A&G Araştırma Şirketi’nin Başkanlık Sistemi AnketiA&G Araştırma Şirketi Başkanı Adil Gür, CNN TÜRK’te Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge Programına konuk oldu.

Tarafsız Bölge’de, Başkanlık Sistemiyle ilgili önemli açıklamalar yapan Gür, yaptıkları anket ile ilgili bilgiler verdi. Yapılan ankette, Erdoğan’ın uzun zamandır gündeme getirdiği “Başkanlık Sistemi” ile ilgili sonuçlar ortaya konuldu.

A&G Araştırma Şirketi'nin Başkanlık Sistemi Anketi

Buna göre, halk son anket sonuçlarına göre Başkanlık Sistemine karşı. Ankette, %70-71 oranında “hayır” cevabı çıktı. Bu sonuçların ardından, nasıl bir yol izleneceği tartışma konusu oldu.

YORUMLAR - 95 YORUM
 1. ahmet dedi ki:

  bu anket sonuslarıyla ancak kendinizi kandırırsınız evet evet evet

 2. GENCOSMAN dedi ki:

  YA SİZ BİZİM AKLIMIZLA DALGAMI GEÇİYORSUNUZ, BU NE?
  SİZ ANCAK KENDİNİZİ KANDIRIRSINIZ.
  ARADA BİR CUMHURBAŞKANIN MİTİNGLERİNE BAKIN % KAÇ EVET OLDUĞUNU ORADAN GÖRÜRSÜNÜZ. SİZE SADECE GÜLÜYORUM :)))))
  GERÇEKTEN ZAVALLISINIZ.

 3. MUSTO dedi ki:

  çüş desem çüşünde bir faydası var insanlara yardımcı olup ormandan yük taşıyor 97 yıldan beri cumhuriyet ve parlementer sistem içinde hür yaşadık hür yaşıyacağız bu dönemde hNGİ BÖLÜNMELER OLUPTA DEVLETLER KURULDUKİ SEN KUŞ BEYNİNLE BİZİMİ KANDIRMAYA UĞRAŞIYORSUN SEN ZATEN KANDIRILMŞSIN

 4. M.batili dedi ki:

  HAYIR HAYIR

 5. GÖRKEM DENİZ dedi ki:

  YALANDAN KİM ÖLMÜŞ. :) :) :) AYIPTIR AYIP UTANIN BİRAZ,ALLAHTAN KORKMAZ KULDAN UTANMAZ İBLİSLER.

 6. KEMAL dedi ki:

  HAYIR VERİRSEK DEVLET İÇİNDE DEVLET KURANLAR ÇOK OLUR. BENDE EVET DİYORUM. GELECEYİN AYDINLIĞI İÇİN GEÇMİŞİ BİLMEYENLER GELECEYİ BİLEMEZLER EVET EVET EVET