SONAR ve GEZİCİ Twitter’da birbirine girdi!

04.05.2015
2.780
A+
A-


Seçim anketleri yapan Gezici ile Sonar ‘ın sahipleri sosyal medya üzerinden büyük bir kavgaya girdi.

‘Seni döveceğim’ noktasına varan kavga adliyeye taşınıyor. Murat Gezici , Sonar’ın sahibi Hakan Bayrakçı hakkında dava açacağını duyurdu. Kavganın görünmeyen kısmında Nisan ayında yayınlanan son anketler var.

Murat Gezici Sonar araştırmanın sahibi Hakan Bayrakçı ‘nın TRT’de program yaptığını açıklayınca kıyamet koptu. Gezici ‘nin çıkar imaları ile dolu tweetine Hakan Bayrakçı zehir zemberek bir yanıt verdi. TRT’de ayda 397 lira karşılığında programa çıktığını kabul eden Bayrakçı , bu parayı da bağışladığını söyleyerek şu karşılığı verdi:

SONAR ve GEZİCİ Twitter'da birbirine girdi!

-Gezici, gerçeği bildiğin halde TRT konusunda iftira attın. Seni döveceğim. Bakalım savcıya mı koşacaksın yoksa erkek gibi karşı mı koyacaksın?

SONAR ve GEZİCİ Twitter'da birbirine girdi!

GEZİCİ DAVA AÇTIĞINI İLAN ETTİ

Bu sözlerle ilgili olarak Murat Gezici ‘savcıya’ gitmeyi tercih etti. Murat Gezici bugün twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

1. Sosyal medya yoluyla hakaret ve tehdit eden Sonar Araştırma şirketinin sahibi Hakan Bayrakçı ile ilgili bugün kanuni işlemi başlatıyorum.

2. Konu mahkemeye intikal ettiği için bu konuda yorum yapmama ve karşı tarafla polemiğe girmeme kararı almış bulunmaktayım.Bize yakışanda bu…

SONAR VE GEZİCİ KAVGASININ SEBEBİ BU ANKETLER Mİ?

SONAR ve GEZİCİ anket şirketlerinin 7 Haziran genel seçim tahminlerinde hayli büyük farklar var. Sonar anketine göre HDP barajı geçemezken Gezici ise AK Parti’nin yüzde 40’ın altında oy alacağını öne sürüyor. İşte iki anket firmasının kavgaya girmesinin sebebi olarak gösterilen Nisan ayında yayınladıkları son anketler:

GEZİCİ ARAŞTIRMA ŞİRKETİ SEÇİM ANKETİ:

SONAR ve GEZİCİ Twitter'da birbirine girdi!

SONAR ARAŞTIRMA ŞİRKETİ SEÇİM ANKETİ:

AKP…….43.0
CHP…….26.1
MHP……17.2
HDP……..9.6
SP………..1.8
VATAN….1.6
Diğer…….0.7

YORUMLAR - 1 YORUM
  1. abidin dedi ki:

    Hayir diyorum cünkü yeleceginiz icin beynini kirayavermis olanlar olsada beyinlerini kendileri kulansala dogru karar vereceklerine eminim.?