İstanbul 2015 Genel Seçim Anketleri

04.05.2015
1.942
A+
A-


İstanbul 2015 Seçimleri

Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul, her dönem partiler için en önemli şehir olmaktadır. Çünkü ülkemizin seçmenlerinin %10’lık kısmının İstanbul’da bulunuyor olmasından dolayı, partilerin İstanbul’da ki çalışmaları oldukça yoğun olmaktadır.

Seçim anketleri şirketlerinin de yoğunluklarını öncelikli olarak büyük şehirlere veriyor olmalarından dolayı, seçimleri yakından takip etmek için, İstanbul genel seçimleri ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz.İstanbul 2015 Genel Seçim Anketleri

Bunun yanında bir çok şehirde genel seçim anketleri yapan medya kuruluşları ve sitemizden güncel ve tarafsız seçim anketleri ile sizlerde yaşamış olduğunuz şehirde ki partilere oy kullanabilirsiniz. Ayrıca milletvekili adayları listesi ile partilerin çalışmaları ve seçim programlarını da siteden takip edebileceksiniz.

7 Haziran Genel Seçimleri

7 Haziran genel seçimleri ile ilgili tüm haberleri ve genel seçim anketleri ile desteklemiş olduğunuz partinin gidişatını görmek çok kolay olmaktadır. Çünkü yapılan bu anketler özellikle partiler için çok önemli olduğu gibi, seçmenler için de oldukça büyük önem arz etmektedir.

Yapılan anketlere göre bir çok kişinin oy vereceği partiyi bulmaları da mümkün olduğu gibi, ayrıca milletvekili seçimleri çalışmalarının tamamını da adaylara göre takip edebilmeleri de internet sayesinde mümkün olmaktadır.

Bu nedenle sizlerde 2015 genel seçimleri için İstanbul seçim anketleri veya partilerin genel seçim anketleri sonuçları için, sitemizi tercih edebilir ve en doğru sonuçlara sizlerde ulaşarak, seçime doğru bir şekilde yön verebilirsiniz.

[poll id=”44″]

YORUMLAR - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.