Mehmet Özhaseki’den Anket Açıklaması!

28.03.2019
321
A+
A-


AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, anket sonuçlarına ilişkin olarak ” 200 bin lira verin istediğiniz sonucu ortaya çıkarsınlar” dedi.

AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Özhaseki, seçime günler kala gündemi değerlendirdi.

Mehmet Özhaseki'den Anket Açıklaması!

Son günlerin en tartışmalı konusu olan anketlere de değinen Özhaseki, iki tür anketin olduğunu söyledi. Bazılarının yönlendirme, maniple etmek için yapıldığını belirten Mehmet Özhaseki “Bazıları ise gerçeklere yakın anketler. 200 bin lira verin istediğiniz sonucu ortaya çıkarsınlar” dedi.

CHP’nin manipülasyon yaptığını dile getiren Özhaseki, şu ifadeleri kullandı: “Bir de uzmanlar var. Bu işi bilenler var. Bunu alıyorsunuz inceliyorsunuz, eksik kalınan noktalarda neden eksik kalındığı noktasında çalışmalar yapıyorsunuz. CHP, biz öndeyiz. Kazandık. Aldık. Götürüyoruz” diyorlar. Seçimden sonrada “Oylarımız çalındı” deyip, YSK’ya çamur atıyorlar. Bu kadar yalan olur mu?

Anketler bizden yana

Yaptırdıkları anket sonuçlarını da hatırlatan Özhaseki önde olduklarını belirtti. Son ana kadar sahada olacaklarını vurgulayan Özhaseki “Kendimizi, bilgimizi, tecrübemizi ve projelerimizi anlatmaya devam edeceğiz. İnşallah büyük bir zafer kazanacağız.” dedi.

YORUMLAR - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.