GEZİCİ’nin Son Seçim Anketi SonuçlarıAK Parti, 7 Haziran’da aldığı yüzde 40.66’lık oy oranından yüzde 1.66 puan kaybederek yüzde 38.9’a geriliyor.

CHP,  oyunu yüzde 2.67 artırarak 27.8’e,

MHP, yüzde 0.15 puan artışla 16.45’e,

HDP’de 0.54 puanla oyunu yüzde 13.5’a çıkarıyor.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
YORUMLAR - 2 YORUM
  1. Sivasli Ahmet dedi ki:

    size gore oyle. Allah biliyor gercekleri, insALLAH da gosterecek gormek istemeyen siz gibilere. ornek verdigin kisiden nasil biri oldugunuz belli zaten baska bir sey demeye gerek yok…

    bir gurbetci.

  2. aziz şenci dedi ki:

    % 90 türk olan bu millet 1 kasım seçimlerinde ya kendini aziz nesinin dediği gibi aptallığını kabul edip akp.ye verecek yada chp veya mhp. tek başına iktidara getirecek. olmadı iki partiye koalisyon kuracak ve anayasayıo değitirecek çogunluğu verecek. vermez ise doğu ve güney doğuda kürdüstan, doğu karadenizde rum pontus devleti ve eğeyi de yunanlılara vermeye hazır olsunlar. millete hayırlı olsun. Bu ülkeyi kurtarmak için bir atatürk gibi adam gelmez. çünkü baştakilerin hepsi devleti değil kesesini düşünüyor. bunlar benim kişisel görüşümdür. açılımda da bir görüşümü yazmıştım. seçimden sonra şehit haberleri gelecek pkk. ve uzantıları daha azacak demiştim. görüşlerim doğru çıktı. çünkü devlet yönetimine çıkar meselesi karışmıştır. şayet halkımız bu çıkarcı gruplara ders vermez ise yine olan kendilerine olur. çünkü bu güne kadar siyasilerin hiç birine bir şey olmamıştır.