Gezici Araştırma Şirketi Saldırıya Uğramaya Devam Ediyor

12.03.2015
2.493
A+
A-


Gezici Araştırma Şirketi’nin sahibi Murat Gezici bir anket açıkladı, başına gelmeyen kalmadı. Önce mali polis tarafından şirketi teftiş edildi. Bu defa da evinin önünde 3 kişinin saldırısına uğradı.

Ak Parti’nin oy oranını yüzde 39 olarak açıklayan Gezici Araştırma Şirketi’ne baskın ve teftişten sonra ölüm tehditleri de gelmeye başlamış. Şirketin Sahibi Murat Gezici, “Bu sonuç seni yolun sonuna getirecek’ mesajları geldi, yargıya intikal ettirdim” dedi. Murat Gezici, oturduğu apartman girişinde 3 kişinin saldırısına uğradığını aralarında itişme olduğunu ve olaya ilişkin görüntü kayıtlarını da yargıya teslim ettiğini açıkladı.

Gezici Araştırma Şirketi Saldırıya Uğramaya Devam Ediyor

“ÖLÜM TEHDİDİ ALIYORUM”

Gezici, bir süredir twitter ve facebook üzerinden tehdit dolu mesajlar aldığını açıkladı. Bazı mesajların açık ölüm tehdidi olduğunu söyleyen Gezici, “Avukatımla konuştum, mesajları yargıya intikal ettirdik. Mesajlarda ‘anket sonucu seni de yolun sonuna getirecek’ gibi ifadeler var. Çok da detaya girmek istemiyorum” dedi.

Gezici Araştırma, şu anda yeni bir anket çalışması yürütüyor. Araştırma sonuçlarının 10 ila 15 gün içinde ellerinde olacağını belirten Murat Gezici, yeni anketi de kamuoyuyla paylaşacaklarını sözlerine ekledi.

YORUMLAR - 2 YORUM
  1. haci ozmus dedi ki:

    birileri bu rezalete dur demeli murat geziciler olmali hdp bunlara dur diyecek yetet artik bu talan ve soygun

  2. gürcan kara dedi ki:

    TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN murat gezici gibi cesur insanlara ihtiyacı var.