DHA’dan Şok Tweet! HDP’ye Oy İstedi

07.06.2015
1.399
A+
A-


Doğan Grubu’nun haber ajansı DHA’nın resmi twitter hesabı olduğu belirtilen “DHAinternet” adlı hesaptan, yarın yapılacak seçimler için şoke eden bir tweet paylaşıldı.

Hesapta, “Diktatörden hesap sormak için oyunuzu HDP’ye verin” mesajı paylaşıldı.

Bu arada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanlarından AK Parti Milletvekili Aydın Ünal, seçimler sonrası Doğan medyasından hesap soracaklarını söyledi.

DHA'dan Şok Tweet! HDP'ye Oy İstedi

DHA’nın resmi twitter adresinden paylaşılan bir mesaj ortalığı karıştırdı. Doğan Haber Ajansı’nın resmi twitter adresi olduğu belirtilen DHAinternet adlı hesaptan saat 21.50 sularında bir mesaj paylaşıldı.

SOSYAL MEDYA KARIŞTI

Kısa sürede binlerce kullanıcı tarafından paylaşılan mesajda “Diktatörden hesap sormak için oyunuzu HDP’ye verin” ifadesi kullanıldı.

DHA’DAN AÇIKLAMA: HACKLENDİK

Bu arada DHAinternet adlı twitter hesabından paylaşılan “diktatör” tweetinin ardından DHA’dan açıklama geldi. Açıklamada “Resmi Twitter adresimiz olan @dhainternet hesabı hacklenmiştir. Kontrolümüz dışında atılan mesajlara itibar edilmemesini rica ederiz” denildi.

AYDIN ÜNAL: MÜTAREKE ARTIĞI DOĞAN MEDYASI

Paylaşılan “diktatör” mesajına bir tepki de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanlarından AK Parti Milletvekili Adayı Aydın Ünal’dan geldi. Ünal, resmi twitter adresinden yaptığı açıklamada Doğan Medyası için “mütakere artığı” nitelemesinde bulunarak “Hiç merak etmeyin: Yarın akşamdan itibaren bu mütareke artığı Doğan medyasından hesap soracağız.” mesajını paylaştı.

YORUMLAR - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.