Mhp Seçim Çalıştayı Düzenledi

15.04.2015
1.366
A+
A-


Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanlığı, 2 gün sürecek seçim çalıştayı düzenledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Çanakkale İl Başkanlığı, 2 gün sürecek seçim çalıştayı düzenledi. İl ve İlçe teşkilatlarının katıldığı çalıştayda, 7 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalar masaya yatırıldı.

Güzelyalı Kale Resort Otelde düzenlenen çalıştaya, Milletvekili adayları, İl ve İlçe yöneticileri, MHP’li ilçe ve belde belediye başkanları, İl Genel meclisi üyeleri ile seçim koordinasyon kurulu üyeleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasıyla başlayan çalıştayın açılış konuşmasını yapan MHP İl Başkanı İsmet Balkan, “Çok önemli günlerin arifesindeyiz. Bugün burada bu çalıştayı düzenledik çünkü en çok oyu alabilmemiz için belirli çalışma metotlarına ihtiyaç var. Bu metotları belirlemek, bu günden sonra hiçbir boşluk bırakmamak için sistemli bir çalışmaya ihtiyacımız var. MHP Çanakkale İl Teşkilatı olarak, bugüne kadar geldiğimiz noktada takdir ediliyorsak, bunu bugüne kadar birlikte yaptığımız çalışmaya borçluyuz. Bundan sonra daha iyi çalışmalar yapmamız lazım. Bugün burada bunun startını veriyoruz. Çanakkale’de biz şunu gayet iyi biliyoruz; Çanakkale’de başarılı olmak, birinci parti olmak mümkün. Bunu belki bugüne kadar sadece biz arzu ediyorduk ama bugün geldiğimiz noktada artık Çanakkale “Siz birinci parti olabilirsiniz” diyor. Fakat bu başarı tesadüf değildir. Bu başarı için birlik beraberlik içerisinde, sistemli bir çalışma gerekiyor. Bunu yapacağımızdan da hiçbir şüphemiz yok. Biz seçimlerden birinci parti olarak çıkacağımıza inanıyoruz. Buna çok ihtiyacımız var. Buna bizim olduğu kadar milletimizin de ihtiyacı var. En başta milletimize hizmet etmek, iktidar olmak istiyoruz. Milletimizin çektiği çilelere son vermek istiyoruz. Bunu değiştirecek kadrolar buradadır” dedi.

Balkan’ın ardından, Milletvekili adayları da katılımcıları selamladı. Ardından, 7 Haziran seçimlerine yönelik çalışma metotları masaya yatırıldı. MHP’nin çalıştayı 2 gün sürecek.

Kaynak: İHA

YORUMLAR - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.