AKP’ye Oy Vermeyenler Kafir İlan Edildi

22.05.2015
1.654
A+
A-


Daha önce Kadir Mısıroğlu AKP’ye oy vermenin imanın gereği olduğunu söylemişti. Şimdi de Ahsen TV’de bir röportajda AKP’ye oy vermeyenler alenen kafir ilan edildi.

Youtube’ta yayınlanan videoda Ahsen TV adlı bir kanalın yaptığı röportajda AKP’ye oy vermeyenler resmen kafir ilan edildi.

7 Haziran milletvekili genel seçimlerinin bir seçim değil iman yoklaması olduğunu iddia eden kişi, konuşmasının devamında AKP’ye oy vermeyenlerin kafir olduğunu iddia etti.

AKP'ye Oy Vermeyenler Kafir İlan Edildi

Bu seçimlerin müslümanlarla kafirlerin seçimi olduğunu iddia eden kişiye sunucu “sert çok sert konuştun” deyince orada bulunanlar “öyle de olmaz” diye tepki gösterdi.

“Kim bir adamı ey kâfir diye çağırır veya ona ey Allah’ın düşmanı derse, o adam da böyle değilse, bu söz, söyleyenin kendisine döner.”

Buhârî, Edeb 44; Müslim, Îmân 112

Kendisine oy vermeyenin kafir olduğu iddia edilen AKP 13 yıllık iktidarında neler yaptı?

İşte gerçekler:

Haçlı ittifakı olduğu ayan beyan belli olan Avrupa Birliği’nden sorumlu bakanlık bu iktidar döneminde kuruldu. 13 yıl boyunca Avrupa Birliği müzakere ve projeleri hayata geçirildi.

Dinler arası diyalog çerçevesinde dinler bahçesi adı altında ifsad faaliyetlerini gerçekleştirdi.

Kuran ayetleriyle dalga geçen Bakara-Makaracı (!) bakan ihya edildi. Gelen onca tepkiye rağmen partiden ihraç edilme gereği dahi duyulmadı.

ZİNA Avrupa Birliği kriterleri gereği Türk Ceza Kanunu’nda SUÇ OLMAKTAN ÇIKARILDI.

Ecdadımıza manevi değerlerimize binlerce hakaretin yer aldığı diziler filmler hakkında hiç bir işlem yapılmadı. TV ekranları zehir saçmaya devam etti.

Gençlerimiz bonzai denen illetin pençesinde ölüme terkedildi.

Allah’ın haram kıldığı kumarın modern hali olan Şans oyunları vatandaşın umut kapısı haline getirildi. Malesef insanımız kumardan medet umar hale getirildi.

Üstüste açılan bankalar yüzünden Faize bulaşmayan neredeyse kimse kalmadı.

İlk kez bir Türkiye Başbakanı, 22 İslam ülkesinin sınırlarını değiştirecek olan Büyük Ortadoğu Projesinin eş başkanı oldu.

İlk kez bir Başbakan Müslüman topraklarını işgal eden Hristiyan ABD askerlerinin sağ salim ülkelerine dönmeleri için dua ettiğini açıkladı.

İlk kez bir Başbakan Yahudi think tank kuruluşundan “üstün cesaret ödülü” aldı.

İlk kez bir Siyonist İsrail Cumhurbaşkanı (Şimon Peres) TBMM’de binlerce kişinin katledilmesini emrettiği diliyle konuştu.

İlk kez domuz kesimlik hayvanlar sınıfına alındı ve teşvik kredisi verildi.

(Milli Gazete)

YORUMLAR - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.