKSOY İŞLETMECİ
SAKARYA 7 FURKAN CEBECİ ESNAF
SAMSUN 1 İSMAİL HAKKI AKKİRAZ EĞİTİMCİ
SAMSUN 2 MUSTAFA ÖCAL SERBEST
SAMSUN 3 HASAN ÖZTÜRK SİGORTACI
SAMSUN 4 İBRAHİM GÜMÜŞOĞLU YÖNETİCİ
SAMSUN 5 BUŞRA GENEZ JEOFİZİK MÜHENDİSİ
SAMSUN 6 ABDULVAHAP BİLEN BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
SAMSUN 7 MUHAMMET KUZUBAŞ AKADEMİSYEN
SAMSUN 8 HÜSEYİN ŞİMŞEK TÜCCAR
SAMSUN 9 ŞUAYIP SARI İŞ ADAMI
SİİRT 1 MEMET SAMİ ARIKAN MAKİNE MÜHENDİSİ
SİİRT 2 MEHMET NURULLAH IŞIK ULUSLARARASI ILIŞKİLER
SİİRT 3 BARIŞ ÖZCAN ESNAF
SİNOP 1 İSLAM İNCE İŞ ADAMI
SİNOP 2 MUSA AKMAN YÖNETİCİ
SİVAS 1 DURSUN COŞAR MALİ MÜŞAVİR
SİVAS 2 MİHRİBAN GELDİ EV HANIMI
SİVAS 3 MEHMET ÖZTÜRK İŞ ADAMI
SİVAS 4 YAHYA NALBANT SERBEST
SİVAS 5 SAFA ÇİĞDEM SERBEST
TEKİRDAĞ 1 ARSLAN ATEŞ YÖNETİCİ
TEKİRDAĞ 2 UĞUR GÜREL MALİ MÜŞAVİR
TEKİRDAĞ 3 İBRAHİM İNCİ MÜHENDİS
TEKİRDAĞ 4 HALİL İBRAHİM KART SERBEST
TEKİRDAĞ 5 MUHAMMET ÖZKÜTÜKÇÜ İKTİSATÇI
TEKİRDAĞ 6 MUHAMMED YAMAN ÖĞRENCİ
TEKİRDAĞ 7 FATİH TOYTEKİN ÖĞRENCİ
TOKAT 1 BİLAL METEHAN AYDIN MÜHENDİS
TOKAT 2 SADİ ARHAN SERBEST
TOKAT 3 AYŞE GÖNAN EĞİTİMCİ
TOKAT 4 İHSAN YİĞİT İŞLETMECİ
TOKAT 5 ALİ KÜÇÜK SERBEST
TRABZON 1 CEVAT KURT ESNAF
TRABZON 2 MURAT ÖZCAN EĞİTİMCİ
TRABZON 3 ÜMİT ÇEBİ YÖNETİCİ
TRABZON 4 FURKAN ENES KOCAGÖZ YÖNETİCİ
TRABZON 5 İBRAHİM BAŞ İNŞAAT MÜHENDİSİ
TRABZON 6 MEHMET UZ İNŞAAT MÜHENDİSİ
TUNCELİ 1
TUNCELİ 2 MUHAMMED MÜCAHİD ERGEN SERBEST
UŞAK 1 RAMAZAN YAVUZ ACAR İNŞAAT MÜHENDİSİ
UŞAK 2 HÜSEYİN ÇAKMAK HARİTA MÜHENDİSİ
UŞAK 3 İBRAHİM DAĞGEZEN İNŞAAT MÜHENDİSİ
VAN 1 ÖZAY İLHAN VETERİNER
VAN 2 MEHMET NECİP YAVUZER EMEKLİ
VAN 3 MEHMET ENGİN GÜNGÖR YÖNETİCİ
VAN 4 NEVZAT YAĞAR EMEKLİ
VAN 5 YUSUF ÖZEN İŞÇİ
VAN 6 SIDIKA EBİNÇ EV HANIMI
VAN 7 MEHMET ŞİRİN CENGİZ ESNAF
VAN 8 MUSTAFA TERİM EMEKLİ
YALOVA 1 MUSTAFA BALTA MÜHENDİS
YALOVA 2 FEVZİ AYGÜN ESNAF
YALOVA 3 İSMAİL KUZU EMEKLİ
YOZGAT 1 MEHMET DEMİREL İŞ ADAMI
YOZGAT 2 ZİYA KOÇAK TURİZİMCİ
YOZGAT 3 ALİ YURT YÖNETİCİ
YOZGAT 4 İRFAN TAŞKIN FİZİKÇİ
ZONGULDAK 1 BURAK EROL MÜHENDİS
ZONGULDAK 2 GÖKHAN GÖKTAŞ MÜHENDİS
ZONGULDAK 3 MEHMET YAMAN MÜHENDİS
ZONGULDAK 4 ENGİN ZEREN MALİ MÜŞAVİR
ZONGULDAK 5 YAVUZ SÜLEYMAN KÜŞ İMAM HATİP
ÇANAKKALE 1 MUHARREM HOŞGÖR EĞİTİMCİ
ÇANAKKALE 2 MUHAMMED ERER İŞLETMECİ
ÇANAKKALE 3 FATMA FUNDA ÇİFTÇİ EMEKLİ
ÇANAKKALE 4 ALİ ALGÜL SERBEST
ÇANKIRI 1 YAŞAR ÇERİBAŞ İŞ ADAMI
ÇANKIRI 2 ÖMER UZUN ESNAF
ÇORUM 1 AHMET BÖLÜKBAŞ TİCARET
ÇORUM 2 FARUK CIDIK MUHASEBECİ
ÇORUM 3 AHMET AKİF ÇOBAN İŞLETMECİ
ÇORUM 4 MUHAMMET ALİ KARATEPE SERBEST
ŞANLIURFA 1 MUSTAFA NİYAZİ YANMAZ ECZACI
ŞANLIURFA 2 HÜSEYİN DOLAP OPERATÖR
ŞANLIURFA 3 RIDVAN SÖYLEMEZ İŞ ADAMI
ŞANLIURFA 4 İZZET ÇİFTÇİ TÜCCAR
ŞANLIURFA 5 AYŞE EROĞLU EV HANIMI
ŞANLIURFA 6 KASIM KARADAŞ AVUKAT
ŞANLIURFA 7 ZİYA AYDIN AVUKAT
ŞANLIURFA 8 DAVUT KÜÇÜK AVUKAT
ŞANLIURFA 9 AZİZ ŞAHAPOĞLU MUHASEBECİ
ŞANLIURFA 10 MEHMET ŞÜKRÜ YILDIRIM TÜCCAR
ŞANLIURFA 11 BUŞRA MEN TARİHÇİ
ŞANLIURFA 12 ŞEYHİSA KOŞDAŞ ÖĞRENCİ
ŞANLIURFA 13 MEHMET YAŞUK İŞ ADAMI
ŞANLIURFA 14 İBRAHİM KAPLAN BANKACI
ŞIRNAK 1 ABDULLAH UMRAN EKİNCİ AVUKAT
ŞIRNAK 2 FAİK BUĞDAY ZİRAAT MÜHENDİSİ
ŞIRNAK 3 NİZAR ÖZDEN DIŞ TİCARET
ŞIRNAK 4 ZEKİ BEGİŞ SERBEST

YORUMLAR - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.