Optimar’ın “Bugün Seçim Olsa” AnketiOptimar Başkanı, “Yeni anayasa konusunda da kamuoyunun zihni çok net yüzde 60’ların üzerine çıkmış olan bir beklentinin önünde durmak mümkün değil” dedi.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
YORUMLAR - 3 YORUM
  1. HASAN TAHSIN dedi ki:

    ABD BAŞKANLIK SİSTEMİYLE ÇOK FARKLI Bİ SİSTEM BU ORTADOĞU DEVLET BAŞKANLARINA BİR DE MEŞRUTİ MONARŞİ DÖNEMİNDEKİ OSMANLI DEVLET SİSTEMİNE BENZİYOR OSMANLIYI EN ÇOK KARIŞTIRAN VE BÖLEN YÖNETİM SİSTEMİ ŞİMDİ TÜRKİYE BUNU KABUL ETMEZ !HAYIR

  2. melis dedi ki:

    rejim değiştirici bir hareket olarak gördüğümden hayir diyecegim ..parti secimi degil vatan millet geleceği soz konusudur..

  3. Serhat dedi ki:

    Kardeşim başını çevir cumhurbaşkanından, iki saniye ülkene bak,salatalık domates fiyatları uçmuş,ülke hain dolmuş,suriyeliler keyif çatarken suriyede evlatlarımız ölüyorlar,işsizlik tavan yapmış,altın ve dolar rekor kırmış,insanlar çalışıyor çalışıyor ama ellerinde bir şey kalmıyor,sadece dolandırıcılar kazanıyor.Çocuk istismarları diye birşey çıktı bi de,kadına şiddet arttı ben kimseden korkmuyorum bunları televizyondan değil ülkemden görüyorum. Hükümet de Cumhurbaşkanı da sadece seçimle uğraşıyor. Ben HAYIR diyeceğim önce bu sorunları düzeltsin sonra istesin.