Son yapılan seçim anketleri: Adil Gür, ANAR, SONAR, DENGE, ORC, GEZİCİ…

Son yapılan seçim anketleri: Adil Gür, ANAR, SONAR, DENGE, ORC, GEZİCİ…

Araştırma Şirketleri tarafından yapılan Güncel Seçim Anketleri

Yaklaşan seçimler için güncel son seçimler ile sizlerde partilerin oy oranlarını görebilirsiniz. Özellikle günümüzde teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak istediğimiz gibi partilerin oy oranlarını en kısa sürelerde internet üzerinden öğrenebilmemiz mümkün olmaktadır. Tabi ki bu oylamaların gerçek internet kullanıcıları tarafından oluşturulmasından dolayı, burada kullanılan oylar sayesinde, hangi partinin ne kadar oy alacağı, tahmini olarak belirlenebilmektedir.

Son yapılan seçim anketleri: Adil Gür, ANAR, SONAR, DENGE, ORC, GEZİCİ...

Sizlerde seçim anketleri üzerinden partinizi destekleyerek, yaklaşan seçimler için partinizin ne kadar oy alabileceğini tahmin edebilirsiniz. 7 Haziran genel seçimleri hem AKP için ve hemde HDP için büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü seçim sonuçlarına göre başkanlık sistemi yada koalisyon hükumeti kurulması söz konusu olduğu için, meydanlar şimdiden oldukça hareketli durumda.

7 Haziran Seçim Anketi

Seçim anketi şirketlerinin yapmış olduğu anketleri incelemek, partilerin bildirimlerini ve seçim programlarını görmek, milletvekili adaylarını ve tabii ki tahmini oy oranlarını görmek için, sitemiz üzerinden istediğiniz gibi seçim anket sonuçları ile sizlerde yaklaşan seçimin nabzını tutabilirsiniz.

Seçim anketi katılımlarınızı ayrıca site üzerinden il il yapabileceğiniz için, burada hem desteklemiş olduğunuz partinin oy oranlarını takip etmek ve hemde şehirlerde ki oy oranlarını incelemek çok kolay olabilecektir. Tabi ki sitede yayınlanan seçim anketleri sizler tarafından dolduruluyor olmasından dolayı, seçimler için tam bilgi verici değildir. Ama seçimlerde ki oy dağılımını buralarda ki oy oranlarına göre tahmin edebilirsiniz.

İşte ANAR, AKAM, POLLMARK, GENAR, MAK, KONDA, SONAR, DENGE, ORC, GEZİCİ gibi önde gelen araştırma şirketlerinin yaptığı son seçim anket sonuçları:

Son yapılan seçim anketleri: Adil Gür, ANAR, SONAR, DENGE, ORC, GEZİCİ...

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. zülfükar dedi ki:

    gardaş bunlardan bir şey çıkmaz hepsi kendine çalışır onun için kendini üzme