RADAR’ın Seçimlere 3 Gün Kala Son Anketi Açıklandı

28.10.2015
9.759
A+
A-


1 Kasım 2015 Genel Seçimlerine 3 gün kala araştırma şirketleri, anketlerine hız verdi. Son seçim anketini yayınlayan RADAR Araştırma Şirketi, çarpıcı sonuçlar ortaya koydu.

YSK’nın açıkladığı seçim yasakları nedeniyle partilerin isimlerini vermeyen araştırma şirketi’nin sonuçlarında hangi parti’nin yüzde kaç oy aldığı açıklandı. Alınan oylar neticesinde milletvekili sayılarının da belirlendiği anket sonuçlarını sizler için yayınlıyoruz.

İşte RADAR’ın son seçim anketi:

RADAR'ın Seçimlere 3 Gün Kala Son Anketi Açıklandı

radar-anketi-2

ETİKETLER:
YORUMLAR - 55 YORUM
 1. misafir dedi ki:

  Chp hdp dıyorum

 2. KONUK dedi ki:

  Bu ülke için zamanında Türkü, Kürdü, Çerkezi, Pomakı, Göçmeni, Boşnağı herkes canla başla savaştı..
  Şimdi birileri çıkmış ayırmak başka bayrak altında devlet kurmak istiyor…Lütfen aklınızı başınıza alın.. Barış deyip evinde uyuyan polisi öldüren, vekili ise ” Kalaşnikofları size doğrultmasını biliriz” diyen terör örgütü partisine oy vermeyin… Kime oy verirseniz verin ama terör örgütü partisine oy vermeyin.. Ne olur…

 3. giray dedi ki:

  Mustafa Kemal’in askerleriyiz

  1. Venüs dedi ki:

   Aynen

 4. isimsiz dedi ki:

  yok öyle bir şey. tc tarihinde en kötü dönemi yaşıyoruz. ekonomi zenginlere var. vergi ise fakirlere var. biraz araştırın, krizdeki yunanistanda emekli maaşı ne kadar. ispanyada ne kadar. türkiyede asgari ücret ne kadar. ev kirası ne kadar.okullar hastaneler paralıya döndü. uyuyun koyun sürüleri.

  1. misafir dedi ki:

   Helal olsun kardeş

   1. Fearless dedi ki:

    Yunanistanin iki yakasinin biraraya gelememesi halkinin refah yasam stiline alismis olmasindandir.. Verilen hak malesef kolay geri alinamiyor.. Ama cep delik cepken delik oldugu surece yunanistan dar bogazdan cikamaz.. Yunanistan ibretlik bir ornektir.. Kaynaksiz her odeme fitil fitil cikar..

 5. AK Genç dedi ki:

  Sürekli yok çaldı yok ülkeyi sattı millet artık sizin yalanlarınıza inanmıyor. Adamlar sözde çalıyormuş çalsaydı şu an ekonomimiz bu kadar iyi olur muydu? memur maaslarını ödeyemeyen bir türkiyeden nerelere geldik. ee zamanında mhp çalmıyordu ama ülkenin borçları hadsafadaydı. Biraz gerçekleri görün geçmişinizi iyi okuyun. Hdp’ye oy verip ülkeyi terore mi teslim edelim? mhp ye oy verip ülkenin 10 yılda yaptığı birikimi yerle bir mi edelim? ya da chp ye oy verip yasaklar ülkesine mi kavuşalım(!) Arkadaşlar özgürlüklerinizin refah seviyenizin farkına varın artık. Bu ülke için en hayırlı seçim Ak Parti Hükümeti. Tek başına iş başına!!!!

  1. isimsiz dedi ki:

   Evet uyu koyun uyu

   1. Türkiye dedi ki:

    Gerçeği görmeyen geleceği hiç göremez

 6. zekai dedi ki:

  Bu zihniyet vatan sevgisi olmayan.kor olanlar tarihtede vardi.hep varda olacak.allahtan tayyip geldide.turkiye 35 yil sicradi.hey genler ananiza babaniza sorun.15yul onceki halimizi.rakamlara bakin onun bunun lafina degil.haa. eksileri varmi! Var bundan cok hangi partide bu kadar arti var.baska altarnatifimiz varmi.tayyipten baska.valla yok billa yok…

 7. Seçmen dedi ki:

  Oyunu yükseltmek için kendi mitinginde bomba patlatıp sonra da inadına barış deyip seni salak yerine koyanlara oy verme !!! 13 senedir bu ülke için çalışıp didinen adamlara oy ver !

 8. Misafir dedi ki:

  Evettt tek basina is basina

 9. dursun gümes dedi ki:

  tek basina iktidar olmayan bir parti türkiyeye gelecek vade demez onun icindirki eski bir mhp li olarak akp diyorum son bir sans daha

  1. Mehmet Yaşar dedi ki:

   Ben MHP liyim ve sapına kadarda milliyetci ülkücüyüm ama bu mesele başka ülkesini seven önce vatan diyen biri olarak bu seçimde oyum AKP ye. Ülkemizin tepesinde uçuşan akbabaları görmüyorsanız daha ne diyeyim. Bunların tek korktuğu partide AKP olduğu için bütün oykullanacaklara iyi düşünün derim. Nacizane.

 10. şevval dedi ki:

  bizim bazı insanlarımız müslüman gibi görünüp kafir gibi yaşadığından malesef uyanamaz dostum.

 11. Abdurrahman dedi ki:

  Kotu politikalariyla, ulkenin ekonomik ve teror olarak bu kotu durumlara dusmesinin bir numarali sebebi olan AKP’ye oy yok!

  1. vera dedi ki:

   cok iyi biliyorsan sen yönetsene

 12. Abdurrahman dedi ki:

  Ekonomik ve teror olarak ulkenin bu kotu durumlara dusmesinin bir numarali sebebi oy AKP’ye oy verme!

 13. misafir dedi ki:

  Tek bAŞINA İKTİTAR OLUP PARA ÇALICAKSINIZ HE SENI HINZIR SENİ

 14. Kemal dedi ki:

  Bizi zora sokanlara,teröre bulaştıranlara,adaleti allak bullak edenlere,ecdadımızın kanıyla kazanılmış kıymetli toprağımızın bir kısmını yabancılara satanlara,basın-yayın ve fikir özgürlüğünü kısıtlı kılanlara,hırsızlık,yolsuzluk yapıp bizden alınan vergileri ceplerine aktaranlara,üniversiteli gençlerimizi işsiz bırakanlara,bizm evlatlarımız boş ve muhtaç iken ülkeye milyonlarca mülteci alıp ülkeyi daha zora sokanlara oyunuzu verip lütfen onların suçlarına iştirak etmeyin.Yolunuz açık ve talihiniz bol olsun,seçim hepimiz için hayırlısı ne ise o olsun.

 15. ahmet dedi ki:

  Türkiye’yemize sahip çık. Çocuklarımızın geleceğine sahip çık. İstikrarımıza, güvenliğimize, kardeşliğimize ve Türkiye’nin büyük hedeflere doğru yürüyüşüne göz dikenlere fırsat verme. Kardeş kavgası çıkarmaktan, terörden, yoksulluktan, ikna odalarından, darbecilikten ve ekonomik krizler çıkarmaktan başka bir meziyetleri olmayanlara prim verme. Tek Başına İş Başına Haydi Türkiye