Bugün Seçim Olsa

09.05.2015
9.087
A+
A-


Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz?

Genel seçimlerin yaklaşması ve seçimler için en önemli belgelerin ise tabi ki anketler olmasından dolayı, özellikle seçim anketi şirketlerinin yanı sıra, medya kuruluşları, parti anket birimleri ve tabi ki tarafsız internet siteleri üzerinden seçime dair tüm anket sonuçlarını bulmanız mümkün olacaktır.

Bugün Seçim Olsa

İnterneti kullanarak genel seçim anketleri üzerinden partinizi desteklemek, milletvekili adaylarına oyunuzu vermek, seçim programlarını takip etmek, partilerin mitinglerde ki konuşmalarına, önemli başlıklarına ulaşmak, oldukça kolay olduğu gibi, çok gerekli olmaktadır.

Çünkü bu sitelerde ki tüm bilgilerin tarafsız olmasından dolayı, sizin için seçim anketleri üzerinden, seçimler ile ilgili bilgiler almanız ve seçimlere yönelik tüm çalışmaları görebilmeniz daha iyi olacaktır.

Genel Seçim Anketleri

Genel seçim anketleri bir çok özel şirket tarafından da internet üzerinden seçmenlere sunuluyor olmasından dolayı, sizlerde hem sitelerin yapmış oldukları anketler üzerinden ve hemde özel anket şirketlerinin hazırlamış oldukları seçim anketi sayesinde, partilerin oy oranlarını görebilirsiniz.

Sitelerin en önemli özelliği ise seçimlerde il il anketleri sizlere sunmasıdır. Çünkü partiler kendi yapmış oldukları anketleri seçmenleri ile paylaşmazken, özel şirketler parti durumlarını sizlere sunmaktadır. Ancak internet siteleri sizlere il il seçim anketi yapıyor olmaları nedeni ile bu tarz sitelerden en doğru seçim sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

[poll id=”16″]

Seçim anketi için herhangi bir parti’yi destekleyerek, seçim anketlerine katılım gösterebilirsiniz.

YORUMLAR - 15 YORUM
 1. KARA MELEK dedi ki:

  CHP YONETİMİ (HDPPKK FOTO ) ERMENİ YAHUDİ VE HİRİSTİYAN LOBİLERİNİN HİZMETİ TECİL ETTİ. BİR ALEVİ COCUGU OLAN KİLİCTAROGLU ABİSİNİ BİLE GOZUNU KİRPMADAN YANİ BAYKAL GİBİ CUMHURİYETCİ ALEVİLERİDE SİNDİRDİ SİZ HALEN DEVAM EDİN CHP YONETİMİNE OY VERMEYE. ATATURK KABRİNDE TERS DONMUSTUR.. HER SEYİ DUSUNURDUMDE CHP NİN CUMHURİYETİ KATLETMESİNİ ASLA DUSUNEMEZDİM. NEDENİ İSE GERCEK ALEVİ CUMHURİYETCİLER CHP YONETİMİNDEN TEK TEK DUSURULUYOR. GOZUNUZU ACİP CHP YONETİMİNE BAKİN BE YAHU. BİRTEK BENMİ GORUYOM BUNU.

 2. Tacettin M dedi ki:

  Çare CHP

 3. sinan s dedi ki:

  tabiki dürüst parti chp oylar chp ye

 4. Azat dedi ki:

  Sonuna kadar hdp dünya lideri selhatin demirtaş ✌✌✌

  1. KARA MELEK dedi ki:

   ???????EVET EVET SELAHATTİN DEMİRTASİ TAHTALİ KOYUN DUNYA LİDERİ YAPCAGİZ.
   ??????? ABİSİNİDE TAHTALİ KOYE MUHTAR YAPCAGİZ.
   ??????? KİLİCTAROGLU OGLU VE SELAHATTİNİN SAZ ARKADASLARİNİDA TAHTALİ KOYE MUHTAR AZASİ YAPCAGİZ. BİRAZDA ORAYİ KARİSTİRİRLAR. ORA BURAYA BENZERMİ BİLMEM.???????
   TURKİYENİN KAHRAMAN SEHİTLERİ ORDA BEKLİYOR… ????

  2. VATAN SEVER dedi ki:

   ABD VE BATİLİ GUCLERİN OYUNCAGİ SAZCİ VATAN HAİNİ SELATTİN DEMİRTAS, KENDİ VATANİNDA DEDELERİNİN RUHU SİZLİYOR. BU ADAMİ KAYİRAN KİSİLERE SOYLUYOM. DEDELERİNİN ATALARİNİN MEZARİNA GETSİN DUA EDİP VE BİRDAHA DUSUNSUN. MESHEBİ NE OLURSA OLSUN SUNNİ. ALEVİ, HİRİSTİYAN, YAHUDİ VE ERMENİ BU VATAN HAİNLERİNİN ARKALAMAYİN. DOGRU YOLU GOSTERİN ONLARA.

 5. hakan ö dedi ki:

  Ben mhp li arkadaşlara soruyorum yarın seçim olsa mhp ye verirsiniz peki BAHÇELİ gibi bir lider ister misin elini kalbine koy bi daha düşün (ülkücülerden cevap bekliyorum)

  1. Mehmet dedi ki:

   Bahçeli olduğu mittetce hep chp ye vereceğim

 6. misafir 2 dedi ki:

  akp son 2 günü

  1. misafir dedi ki:

   yaşım 65 hep mhpye oy verdim. bahçelini olduğu yerde yokum tepki olarak chpye verecğim

  2. Mustafa curuk dedi ki:

   Akparii çok iyidir

  3. AKP Lİ dedi ki:

   Çok mu aciyor.

 7. misafir dedi ki:

  Akp köylüyü bitirdi, esnaefı bitirdi , memuru ve emekliyi linç etti. daha nelerini anlataleım, gözü kör olmayan aklı yerinde oelan bunları fart etmeli.

  1. oğuzhan dedi ki:

   3.köprüyü yaptı 81 ilin 47 tanesine havaalanı yaptı hastaneler yaptı okullar yaptı yollar yaptı lan kendi ucagımızı kendi silahımızı yaptık TÜRKİYE artık eski türkiye değil kime vercen oyunu ssk yı batıran chp yemi terörün siyasi partisi hdp yemi ülkeyi türkü kürdü büldürmeye calışan mhp yemi hee gerizekakı allah senin gibi düşünenlerin belasını versin amin

 8. Hıdır Emin dedi ki:

  CHP 4.000 inci oy benim