Bu da Melih Gökçek’in Referandum AnketiAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yaptırdığı referandum anketini açıkladı. Ankara’yı kapsayan ankette çarpıcı bir sonuç ortaya çıktı.

Referandumla ilgili bazı değerlendirmelerde bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, yaptırdığı anketin sonuçlarını açıkladı.

Gökçek şöyle konuştu:

Bu da Melih Gökçek'in Referandum Anketi

“Ankara’yı Türkiye için ölçü olarak kabul ediyorum. Çünkü tüm seçimlerde Ak Parti’nin oyları, Ankara’nın oyları ne çıkarsa ya bir rakam aşağı ya yukarı çıkar. Ben anketimi yaptırdım Ankara’da. Şerefimi temin ederek söylüyorum, Ankara’da kararsızlar dağıldıktan sonra yüzde 55 ‘evet’. Yüzde 44 küsür de ‘hayır’ var. Demek ki Türkiye ortalaması bu olur. Türkiye genelinde 57-58 arasında çıkacağını düşünüyorum.”

YORUMLAR - 22 YORUM
 1. Yüksek kavuk dedi ki:

  Burası haylice CHP ve hayır sempatizanları dolmuş. Ağlasanızda sızlasanızda referandum sonucu EVET çıkacak.Şimdi mutlu gözükmeye çalıştığınız ama içten içe kendinizi yiyip bitirdiğiniz bu ruh halinizle arkanıza yaslanın ve evet zaferinin çıkacağı ânı bekleyin.Ama hiç ses çıkarmayın acıtır. Biz alıştık artık sizin bu acınası halinize?

 2. hüseyin dedi ki:

  sonsuza kadar evet bırdaha yanlış yapan hapı yuttu yenı secılenı ilk icraatı kayp edeni once ustu acık otele postalar idamda geliyo senmin okayp eden

 3. Deniz yunus dedi ki:

  Hayir hayir hayir hayir olmaz istmiyorum

 4. ankaralım dedi ki:

  adam haklı beyler dağılın

 5. GÖRKEM DENİZ dedi ki:

  O KADAR DÖNME DOLABI BEN ÇEVİREBİLSEM,BUGÜN BENDE KRALDAN DAHA KRALDIM.HİLE,HURDA,DALAVERE İNANAN İNSANLARA GÖRE DEĞİL,ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIZ ÇÜNKÜ.BİLMEMM ANLATABİLDİMMİ,ONUN İÇİN,ALLAH VE RESUL AŞKI İÇİN HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR..

 6. AVD dedi ki:

  HAMAMCIDAN ŞAHİT İSTEMİŞLER,KÜLHACIYI GÖSTERMİŞ…

 7. bir oy sahibi dedi ki:

  Akp 14 yıldır bu sistemle harika işler çıkardı.
  Bu kadar harika işler cikabiliyorsa kalsın bu parlamenter sistem.
  Yanlış ANLAMAYIN. Akp başkanlık sisteminde master yapmış falan değil.
  Herkes yeni bir sistem deneme hevesinde ve ne hikmet ki herkes bu sisteme acemi. Milletin oyuna güvenen bir hükümet var ama normal seçim istemiyor aklım almıyor
  :(( inşallah düzelir

  1. Sıtkı dedi ki:

   Hükümet düşündüğün kadar dürüst değil.

   1. EVET.? EVET.? EVET dedi ki:

    Hiç yoktan sizden durust

  2. başka bir oy sahibi dedi ki:

   Parlementer sistemle yaptığı şeylerden övünüyorsun demek ki doğru kullanılınca yapıla biliyor yanlış olan sistem değil insanlar.Son iki yıldır şuan evet dememizi istediği sistemi kullanıyor.Son iki yılda işsizlik ve enflasyon artı .Yatırımcı oranı %50 düştü.Dış politika çöktü.İç hukuka güven kalmadı.Tanıdık olmadan kimse işini yaptıramaz hale geldi. En önemlisi müslümanım diyen adamlar insanların haklarını hunharca yemeye başladı.

 8. Halkiz biz! dedi ki:

  Ulkenin selameti ve milletin gelecegi icin
  Refah ve adil bir yonetim anlayisi icin
  Ogula dayiya damada! Degil de
  Hakedene bakanlik verilmesi icin
  Gemiciklerle, bankadaki, ayakkabi kutusundaki paralara, iftiralara, yolsuzluklara, yoksulluklara, peskescilige, uckagitciliga, secimlerde hilecilihe karsi; Din’den dem vurup Müslumanligin M’sine bile layik olamayanlara karsi durmak
  Icin…
  Icinde Allah korkusu bulunan aklina ve vicdanina kulak veren herkes hayir der HAYIR HAYIR HAYIR
  2009’a kadar akp’ye oy verdim
  Ama artik yeter yeterr! Oy veren ellerim kirilsaydi da bunlara gecit vermeseydim.. Yuzbin oyum olsun Yuzbini de HAYIR HAYIR HAYIR.!

 9. bursa16 dedi ki:

  evet evet evet

  1. Sıtkı dedi ki:

   Artık haz alıyorsunuz bakıyorum.

 10. GÖRKEM DENİZ dedi ki:

  BİZ BU ANKETLERİ YANİ AROBİKLERİ ÇOK GÖRDUK BUNLAR SAYESİNDE.SİZİN SADECE ALLAH BİR DEDİĞİNİZE İNANIRIZ ARTIK.

  1. ghgh dedi ki:

   evet haklisin cok gördük ve her seferindede ak parti anketleri 14 yildir dogru cikiyor

 11. evet dedi ki:

  Sende vicdanları vardı biz niye goremedik

 12. Müdafai Hukuk dedi ki:

  Ben Ankaralıyım kimede sorsam seni sevmez ama ne hikmetse genede bir şekilde çıkarsın genel seçimlerde Mansur Yavaş öndeyken biraz farkla son Yenimahallede yani Chp nin kalesinde oylar sayılırken elektrikker kesildi sonra ne yaptınız ne ettiniz sandıktan kendinizi çıkardınız Yalanmı? Allah görür merak etmeyin onun tokadıda büyük olur bu dünyada olmadı öbür dünyada.Bu ankette faso fisodur muhakkak Akp bölgesinde 50 100 kişiye sormuşsunuzdur o sonuç çıkmıştırki şuda var senin bölgelerinde bile Hayırların bayağı fazla olduğu aşikar !!! Benim vicdani oyum HAYIR olacak.

  1. RTE dedi ki:

   Haha gorecez siz yalan söylemeye devam edin -EVET-

   1. Müdafa-i Hukuk dedi ki:

    Yalansa istediğin kadar küfür et Eğer ben haklıysam bir okadar ben edeyim varmısın Yalan değil araştır ben iftira etmem ben Akp li değilim iftira yalan sizin işiniz.

  2. ghgh dedi ki:

   eeee normal senin cevren hep chp ci odugu icin kime sorarsan gökceki sevmezler tabi. Orda burda txide otobusde birde tanimadiklarina sorda görelim. kim seviyor kim sevmiyor.

  3. Kamilleventkirli dedi ki:

   Elektrikler kesildiğinde diger sandık görevlilerinin gözleri kormuydu

  4. Milli durus EVET dedi ki:

   Sana oyununu sorduk, Hollanda Almanya’da senin kafada