AK Parti Gözünü O İllere DiktiAK Parti küçük farklarla kaybettiği illere gözünü dikti. Peki bu iller parti için tek başına iktidarın yolunu açacak mı?

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
YORUMLAR - 21 YORUM
 1. İsmail dedi ki:

  terörist partisı hdp.sızın bu ulkede aldıgınız nefes bıle haram bu mılletın hakkını nasıl odeyeceksınız.yatacak yerınız yok sızın.

  1. mesut dedi ki:

   senin ne hakkin varda hak soruyorsunuz rabbim herkese gonlu fikri ve dusuncesi kadar versin kabulmu ama kabul edemezsiniz cunki siz din uzerinden gecinen cehenemin en dibinde bulunacak munafiklarsiniz tabi tum turk ve turkiyede yasayan halklara demiyorum bunun gibi kit akillilara diyorum

 2. İsmail dedi ki:

  ahada buraya yazıyorum akp düşmanları siz bu ak partiyi çok arayacaksınız.Anadolu diliyle yazıyorum.Hemde sizin oy verdiğiniz partiler aratacak merak etmeyin.ınşallah görmeyız o gunlerı.

 3. samet dedi ki:

  HDP HDP HDP BU ULKENIN TEK CIKIS YOLU HDP’dir.

  1. İsmail dedi ki:

   musluman olan bu partıye oy vermesın.vatan haınlerıne destek cıkmayın.pkky ve onun uzantısı olan hdp ye bır gıram hakkım helal degıldır.hem bu dunyada hemde ahırette gorusecez sızle

  2. gerçekler ak parti de dedi ki:

   hdp pkk dir pkk dinsizdir komünüstür kafirdir yani bu dinsizler kürtlerin yani benım hakkımı mı savunuyor yemezler bremın yemezler inadına ak parti inadına ;)

 4. Strasbourg dedi ki:

  Hdp esittir terorist

 5. Strasbourg dedi ki:

  Akp inadina akp akp

 6. MUSA dedi ki:

  İNADINA HDP HDP

 7. kerim dedi ki:

  uyanaın her zmanda hdp

 8. türkiyeli dedi ki:

  la hala mhp diye bi şey kaldımı hırsızlar ülkeyi batırıp seçime 1.5 kala bırakıp kaçan hırsızlar döviz fiatı artacak diye pazar günü devletin ziraat bankasını açtırıp devletin parasını soyan hırsız mhp liler devletin parasını tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen mhp li memur maşlarını deprem için gelen yardım paralarıyla yapan mhpliler daha saysam mersin milletvekiliniz bu öcalanı affeden mhpdir deyince partiden attınız bende eski bir mhpli olarak benden fazla savunmayın savunulacak yanı kal madı haritadan akp sildi sizi hazmedemiyonuz böoş konuşmayın tutunacak dalınız kalmadı.

 9. kardeş dedi ki:

  yobaz.senolmasan..akp.lilere.yobaz.kelimesini.kulanmasın

 10. Vijdan dedi ki:

  Bu saaten sonra hala AKP diyen yobazlar kendinden utansinlar!

  1. memet dedi ki:

   akp akp kazanacak

 11. KÜRT dedi ki:

  AKP AKP İNADINA AKP

  1. nihal dedi ki:

   Helel olsun sana devam

 12. bora dedi ki:

  BEN KÜRT KÖKENLİ OLARAK DİYORUMKİ AKP

 13. deniz dedi ki:

  akp ye oy verdim birdahada vermem…………………. bukadar şehidin hesabını nasıl verecekler

 14. İsimsiz dedi ki:

  AKP DÜŞERSE COK GÜZEL OLACAK HERŞEY NASLIL Kİ KENDİLERİ HDP BARAJI GECEMEZSE GÜZEL OLUR DİYORLAR YA İNŞALLAH İKTİDARI TAMAMEN KAYBEDERLER

 15. Mazlum guzelgun dedi ki:

  HDP yükselir AKP DÜSER