Erken Seçimde Muhalefetin Adayı Kim Olacak?

26.04.2018
565
A+
A-


Türkiye erken seçime gidiyor. 24 Haziran’da yapılacak olan Erken Seçim’de Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İyi Parti genel başkanı Meral Akşener dışında henüz resmi bir aday bulunmuyor. Muhalefet arasında bazı isimler bireysel olarak adaylığını açıklasa da, CHP’nin henüz resmi bir adayı yok.

Dün Abdullah Gül ile görüşen ve Saadet’in cumhurbaşkanı adayı olması için Gül’ü ikna edemeyen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, saat 15.30’da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret etti. Akşener ile Karamollaoğlu arasındaki görüşme 17 dakika sürdü.

Erken Seçimde Muhalefetin Adayı Kim Olacak?

Meral Akşener ile yapılan görüşmenin ardından gazetecilerin, açıklama yapıp yapmayacağına yönelik sorusu üzerine Karamollaoğlu, “Kısa görüşmelerin açıklaması olmaz. Doğru, gerçekten trafik yoğun. Allah yardım etsin. Bunların hepsi zaman içerisinde ortaya çıkacak” dedi.

Kılıçdaroğlu – Karamollaoğlu Görüşmesi

Karamollaoğlu daha sonra CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Kısa süren görüşmenin ardından açıklama yapan Karamollaoğlu, “Görüşmeler yoğun ama trafik sıkışıklığı yok. 1-2 güne netleşecek” dedi.

YORUMLAR - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.