Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Selim Kaya – selimkaya@sonsecimanketi.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Yusuf Aydın – yusufa@sonsecimanketi.com

EDİTÖRLER

Caner Köse – canerkose@sonsecimanketi.com

Tolga Ertaş – tolgaertas@sonsecimanketi.com

HUKUK DANIŞMANI

Av. Giray Çapacı – capacigiray@sonsecimanketi.com

HALKLA İLİŞKİLER

Gonca Köse – goncakose@sonsecimanketi.com

REKLAM MÜDÜRÜ

Tuba Karakuş – tubakarakus@sonsecimanketi.com


GİZLİLİK POLİTİKASI

Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Sonsecimanketi.com yazıların sorumluluğunu almaz.

DIŞ BAĞLANTILAR

Sitemizden ulaşacağınız dış bağlantılar, sitemizin sorumluluğunda değildir. Eğer sonsecimanketi.com içeriklerinde, kullanıcılar tarafından yasalara aykırı bir sayfaya bağlantı verilmişse, lütfen gerekli işlemlerin yapılabilmesi için iletişim formu vasıtasıyla bize bildirimde bulununuz.

HUKUKA AYKIRILIK BİLDİRİMİ

Sonsecimanketi.com; hukuka, yasaya, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize ya da yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@sonsecimanketi.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

İLETİŞİM

bilgi@sonsecimanketi.com

İsim (gerekli)

E-mail (gerekli)

Konu

İleti