Destici, Seçim Anketlerine Sert Çıktı

28.05.2015
1.479
A+
A-


Eski BBP Genel Başkanı ve Saadet Partisi Ankara milletvekili adayı Mustafa Destici, “Miting alanlarımız hem hıncahınç doluyor hem de büyük bir coşku ve heyecanla bu mitinglere devam ediyoruz” dedi.

Destici, BBP Genel Merkezinde düzenlediği basın toplantısında, 7 Haziran seçimine 10 gün kaldığını anımsatarak, Saadet Partisi çatısı altında gerçekleştirdikleri “Milli ittifak” ile bugüne kadar müthiş bir uyum sağlandığını belirtti.

Destici, Seçim Anketlerine Sert Çıktı

Seçimin neticesinin de bu uyumlu çalışmanın verimi olarak karşılarına çıkması temennisinde bulunan Destici, en heyecanlı, en coşkulu mitinglerin “Milli İttifak”la yapıldığını kaydetti.

“Milli İttifak”ın iktidar partisi ve iktidar çevrelerini rahatsız ettiğini iddia eden Mustafa Destici, “Bizim gerçekleştirdiğimiz miting alanları, müthiş bir şekilde polis tarafından kordona alınıyor. İçeriye girenlerin tamamı kameraya kaydediliyor. Bununla da yetinilmiyor pankartlara müdahale ediliyor. Müthiş bir sindirme ve baskı söz konusu. Buna rağmen miting alanlarımız hem hıncahınç doluyor hem de büyük bir coşku ve heyecanla bu mitinglere devam ediyoruz” diye konuştu.

Destici, seçmenin asla manipülasyonlara gelmemesini, piyasadaki anket firmalarının açıkladığı sonuçlara itibar etmemesini istedi.

YORUMLAR - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.