“Ak Saray” Anket Sonuçları

13.12.2014
2.982
A+
A-


Ak Saray” adı verilen Cumhurbaşkanlığı sarayıyla ilgili tartışmalar bitmek bilmiyor. Saraya karşı uzun süredir devam eden eleştiriler sonunda bazı anket şirketleri kamuoyunun nabzını tuttu. Bu anketlerden en dikkat çekenleri MAK Danışmanlık Şirketi ve CHP’nin yaptırdığı Ak Saray anketleri oldu. Ancak bu iki anketin birbirine tamamen zıt olması dikkat çekti.

İşte MAK Danışmanlık Şirketi ve CHP’nin yaptırdığı Ak Saray anketleri:

MAK Aksaray Anketi

CHP'nin Aksaray Anketi

ETİKETLER: ,
YORUMLAR - 3 YORUM
 1. vatan bekçisi dedi ki:

  kocaelide ikamet ediyorum gebzeyide saymıyorum dilovasında 30 küsur sanayi fabrikası herekeye gel çimento fabrikası aşaği in yarımca porselen ipraş.tüpaş.petkim gel izmite çelik halat türk kablo geç izmiti hundai lassa kotsa birisa fort fabrikası pirelli ilerle Toyota fabrikası unuttuğum onlarca fabrika bunların hepgi parlementer sistsmle eski hükümetler döneminde yapılmış dünde istihtam sağlamış bu günde kocaelinin bel kemikleridir myvesini bu iktidar topluyor bu hükümetin kurduğu fabrikaya izmitte görmedim onun için parlemeter sisteme devam tek adam yönetimine hayır

 2. İsimsiz dedi ki:

  Ben muhafazakar milliyetci bir vatandasim.Fakat Sayin Kemal KILICDAROGLU nu cok basarili buluyorum.Tamamen temiz siyaset yapiyor.Toplumun her kesimiyle barisik.Polimikten kavgadan ve kaosdan uzak ekonomiye dayali güzel bir secim programi hazirlatmis mitingler de elinden geldigi kadar anlatmaya calisiyor.Bence bir sans verilmeyi hakediyor. Bu sebeple Oyum Kesinlikle CHP ye.

  1. İsimsiz dedi ki:

   bırakın bu ayakları oyu chp’yeymiş böyle yapa yapa oy toplayamazsınız. AK PARTİYİ YIKAMİCAKSINIZ.