Adil Gür’ün Anayasa Değişikliği Referandumu AnketiÜnlü anketçi Adil Gür, A haber kanalında anayasa değişikliği referandumu konusunda iddialı konuştu. 100 kez referandum yapılsa, 100 kez evet çıkar diyen Gür, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Her ay A Haber’de açıklanan anket sonuçları için Aralık ayı sonuçlarını paylaşan Gür, insanların partili cumhurbaşkanlığı referanduma gelirse evet oyu kullanacağını söylediğini bildirdi.

Anayasa değişikliği konuşulup tartışıldıkça insanların desteğinin arttığını belirten Gür, 100 kere referandum yapılsa 100’ünde de evet oyu çıkacağını ifade etti.

YORUMLAR - 46 YORUM
 1. Muhammet Kurt dedi ki:

  EVET diyorum. Başkan ERDOĞAN diyorum ? vatana millete uğurlu olsun…. ?

 2. İbrahim dedi ki:

  Ben istanbula geldiğimde CHP belediye başkanı
  Nurettin Sözen di.Sular akmıyodu.Akşamları şu taşımakta canım çıktı.Okulda çocuklar banyo yapamadığı için sınıf leş gibi kokuyordu. Sokaklar çöp dağlarından pis kokudan geçilmiyordu. Birde hava kirliligi felaketti. ikidebir bronşit oluyordum .Akşamları okuldan gediğimde mendil ile ağzımı kapatıyorumdum . R.T. Erdoğan başkan olunca Veysel Eroğlunu işkinin başına getirdi.Allah onlardan razıolsun istanbulun 40 yıllık şu sorununu çözdü. Birdaha çöp dağları görmedik. Kirli havayı doğal gaz ile hallettiler.CHP li belediyeler ne yapıyor.? Elle tutulur bir hizmetlerini göremiyorum.Onun için kararı EVET.

 3. HASAN ALİ dedi ki:

  KÖR 17 YIL ÖNCESİNİ GÖR
  EVET

 4. MURAT dedi ki:

  BEN EVLİĞİM İŞSİZİM İŞSİZ NERDEN ÇIKTI BU YENİ ANAYASA NE BU İSRAF NE BU ZAMAN ZİYANI NE YAPACAKSANIZ ŞİMDİ YAPSAYDINIZ ÖNÜNÜZÜ KESENMİ VARDI OH BEN EKMEĞİME KATACAK KATIK BULAMAYIM SİZLER BU FAKİR HALKINUÇAĞIYLA LÜKS ARAÇLARIYLA YKITIYLA HİZMETKARLARDA HİZMETİNİZDE GEZİN YİYİN İÇİN BELER SEFA SÜRÜN AMA BU DÜNYANIN ÜTESİDE VAR SİZE YAKLAŞMAM HAYIR

 5. aforizma dedi ki:

  adil gür şimdiye kadar hiç yanılmadı

  1. Harun dedi ki:

   Bizlerin parası ile evet reklamları, tüm bilboardlarda ve kanallarda evet propagandası, devletin imkanları elinizde… Üçbuçuk milyon Suriyeli de göçmen gelmiş ..

 6. Doğan dedi ki:

  Harika bir sistem. Darbecilerin, cuntacıların Türkiye’nin ayaklarına prangalar olan 82 anayasasından kurtulacağız inş. Be by dated Biz De Avrupa ile boy ölçüşebileceğiz.

 7. Üzgün dedi ki:

  Gittikçe bölünüp parçalanıyoruz ben onu bilir onu söylerim Allah yardımcımız olsun Cumhurbaşkanımızı seven ölümüne seviyor. Sevmeyen öldüresiye nefret ediyor olacak iş değil bu. Her iki tutum da akıl işi değil sakin olmak gerek. Oy’umuz ne olursa olsun… Aklımızı başımıza alalım, bu topraklar üzerindeki hak hepimizin evet de desek hayır da desek!

 8. bekir dedi ki:

  tabki hayır 90 yıl önce tek adamlılığı gördük

 9. bekir dedi ki:

  adil gür anketi mi ne bekliyordunuz ki

 10. kaan dedi ki:

  sürü olmayın hayır deyin

  1. Kaann dedi ki:

   Evet sürü olmayın ama siz sürü bile olamıyoruz ayrı taş ayrı terrane biz topluluk olarak evet diyoruz.

  2. Harun dedi ki:

   aynen…. çok iyi tespit…

 11. yusuf dedi ki:

  sizler anketçiliği bırakın başka işler yapın

 12. ATA YURTSEVEN dedi ki:

  YANDAŞ KANAL DEMEK,YALAN,YALAN,YALAN DEMEKKKK..

 13. Hüseyin ışık dedi ki:

  15 yıl ne getirdi ki sonrası ne getirsin yasa çuvalı anlayan beri gelsin.Kişinin iradesine bırakılşmış bir yönetim.Şimdi çift başlılık olmuyor mu Başkanı halk seçecek TBMM yi de TBMM çoğunluk muhalefet olursa Başkan fe eder yeni seçim çık için den

  1. Adil dedi ki:

   Siz once degisiklikleri iyi anlayin huseyin bey